To ostatni dzwonek, aby załapać się na nawet kilkaset złotych dodatkowego dochodu w ramach kończących się promocji

BIK

Listopad tego roku dość mocno obfitował w różnego rodzaju promocje bankowe. Część z nich była przeznaczona dla nowych klientów, zaś z niektórych mogli skorzystać również dotychczasowi klienci. Dzisiaj, wraz z ostatnim dniem miesiąca kończy się kilka intratnych propozycji, które mogą podreperować stan waszych portfeli. Być może część z nich zostanie przedłużona, aczkolwiek lepiej dmuchać na zimne i złożyć wniosek zawczasu, niż później żałować. Tak było w przypadku wielu czytelników bloga, którzy nie zdążyli zawnioskować o świetne Nest Konto z voucherem o wartości 100 zł do sieci drogerii Rossmann. Promocja, która pierwotnie miała potrwać ponad miesiąc, w rzeczywistości trwała nieco ponad…jeden dzień. W dzisiejszym wpisie dowiecie się jak można dorobić w promocjach: ING Banku Śląskiego, Toyota Banku, BZ WBK, mBanku, TMUB oraz jak skorzystać z darmowej usługi BIK Alerty.

 

 

Alerty BIK za 0 zł przez 12 miesięcy

Alerty BIK to usługa, dzięki której będziecie informowani o każdej próbie zaciągnięcia zobowiązania z wykorzystaniem waszych danych osobowych w banku lub innej instytucji korzystającej z usług bazy danych BIK. W momencie złożenia wniosku kredytowego (również o kartę kredytową czy limit w koncie) otrzymacie mail i/lub SMS ze stosowną informacją. Kontakt z BIK-iem oraz z bankiem, w którym próbowano wyłudzić pożyczkę, skutecznie zablokuje próbę wykorzystania waszej tożsamości. Standardowo Alerty BIK są płatne – 19 zł rocznie. Jednak w ramach promocji BIK-u przez pierwsze 12 miesięcy za usługę Alerty BIK nie zapłacicie ani złotówki. Cena pakietu zostaje obniżona do 0 zł. Promocja trwa do 30 listopada 2016 roku. Aby móc skorzystać z promocji należy posiadać konto podstawowe w BIK oraz aktywować ją w systemie, wpisując kod rabatowy: ALERTY-1851.

Sprawdź szczegóły w artykule Alerty BIK za 0 zł przez 12 miesięcy…

 

 

Premia 150 zł za założenie Konta z Lwem w ING Bank Śląski

150


Do 30 listopada 2016 roku możecie składać wnioski w promocji konta w ING Banku Śląskim. Przypomnijmy: w ramach połączenia dwóch promocji, w łatwy sposób możecie otrzymać 100 zł za otwarcie konta oraz 50 zł w ramach programu poleceń. To właśnie dzisiaj kończy się pierwsza z promocji, czyli 100 zł za założenie konta. Sam program poleceń trwa jeszcze przez pewien czas. Zasady promocji są stosunkowo proste, zaś prowadzenie Konta z Lwem Direct jest darmowe. Ponadto możecie skorzystać z jeszcze jednej promocji banku, a mianowicie “100 zł za regularne inwestowanie”, której warunki są równie łatwe.

Sprawdź szczegóły w artykule Premia 150 zł za założenie Konta z Lwem…

 

 

Comperia Bonus 7: Plan Depozytowy na 130 dni z premią 110 zł

obrazek_licznik

W siódmej edycji promocji Comperia Bonus partnerem jest Toyota Bank. Promowanym produktem jest natomiast Plan Depozytowy na 130 dni z oprocentowaniem 2,5% w skali roku. Jednak bonus wynoszący 110 zł może skutecznie „stuningować” roczną rentowność do 5,6% w skali roku, co zdecydowanie wyróżnia się na tle rynkowych ofert lokat bankowych. Dodatkowym bonusem, jaki możecie uzyskać jest moneyback od 5% do 10% za płatności kartą na stacjach paliw. Promocja przeznaczona jest zarówno dla nowych, jak i powracających klientów Toyota Banku.

Sprawdź szczegóły w artykule Plan Depozytowy na 130 dni z premią 110 zł…

 

 

Konto w BZ WBK z oprocentowaniem 4% oraz łatwe 100 zł premii

11


W ramach promocji Money Mania możecie zdobyć bardzo łatwe 100 zł premii. Wystarczy, że otworzycie konto w trybie określonym przez regulamin oraz zapewnicie odpowiednie wpływy w dwóch kolejnych miesiącach. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i powracający klienci BZ WBK. Prowadzenie konta jest darmowe, natomiast karta jest za 0 zł pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. Spełnienie powyższego warunku jednocześnie uprawnia Was do udziału w promocji „Konto z kartą procentuje”, zapewniającej oprocentowanie rachunku na 4% w skali roku (i to aż do grudnia 2017 roku), co znacząco wyróżnia się na tle pozostałych ROR-ów, czy nawet kont oszczędnościowych. 

Sprawdź szczegóły w artykule Konto w BZ WBK na 4% oraz 100 zł premii…

 

 

TMUB: karta kredytowa z bonem o wartości 100 zł do sklepów Carrefour oraz dwa bilety do sieci kin Cinema City

spam


W ramach promocji karty kredytowej T-Mobile Usługi Bankowe do zdobycia jest bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Carrefour. Co ważne, promocja obowiązuje zarówno obecnych, jak i całkiem nowych klientów TMUB. Zasady promocji są dość proste. Wystarczy do końca listopada zawnioskować o kartę, zaś w miesiącu następującym po podpisaniu umowy przez bank, zapewnić transakcje bezgotówkowe o wartości minimum 500 zł. Dodatkowo, możecie otrzymać 2000 punktów w ramach programu lojalnościowego MasterCard Priceless Specials. Możecie je wymienić na przykład na 2 bilety do sieci kin Cinema City (jeden bilet „kosztuje” 800 punktów).

Sprawdź szczegóły w artykule TMUB: karta kredytowa z bonem o wartości 100 zł…

 

 

Konto firmowe mBiznes Start z premią 750 zł

mbiznes


Z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy stwierdzić, iż promocja ta zostanie przedłużona o kolejny miesiąc. Jednak na tę chwilę, deadline ustawiony jest na 30 listopada 2016 roku. W ramach akcji mBanku oraz serwisu Bankier.pl możecie zdobyć nawet 750 zł premii za skorzystanie z oferty konta mBiznes Start. 150 zł otrzymacie praktycznie za samo założenie konta, zaś 600 zł to premia wypłacana za regularne opłacanie ZUS-u za pośrednictwem konta w mBanku. Prowadzenie konta jest bezpłatne, dzięki czemu bez przeszkód możecie je przetestować i zdecydować, czy mBank przypadł Wam do gustu.

Sprawdź szczegóły w artykule mBiznes Start z premią 750 zł…

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Bank Millennium: konto z 100 zł premii + program poleceń

Nawet 600 zł premii od Idea Banku dla przedsiębiorców

Karta kredytowa Simplicity + voucher o wartości 400 zł do mall.pl

Karta kredytowa Simplicity + voucher o wartości 400 zł do Allegro.pl

Bonus 100 zł za otwarcie konta Inteligo

Karta kredytowa Simplicity + telefon LG o wartości 549 zł

Lokata db Plan 500+Premia w Deutsche Banku z roczną premią do 500 zł

Konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności z premią do 30%

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Zapisz się na NewsletterDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *