Testuj produkty do zmywarek marki Sunlight i dwukrotnie odbierz 20 zł zwrotu na konto

Testy produktów znowu witają na łamach bloga. Tym razem możecie przetestować produkty do zmywarki marki Sunlight, co gratyfikowane będzie zwrotem 20 zł. Promocja ma dwa oblicza. Jedno organizowane wyłącznie ze sklepami Biedronka, drugie zaś “w dowolnym sklepie”. Jako, że są to dwie osobne promocje, możecie skorzystać zarówno z jednej, jak i z drugiej. Jednocześnie przypominam o testach płynów do płukania jamy ustnej Listerine oraz tabletek do zmywarki Somat Gold. Szczegółów szukajcie na blogu 🙂

 

 

Zasady promocji

Promocja z Biedronką trwa od 24 września do 30 września 2018 roku. Pula zwrotów w promocji wynosi 4000 i organizator nie stosuje limitów dziennych. W związku z tym, promocja może zakończyć się przed czasem.

Akcja ogólna “Sunlight oddaje 20 zł” ruszy 1 października 2018 roku i potrwa do 31 października 2018 roku. Pula zwrotów w promocji wynosi 5000 sztuk, ale w tym przypadku organizator zadbał o to, aby nie rozeszła się zbyt szybko. Promocja podzielona jest na 5 tygodniowych etapów. W każdym z nich przydzielone będzie po 1000 zwrotów. Gdy w danym etapie limit zostanie osiągnięty, wówczas rejestracja zostanie zamknięta, zaś ponowne zgłoszenia będą przyjmowane w kolejnym etapie. Nie dotyczy to oczywiście ostatniego tygodnia, który zakończy promocję. Poszczególne daty etapów znajdziecie w regulaminie.

 

 

 

 

W obu przypadkach zasady są podobne: kupujecie wybrane produkty marki Sunlight za łączną kwotę minimum 20 zł, zachowujecie paragon, wypełniacie formularz zgłoszeniowy wraz ze skanem paragonu, podajecie numer konta, a na końcu otrzymujecie zwrot za zakupiony produkt. Na paragonie może znajdować się jeden lub więcej produktów marki Sunlight. Oczywiście promocja będzie najbardziej opłacalna w przypadku, gdy wstrzelicie się jak najbliżej kwoty 20 zł. Natomiast, gdy wartość zakupów będzie niższa od 20 zł, wówczas nie otrzymacie ani złotówki zwrotu. Przedostatnie strony regulaminów to załączniki zawierające listę produktów biorących udział w promocji. Należą do nich między innymi tabletki do zmywarki, nabłyszczacze, odświeżacze, czy też środki do czyszczenia zmywarki. Po wysłaniu formularza otrzymacie maila z potwierdzeniem prawidłowej wysyłki (może spaść do SPAM-u).

Jedna osoba może otrzymać zwrot wyłącznie za jeden produkt. Mało tego, w danym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania). Również ten sam numer rachunku bankowego nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach. W obu przypadkach zwrot zostanie wypłacony w ciągu 21 dni od zgłoszenia. Różni się natomiast ostateczna data przyznania zwrotu. W przypadku akcji biedronkowej będzie to 31 października 2018 roku, zaś w akcji ogólnej 30 listopada 2018 roku. Procedura może się wydłużyć o kolejne 14 dni w przypadku, gdy organizator będzie miał wątpliwości do danego zgłoszenia. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminach:

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

100 zł za założenie konta oraz 100 zł za polecenie w Inteligo
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Nawet 550 zł premii w ramach promocji mBanku
 
Po 5/10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
150 zł premii za założenie konta Citi Priority + absolutny brak opłat
 
200 zł łatwej premii z Kontem Optymalnym
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
Smartfon Xiaomi o wartości 449 zł z darmową kartą kredytową
 
ING Bank Śląśki: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
BGŻ BNP Paribas: 400 zł na Allegro z darmową kartą kredytową
 
Łatwe 200 zł premii w promocji Banku Millennium
 
Lokata na 4% w skali roku + 50 zł premii od Getin Banku

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

17 Comments

  1. no i lipa na stronie promocyjnej przy zgłoszeniu nieaktywne okienko nie jestem robotem. czy ja coś robię nie tak czy co pozdrawiam

  2. Osobiście miałbym wątpliwości co do dwukrotnego skorzystania z promocji. Przekazanie danych (w tym adresu) w promocji z Biedronki do bazy danych organizatora zostanie przecież wykryte przez system przy ponownym zgłoszeniu !

  3. byłem w 2 biedronkach w Krakowie i w żadnej nie było produktów sunlight. Nie wiem czy wszystko zostało wykupione czy po prostu akurat w tych 2 nie mieli tego w asortymencie. czy udało się komuś kupić te tabletki w biedronce ?

    • Ja wczoraj miałem do dyspozycji cały stand “Sunlight”, ale 72 tabs było tylko dwie sztuki.

  4. Czy będzie jakaś informacja gdy promocja w Biedronce się skończy? Już 27 wrzesień i nie wiem czy jeszcze warto przystępować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *