Program poleceń TransferGo, czyli po 10 funtów premii (około 50 zł) dla obu stron za wykonanie darmowego przelewu + nowa strategia działania!

Do grona instytucji umożliwiających sprytne uzyskiwanie dodatkowych dochodów, śmiało możemy zaliczyć nowoczesny typ fintechów, a mianowicie pośredników zajmujących się międzynarodowym transferem pieniędzy. Nie wszyscy pewnie z Was wiedzą, ale alternatywnie dla stosunkowo drogich przelewów oferowanych przez banki (koszty prowizyjne + spread) na rynku istnieje mnóstwo firm, zapewniających tanie i szybkie przelewy międzynarodowe. Jedną z nich jest TransferGo, którego program poleceń analizuję w dzisiejszym artykule. Do ugrania jest naprawdę sporo, ponieważ zarówno polecony, jak i polecający otrzymają równowartość 10 funtów premii. Oczywiście serwis dostępny jest w języku polskim, posiada polski support oraz polskie konta bankowe, zatem przelew premii możecie zlecić w złotówkach. Warunkiem otrzymania premii jest wykonanie jednego przelewu, który na dodatek jest darmowy! Posłużyć Wam w tym może przykładowo konto walutowe w N26 lub konto w aplikacji Revolut(obecnie z 25 zł premii na start), bądź też konto znajomego, mieszkającego za granicą. W dzisiejszym wpisie przedstawiam strategię, według której w łatwy sposób na start zdobędziecie 20 funtów, zaś wasi znajomi 10 funtów (oczywiście w wybranej przez Was walucie).

 

 

Kilka słów o TransferGo

TransferGo to brytyjski fintech z siedzibą w Londynie, działający od 2012 roku i obsługujący aż 47 kraje. Jego biznes polega na pośredniczeniu w transferze pieniędzy w ten sposób, iż środki nie wędrują z jednego kraju do drugiego, lecz wpłacane są na konto TransferGo w kraju A, zaś w kraju B wypłacane są z lokalnego konta firmy. W ten sposób znacząco redukowane są koszty transakcyjne, dzięki czemu TransferGo może zaproponować bardzo korzystne kursy przewalutowania, różniące się od kursów NBP o mniej niż 1 grosz. Mało tego, w TransferGo pierwszy przelew zrealizujecie nie ponosząc przy tym kosztów prowizyjnych pod warunkiem, iż użyjecie specjalnego kodu rabatowego, który prezentuję w dalszej cześci wpisu.

 

TransferGo jest licencjonowaną instytucją płatniczą, działającą na podstawie regulacji prawnych wydanych przez Brytyjski Urząd ds. Usług Finansowych (FCA) oraz nadzorowaną przez brytyjski Urząd Skarbowy. W sieci możecie znaleźć mnóstwo pozytywnych opinii na temat TransferGo, na przykład na portalu Trustpilot. Usługi TransferGo przeznaczone są głównie dla osób pracujących za granicą, które chcą przesłać środki dla swoich rodzin, pozostałych w kraju. Serwis dostępny jest również w formie wygodnej aplikacji mobilnej.

 

Program poleceń, czyli po 10 funtów dla obu stron (wersja skrócona)

Zasady programu są stosunkowo proste. Aby wziąć udział w promocji jako polecony, na początek zarejestrujcie się w programie z polecenia osoby uczestniczącej w programie. Oczywiście zachęcam w tym celu do użycia mojego linku polecającego lub kodu polecenia: JakDorobic. Następnie wykonajcie przelew na równowartość minimum 50 funtów (przykładowo na konto w N26 lub Revolut), dzięki czemu otrzymacie 10 funtów (około 50 zł) premii jako poleceni.

Premia będzie udostępniona do wypłaty w ciągu 5 dni roboczych od momentu dotarcia środków. Wypłatę możecie zlecić po zalogowaniu w serwisie w zakładce Zaproś i zarabiaj. Środki mogą zostać przelane na wasze konto w PLN (TransferGo przewalutuje je po korzystnym kursie) lub na konto walutowe. 

 

Teraz to Wy możecie polecać serwis swoim bliskim, korzystając z własnego linku polecającego. Otóż osoba polecona, może zostać również polecającym! Po rejestracji z waszego linku, znajomy również może wykonać pierwszy przelew za darmo, za co otrzymacie po 10 funtów premii. Dla Was będzie to już druga premia! Oczywiście możecie teraz polecać TransferGo kolejnym osobom, tworząc wręcz struktury programu poleceń. 

 

Pamiętajcie, iż regulamin nie zezwala na polecenie usługi samemu sobie. Może to grozić banem oraz niewypłaceniem środków. Dlatego przygodę z TransferGo najlepiej zacząć od skorzystania z polecenia dotychczasowego użytkownika programu. Zabronione jest również tworzenie kolejnych kont, szczególnie tych na fikcyjne dane. TransferGo ma prawo poprosić Was o zweryfikowanie swojego konta, na przykład poprzez wysyłkę skanu/zdjęcia któregoś z dokumentów. Numer konta walutowego musi posiadać numer IBAN zaczynający się od innych liter niż PL. Przykładowo dla rachunku w Niemczech będzie to DE, zaś konto w Wielkiej Brytanii składa się z dwóch części (6-cyfrowy sort code oraz 8-cyfrowy numer rachunku). Przelew na konto walutowe założone w polskim banku, nie zapewni uzyskania premii.

 

Działamy krok po kroku (pełna instrukcja)

Po kliknięciu w mój link polecający zobaczycie informację o poleceniu usługi TransferGo. W tym miejscu zarejestrujcie się podając adres e-mail oraz wymyślone hasło. Serwis od razu przechodzi do rzeczy, ponieważ waszym oczom ukaże się formatka do wykonania przelewu. Aby zdobyć nagrodę o równowartości 10 funtów, wystarczy, że wykonacie przelew na kwotę o równowartości 50 funtów. Jeśli nie macie zamiaru robić tego od razu po rejestracji, przelew możecie oczywiście wykonać później, normalnie po zalogowaniu w serwisie.

 

Po rejestracji z mojego linku, podczas pierwszego przelewu użyj kodu: XTODAYX. W ten sposób zapewnisz sobie pierwszy przelew za darmo, zamiast standardowej opłaty wynoszącej co najmniej 4,99 zł 🙂

 

No dobrze, a co jeśli wysyłam inną walutę, na przykład złotówki z konta osobistego w Polsce na konto “eurowe” w N26 lub “funtowe” w Revolut? W jaki sposób przeliczyć kurs, by kwota przelewu na pewno spełniała warunki promocji? Znalazłem na to prosty sposób. Otóż na początek jako kraj nadawcy wybieram Polskę, zaś kraj odbiorcy Wielką Brytanię, po czym wpisuję kwotę 50 funtów. System wylicza mi, iż muszę nadać kwotę 240,28 zł. Wygląda to tak:

 

 

Wysyłając środki na konto w N26, zmieniam kraj odbiorcy na Niemcy, po czym kwota w PLN zostaje bez zmian, natomiast kwota w funtach zostaje przeliczona na kwotę w euro. W moim przypadku jest to 56,07 euro. Jednak dla pewności (a nuż kurs zmieni się nieco w ułamku sekundy), podwyższę tę kwotę do pełnych 58 euro. Kurs walutowy to około 4,29 zł, więc w PLN wyjdzie 248,55 zł.

 

Jeśli natomiast środki transferujecie na konto w Revolut, nie musicie nic zmieniać, po prostu wysyłacie środki na konto w funtach. Aby przejść do działania, otwórzcie aplikację Revolut i wybierzcie konto w Funtach szterlingach. Jeśli takowego jeszcze nie posiadacie, otworzycie je jednym kliknięciem. Po wejściu w szczegóły konta znajdziecie jego 8-cyfrowy numer oraz 6-cyfrowy kod (tak zwany Sort code). Gdy już wykonacie przelew, środki możecie przewalutować po kursie międzybankowym, by następnie za darmo wypłacić je z bankomatu, przelać na konto w banku lub po prostu wydać w sklepach.

Oczywiście strategię tę możecie użyć w odwrotnej kolejności, to znaczy przelew walutowy wykonać najpierw na polskie konto.

 

 

W dalszym kroku wybieramy termin dostarczenia pieniędzy. Oczywiście zostawiam docelowy przelew standardowy, który dotrze maksymalnie po kilku dniach. Wybrać możecie również formę płatności. Po zmianach, zarówno standardowy przelew, jak i wpłata kartą są bezpłatne. Aby zredukować koszt przelewu, w polu Posiadasz kupon… wpiszcie XTODAYX.

 

 


 

 

W kolejnych krokach uzupełniacie swoje dane osobowe oraz dane odbiorcy przelewu. Osobiście wykonywałem przelew z konta w N26, aczkolwiek w danych osobowych podałem adres zameldowania w Polsce oraz polski numer telefonu. Na końcu, po podaniu numeru karty, zostałem poproszony o odpalenie aplikacji i potwierdzenie płatności. To tyle. Teraz pozostaje już tylko oczekiwać na przelew. Nie da się ukryć, iż interfejs serwisu TransferGo jest bardzo przejrzysty i pomocny. Wszystko w nim widać jak na dłoni.

Teraz możecie przejść do drugiego etapu naszej strategii. Mianowicie posiadając konto w TransferGo, możecie je polecić swojemu znajomemu, który wykona darmowy przelew. Mechanizm wykonywania przelewu jest identyczny jak przedstawiony powyżej, natomiast o tym jak polecać usługi TransferGo dowiecie się z kolejnego akapitu.

 

 

 

 

Jak polecać znajomych w TransferGo?

Aby zacząć polecać znajomych i zgarniać po 10 funtów za każde skuteczne polecenie, wystarczy, że zalogujecie się w serwisie, po czym w swoim profilu klikniecie zakładkę Zaproś i zarabiaj £10. Tam też znajdziecie swój kod/link polecenia. Alfanumeryczny kod możecie zmienić na nieco przyjemniejszą wersję. Przykładowo, ja zastąpiłem go frazą JakDorobic. Kod możecie przekazywać bezpośrednio, mailowo lub poprzez media społecznościowe z wykorzystaniem funkcji udostępniania. Standardowo zakazane jest umieszczenie linków w komentarzach do wpisu.

 

Kwota maksymalnej premii z poleceń jest nieograniczona. Jedynym ograniczeniem jest fakt, iż dziennie możecie polecić do 300 osób. TransferGo dostępne jest na terytorium aż 47 krajów, zatem usługę możecie polecać swoim znajomym rozsianym po całym globie! Informacje o tym, ile osób spełniło warunki programu z waszego polecenia, dostępne będą w panelu użytkownika. Premia o równowartości 10 funtów (zgodnie z waszą walutą rozliczeniową konta, na przykład PLN) zostanie Wam przyznana, jeśli polecony wykona przelew międzynarodowy na minimum 50 funtów (lub równowartość tej kwoty w innej walucie) w ciągu 6 miesięcy od rejestracji z waszego linku. 50 funtów może stanowić jeden przelew lub sumę kilku mniejszych przelewów. Premia wypłacana jest w ciągu 5 dni roboczych po zatwierdzeniu jej w systemie. Na zatwierdzenie wypłaty macie maksymalnie 30 dni. Przed wypłatą środków, TransferGo może poprosić Was o weryfikację tożsamości poprzez wysłanie skanu jednego z dokumentów ze zdjęciem.

 

Szczegóły promocji na stronie programu poleceń oraz w regulaminie ogólnym.

 

 

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

350 zł premii w promocji konta osobistego od BNP Paribas
 
Net Credit: pożycza za darmo do 3000 zł oraz 100 zł premii na zakupy
 
Alior Bank: 200 zł premii za założenie konta + 8 biletów do kina
 
Citi Handlowy: smartfon OPPO o wartości 799 zł w promocji darmowej karty kredytowej Simplicity
 
BNP Paribas: 400 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 280 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
mBank: 150 zł premii w promocji eKonta osobistego
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

70 Comments

  • Hej, ty nie musisz. Chodzi o to żeby znajomy miał konto zagraniczne z numerem IBAN zaczynającym się nie od PL, ale np DE itd.

  • Zgadza się Revolut ma IBAN brytyjski więc powinno przejść. Minus jest taki, że właścicielem konta jest jednak Revolut, to takie konto techniczne bardziej.

   • Revolut daje możliwość założenia indywidualnego konta bankowego w funtach, i ono według Ciebie nie jest na Ciebie tylko na Revolut? A z drugiej strony, czy w UK też w przelewach ignorują adresata tak jak to od kilku lat mamy w PL?

    • Tak, to konto techniczne Revoluta. Nie ma on możliwości przydzielania indywidualnych rachunków IBAN. TAK, ignorują, dlatego możesz działać 😀

 1. Jeśli dobrze rozumiem z artykułu:
  Jestem osobą A, korzystam z twojego linku.
  Robię przelew osobie B. Zarówno osoba B jak i ja (osoba A) otrzymuje premie.
  I teraz tak:
  Osoba B korzysta z mojego programu poleceń i robi przelew do mnie i tym samym znowu ja i osoba B otrzymuje premie? Czy taki trik przejdzie? Z góry dzięki!

  • Na to wychodzi 🙂 Dla pewności, osoba B może Ci przelać na inne konto niż to z którego ty wysyłałeś 🙂

 2. Ile czekaliście na przelew z kantoru Alior do N26 ?
  Zrobiłem przelew w trybie pilny. Kiedyś pamiętam, że jak robiłem taki przelew do UK to wszedł od razu, a tu sprawdzam na N26 i nie ma jeszcze środków.

 3. Przekładałem skorzystanie z tej promocji, bo artykuł jest długi 🙂 Ale zostało tylko 9 dni na skorzystanie wg komunikatu na stronie. Szkoda, że nie mają tam przelewów natychmiastowych tylko trzeba im przelewać środki na ich konto w PKO BP (robiłem przelew PL -> DE), a za przelew z karty jest prowizja

  • U mnie artykuły są długie, bo chcę w pełni wyczerpać temat, aby nie było niedomówień. Stawiam na praktykę i pełną informację + analizę kruczkó i zagrożeń. Piękno blogowania 🙂

  • Kod rabatowy na pierwszy przelew bez prowizji – TRY3
   Wtedy pilny przelew z karty jest za darmo i prowizji też nie ma.

    • Pierwszy przelew ekspresowy za darmo zrobisz po wypełnieniu malutkiej ankiety w lewym dolnym rogu ekranu – dostajesz wtedy kod na darmowy transfer.

     • Jak uniknąć opłaty za dostawę 4,99-14,99?
      Ankieta na kod promocyjny zdaje się, ze już nie jest dostępna?

     • Mam już odpowiedź. Po rejestracji z mojego linku, podczas pierwszego przelewu użyj kodu: XTODAYX. W ten sposób zapewnisz sobie pierwszy przelew za darmo 🙂

 4. ” Wasi znajomi otrzymają natomiast premię od razu, jako dodatek do otrzymanego przelewu.” – No niestety coś tu nie gra. Zrobiłem przelew na kwotę 58 EUR i osoba otrzymała dokładnie tyle ile wysłałem :/

  • Rzeczywiście to chochlik z mojej strony. Przecież odbiorca przelewu nie otrzymuje żadnej premii, lecz polecający i polecony. Dalej jednak wszystko się zgadza. Ty dostałeś za to 10 funtów. Teraz polecisz znajomemu serwis i ty dostaniesz 10 funtów za polecenie a on 10 funtów za wykonanie pierwszego przelewu. Wszystkie premie trzeba jednak zlecić do wypłaty z serwisu.

 5. Mam dwa pytanka:
  1. Czy można wykonać przelew z konta walutowego?
  2. Gdzie znajdę ten kod za 1 poleconego (w e-mailu go nie widzę).

   • Chyba się nie zrozumieliśmy 🙂
    Chodziło mi o to czy mogę przesłać euro z konta walutowego na konto N26 (euro)? Czy to zapewni mi premię?

    • Przelew międzynarodowy, czyli z waluty A na walutę B 🙂 Czyli z konta w PLN na N26.

     • Po czym lub gdzie zobacze czy premia z polecenia wskoczyła ? Przelew na ponad 50£ poszedł w niedziele. W poniedziałek że pieniadze są, że przystępują do realizacji przelewu. Na koncie Revoluta maja byc ponoć jutro

     • Po zalogowaniu w Transfergo, w zakładce “Zaproś i zarabiaj”.

 6. Witam, wypłacacie 10 funtów z promocji na konto w złotówkach czy w funtach (nie chce płacić za spread)?

  • Możesz np wypłacić na konto w funtach w Revolut i wymienić je bezspreadowo 🙂

 7. Założyłem transfergo z Twojego polecenia, wykonałem przelew do znajomego w UK po czym on mi odesłał te środki. Dostałem premię jako Polecający natomiast tej pierwszej jako polecony od Ciebie nie ma. O co może chodzić?

 8. A czy poprzez transfer go można wysłać przelew na konto w Monese, aby spełnić warunki promocji?

 9. Po kliknięciu w rejestrację wyświetliło, że Kod polecający jest nieważny. Promocja już dobiegła końca ?

 10. Jacek… nie umiem zrobić przelewu z REVOLUT na TRANSFERGO. Możesz dać dokładny instruktarz jak do zrobić ? Nie mogę znaleść danych potrzebnych do przelewu

 11. Pytanko: czy przy wypłacie bonusu 10 funtów za zrobiony przelew zawsze proszą o weryfikacje danych dokumentem czy może robią to wybiórczo?

 12. Czy kod polecający wystarczy podać tylko podczas rejestracji, czy też ponownie podczas wykonywania transferu? Przy przelewie jest okienko do wpisania kodu, jednak przy próbie wpisania “JakDorobic” jest informacja, że kod jest nieważny.
  Jak mam to rozumieć?

 13. Czy przelew z mojego konta w PLN mogę wykonać na moje konto w Revolut, czy lepiej jednak, żeby odbiorcą była inna osoba?

  • Przychylam się do pytania bo zostało bez odpowiedzi. Czy mogę zrobić przelew z transferGo zamiast do znajomego na moje konto w funtach w Revolut i czy to zapewni premię? Czy odbiorcą musi być inna osoba?

 14. Czy dostanę bon za przelew z polecenia z własnego konta w Polsce na własne konto w Revolut (podobnie jak w promocji Worldremit)?

 15. Monese, N26, Revolut, Transfergo, Curve, Azimo, World Remit.
  Czy coś jeszcze przegapiłem z tych promek które dają na start jakieś bonusy?

 16. Po zleceniu przelewu pojawiła mi się informacja o tym, ze ja i JakDorobic dostaliśmy bonusy, ale nigdzie tych £10 nie widzę..: Pojawi się później?

 17. Można dodatkowo zdobyć 5£ czyli razem 15£.
  Sposób:
  Podczas wykonywania pierwszego przelewu na samym dole strony w rubryce “Posiadasz kupon lub kod polecający?” wpisujemy: “5ZADARMO’, ponosimy koszt wykonania przelewu tj. 4,99zl, w zamian otrzymujemy 5 funtów.

 18. Dwa pytania:
  1. Czy podczas przelewu nagrody pobierana jest opłata na przelew czy cała nagroda trafia na konto ?
  2. Czy jest możliwość usunięcia danych i konta tranferGo ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *