Testuj margarynę Benecol, czyli satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy (do 30 zł)

Niedawno opisywałem na blogu promocję margaryny Optima Cardio, zapewniającą zwrot pieniędzy za zakupiony produkt. Okazuje się, iż z podobną promocją ruszył producent konkurencyjnej margaryny, a mianowicie Benecol. Jako, że oba produkty są stosunkowo drogie ze względu na działanie obniżające cholesterol (nie wiem, nie sprawdzałem, nie komentuję) to warto pochylić się nad możliwością uzyskania zwrotu. Plusem promocji Benecolu jest możliwość zakupu dużego, 400-gramowego opakowania oraz wyższa maksymalna kwota zwrotu. Minusem zaś ograniczona do 1000 pula zwrotów. Warto zatem pospieszyć się ze spełnieniem warunków promocji. Nie zapomnijcie przy okazji poinformować o akcji rodziny i znajomych! Być może oni również chcą obniżyć swój cholesterol 🙂

 

 

Zasady promocji

Pomimo, że tym razem organizatorem promocji nie jest znana i lubiana agencja Smolar, zasady również są bardzo proste. Po zakupie margaryny Benecol (w opakowaniu 225 lub 400 gram), zachowajcie paragon i wypełnijcie formularz zgłoszeniowy wraz ze skanem lub zdjęciem paragonu oraz numerem konta. Zwrot za zakupiony produkt otrzymacie w ciągu 14 dni kalendarzowych. Szczegółowy wykaz produktów biorących udział w promocji znajdziecie w regulaminie.

Maksymalna kwota zwrotu to 20 zł w przypadku opakowań 225g oraz 30 zł dla większych “pudełek”. Margarynę Benecol możecie zakupić w dowolnym sklepie w terminie od 1 listopada 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku. Rejestracja w promocji dostępna jest natomiast od 1 listopada 2018 roku do 7 stycznia 2019 roku lub do wyczerpania puli 1000 zwrotów. Obstawiam, że to drugie nastąpi szybciej. Na szczęście strona promocji wyświetla informację ilu uczestników może jeszcze wziąć udział w akcji (w chwili tworzenia tego artykułu pozostało jeszcze ponad 800 zwrotów). W przypadku przedwczesnego wyczerpania puli bonusów, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji.

 

 

Jeśli nie lubicie podawać w tego typu promocjach swojego głównego adresu e-mail oraz numeru telefonu, zawsze możecie założyć dodatkowy adres e-mail (na przykład w Gmailu) oraz dodatkowy numer telefonu (na przykład w ofercie a2mobile). Po wysłaniu formularza otrzymacie maila z potwierdzeniem prawidłowej wysyłki.

Jedna osoba może otrzymać zwrot wyłącznie za jeden produkt. Mało tego, w danym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania = konkretny adres korespondencyjny). Również ten sam numer rachunku bankowego nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie akcji “Benecol – satysfakcja gwarantowana”.

 

 

 

 

Inne trwające akcje promocyjne typu “test produktu” znajdziesz wpisując w blogowej wyszukiwarce frazy:

 • Coccolino,
 • Listerine,
 • Sensodyne,
 • Nutella b-ready.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Rekordowa premia od Banku Pekao S.A., czyli 200 zł na start
 
Credit Agricole: kredyt do 3000 zł z RRSO 0% na platformie FinAi
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 380 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
250 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
1700 zł premii w promocji iKonta Biznes od Alior Banku
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

15 Comments

 1. Szanowny Uczestniku,

  dziękujemy za udział w promocji „Benecol – satysfakcja gwarantowana”. Na podstawie §5 pkt 5 lit a) Regulaminu promocji, w celu weryfikacji zgłoszenia prosimy o okazanie oryginału dowodu zakupu załączonego do zgłoszenia, które dokonałeś/łaś.

  Oryginał paragonu możesz przedstawić w biurze Organizatora lub wysyłając listem na adres i360 Sp. z o.o., ul. Elizy Orzeszkowej 17, lokal U5, 15-084 Białystok z dopiskiem „Benecol – satysfakcja gwarantowana”. W przypadku wysyłki za pośrednictwem poczty nie zapomnij czytelnie podpisać oryginał paragonu imieniem i nazwiskiem. Na oryginale paragonu winna widnieć nazwa produktu Benecol, natomiast w przypadku jej braku niezbędna jest adnotacja sklepu wraz z pieczątką. Na przedstawienie oryginału paragonu masz 5 dni (o terminie decyduje data stempla).

  Organizator zwróci Uczestnikowi cenę brutto (tzn. uwzględniającą podatek VAT) zakupu Produktu znajdującą się na dowodzie zakupu w terminie 14 dni kalendarzowych pod warunkiem spełnienia wszystkich wymagań opisanych w §5 pkt 5 Regulaminu (po pozytywnej weryfikacji) w postaci przelewu bankowego na rachunek bankowy wskazany przez Uczestnika w formularzu.

  Chcielibyśmy, aby produkt Benecol spełniał oczekiwania klientów, dlatego też będziemy wdzięczni za podanie powodu Twojego niezadowolenia z produktu, dla którego dokonałeś zwrotu w promocji. Prosimy o przesłanie Twojej opinii o produkcie na adres satysfakcja@i360.com.pl.

  Pozdrawiamy,
  Organizator promocji i360 Sp. z o.o.

  W razie pytań jesteśmy do dyspozycji w dni powszednie od pon. do pt. w godz. 9.00-17.00 pod nr tel. 22 101 58 83, e-mail: satysfakcja@i360.com.pl.

 2. Poprosili o przysłanie pocztą, lub dostarczenie osobiste do Białegostoku 😛
  Oryginału paragonu – paranoja 🙁

  Myślicie że 2 paragony, z różnych gospodarstw domowych można wysłać razem ?

 3. Dokładnie to samo – tez chca oryginalu paragonu. Czyli w zamysle “oszukana” promocja i naciaganie – masz kupic – ale pieniedzy nie chcemy oddac….Warto zapamietac organizatora: i360 Sp. z o.o. – zeby wiecej nie dac sie naciagnac….

 4. U mnie to samo. Ale co mi tam, prześlę oryginał.
  Nie wiem, czy po tak przeprowadzonej promocji zyskają wielu sympatyków…

 5. Wlasnie wyslalem list oczywiscie polecony aby nie bylo informacji ze nie doszedl i koszt 7.8 zl. Porazka jak nic ale co tam pierwszy i ostatni raz bo caly koszt to 19.8 a zwroca 12 zl wiec wyszedlem jak zablocki ……. ale cholesterol pewnie zbilem jak nic

  • Cholesterol może i zbiłeś, ale ciśnienie to na pewno nieźle podskoczyło, więc lepiej zmierzyć i wziąć jakieś tabletki na obniżenie bo ta margaryna na zdrowie Ci na pewno nie wyjdzie.

 6. Jest świeża informacja na Fb Benecolu, że oddadzą bez wysyłki paragonu, jeśli zgłoszenie było prawidłowe.

 7. Tak to dokładnie brzmi: Drodzy uczestnicy promocji BENECOL® – SATYSFAKACJA GWARANTOWANA. Serdecznie przepraszamy za wszystkie niedogodności związane z udziałem w akcji – wszystkie niejasności oraz uwagi zostaną przeprocesowane przez Organizatora. Wszystkie prawidłowo dokonane zgłoszenia zostaną uznane, w ramach przewidzianej promocji puli zwrotów.

  Odebrałam ten wpis tak, że będą zwracali, ale widzę po komentarzach, że pewności nie ma. Faktycznie, napisane jest to dość dwuznacznie, ale interpretacja, że zwrócą bez wysyłki paragonu, chyba nie jest nadinterpretacją?

 8. Paragony 2 sztuki wysłałem listem zwykłym w zeszły wtorek 20.11.
  Wczoraj dostałem kaskę za obydwa zwroty.
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *