Testuj produkty do zmywarek marki Sunlight i dwukrotnie odbierz 20 zł zwrotu na konto

Testy produktów znowu witają na łamach bloga. Tym razem możecie przetestować produkty do zmywarki marki Sunlight, co gratyfikowane będzie zwrotem 20 zł. Promocja ma dwa oblicza. Jedno organizowane wyłącznie ze sklepami Biedronka, drugie zaś “w dowolnym sklepie”. Jako, że są to dwie osobne promocje, możecie skorzystać zarówno z jednej, jak i z drugiej. Jednocześnie przypominam o testach płynów do płukania jamy ustnej Listerine oraz tabletek do zmywarki Somat Gold. Szczegółów szukajcie na blogu 🙂

 

 

Zasady promocji

Promocja z Biedronką trwa od 24 września do 30 września 2018 roku. Pula zwrotów w promocji wynosi 4000 i organizator nie stosuje limitów dziennych. W związku z tym, promocja może zakończyć się przed czasem.

Akcja ogólna “Sunlight oddaje 20 zł” ruszy 1 października 2018 roku i potrwa do 31 października 2018 roku. Pula zwrotów w promocji wynosi 5000 sztuk, ale w tym przypadku organizator zadbał o to, aby nie rozeszła się zbyt szybko. Promocja podzielona jest na 5 tygodniowych etapów. W każdym z nich przydzielone będzie po 1000 zwrotów. Gdy w danym etapie limit zostanie osiągnięty, wówczas rejestracja zostanie zamknięta, zaś ponowne zgłoszenia będą przyjmowane w kolejnym etapie. Nie dotyczy to oczywiście ostatniego tygodnia, który zakończy promocję. Poszczególne daty etapów znajdziecie w regulaminie.

 

 

 

 

W obu przypadkach zasady są podobne: kupujecie wybrane produkty marki Sunlight za łączną kwotę minimum 20 zł, zachowujecie paragon, wypełniacie formularz zgłoszeniowy wraz ze skanem paragonu, podajecie numer konta, a na końcu otrzymujecie zwrot za zakupiony produkt. Na paragonie może znajdować się jeden lub więcej produktów marki Sunlight. Oczywiście promocja będzie najbardziej opłacalna w przypadku, gdy wstrzelicie się jak najbliżej kwoty 20 zł. Natomiast, gdy wartość zakupów będzie niższa od 20 zł, wówczas nie otrzymacie ani złotówki zwrotu. Przedostatnie strony regulaminów to załączniki zawierające listę produktów biorących udział w promocji. Należą do nich między innymi tabletki do zmywarki, nabłyszczacze, odświeżacze, czy też środki do czyszczenia zmywarki. Po wysłaniu formularza otrzymacie maila z potwierdzeniem prawidłowej wysyłki (może spaść do SPAM-u).

Jedna osoba może otrzymać zwrot wyłącznie za jeden produkt. Mało tego, w danym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania). Również ten sam numer rachunku bankowego nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach. W obu przypadkach zwrot zostanie wypłacony w ciągu 21 dni od zgłoszenia. Różni się natomiast ostateczna data przyznania zwrotu. W przypadku akcji biedronkowej będzie to 31 października 2018 roku, zaś w akcji ogólnej 30 listopada 2018 roku. Procedura może się wydłużyć o kolejne 14 dni w przypadku, gdy organizator będzie miał wątpliwości do danego zgłoszenia. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminach:

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

350 zł premii w promocji konta osobistego od BNP Paribas
 
Net Credit: pożycza za darmo do 3000 zł oraz 100 zł premii na zakupy
 
Alior Bank: 200 zł premii za założenie konta + 8 biletów do kina
 
Citi Handlowy: smartfon OPPO o wartości 799 zł w promocji darmowej karty kredytowej Simplicity
 
BNP Paribas: 400 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 280 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
mBank: 150 zł premii w promocji eKonta osobistego
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

17 Comments

  1. no i lipa na stronie promocyjnej przy zgłoszeniu nieaktywne okienko nie jestem robotem. czy ja coś robię nie tak czy co pozdrawiam

  2. Osobiście miałbym wątpliwości co do dwukrotnego skorzystania z promocji. Przekazanie danych (w tym adresu) w promocji z Biedronki do bazy danych organizatora zostanie przecież wykryte przez system przy ponownym zgłoszeniu !

  3. byłem w 2 biedronkach w Krakowie i w żadnej nie było produktów sunlight. Nie wiem czy wszystko zostało wykupione czy po prostu akurat w tych 2 nie mieli tego w asortymencie. czy udało się komuś kupić te tabletki w biedronce ?

    • Ja wczoraj miałem do dyspozycji cały stand “Sunlight”, ale 72 tabs było tylko dwie sztuki.

  4. Czy będzie jakaś informacja gdy promocja w Biedronce się skończy? Już 27 wrzesień i nie wiem czy jeszcze warto przystępować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *