Toyota Bank: 20 zł premii dodatkowej (jako zwrot kosztów za prowadzenie konta) w promocji Duet lokat z 140 zł lub 70 zł bonusu na start

Ważna (i bardzo pozytywna) informacja dla uczestników promocji Duet lokat z Toyota Bankiem. Organizator promocji postanowił dodać zapis w regulaminie, zgodnie z którym osoby, które utrzymają obie lokaty do okresu ich zapadalności otrzymają premię dodatkową w kwocie 20 zł. Będzie to niejako rekompensata za pobierane przez bank opłaty z tytułu prowadzenia konta. Standardowo opłata wynosi 2,49 zł i można jej uniknąć dopiero po wykonaniu płatności bezgotówkowych kartą na kwotę co najmniej 400 zł miesięcznie. Jeśli udaje się Wam spełniać ten warunek, wówczas premia po prostu zwiększy wasze zyski z niniejszej promocji, odpowiednio do 160 zł i 90 zł.

 

 

Jak uzyskać 20 zł premii ekstra

Zanim omówię warunki uzyskania premii ekstra, na początek warto przypomnieć, jaki jest główny warunek uzyskania premii głównej. Otóż regulamin wymaga założenia dwóch lokat: Lokaty Sprint na 180 dni (minimum 3000 zł, oprocentowanie 2,5% w skali roku) oraz Lokaty Plus na 9 miesięcy (minimum 5000 zł, oprocentowanie 2% w skali roku). Aby zdobyć bonus, należy utrzymać obie aktywne lokaty przez co najmniej 90 dni. Przedwczesne zerwanie lokaty/lokat jest trochę bez sensu ze względu na utratę naliczonych odsetek. O wiele lepszym rozwiązaniem jest utrzymanie lokat do końca okresu ich zapadalności. Dodatkową motywacją do podjęcia takowej decyzji będzie z pewnością fakt, iż w ten sposób otrzymacie 20 zł premii ekstra (utrzymanie aktywnych lokat do okresu zapadalności będzie skutkowało wypłatą dodatkowych 20 zł).

Premia dodatkowa zostanie wypłacona przelewem do 25 stycznia 2019 roku. Oczywiście nowe warunki obejmują również osoby, które dotychczasowo zawnioskowały o Konto Jedyne w niniejszej promocji.

 

Dla Uczestników Promocji „Zarabiaj z duetem korzyści – edycja 2” Bank przygotował specjalną ofertę obejmującą jednorazowy zwrot opłaty za prowadzenie Konta Jedynego w wysokości 20 zł. Zwrot nastąpi po spełnieniu warunków określonych w § 3 pkt. II i III Regulaminu.

 

Szczegóły promocji w pierwotnym artykule oraz w zaktualizowanym regulaminie.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
mBank: 300 zł łatwej premii na start z eKontem
 
PKO BP: voucher 100 zł do Allegro z Kontem dla Młodych
 
Citi Handlowy: voucher 300 zł do Hebe z kartą kredytową Simplicity
 
Darmowe konto internetowe Citi Priority z 150 zł premii
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
ING Bank Śląśki: nawet 290 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
Łatwe 200 zł premii za założenie konta w Banku Millennium
 
200 zł do wydania w IKEI z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *