Uczestniku promocji konta w Banku Millennium z premią 50 zł oraz 100 zł do Rossmanna – czas uzupełnić dane do wypłaty premii

W tym roku mamy istny festiwal promocji Konta 360º w Banku Millennium. Nadszedł moment finalizacji jednej z nich, a konkretnie akcji „Konto 360˚ Banku Millennium pełne korzyści” organizowanej wspólnie z Agorą. W promocji do zdobycia było 50 zł premii oraz 100 zł w formie karty podarunkowej Rossmann. Akcja trwała od 10 sierpnia 2017 roku do 31 sierpnia 2017 roku. Organizator miał czas na rozesłanie maili do 20 listopada 2017 roku, jednak uporał się z tym już 15 listopada 2017 roku. Teraz pozostaje Wam już tylko dopełnienie ostatniego warunku, a mianowicie uzupełnienia danych do wypłaty premii oraz wysyłki karty podarunkowej. Jeśli spodobała się Wam ta promocja, przekażcie swoim znajomym, iż obecnie trwa kolejna akcja promocyjna Konta 360º z premią w wysokości 150 zł.

 

 

Mail od organizatora

Pracownicy Agory tak bardzo spieszyli się z wysyłką maili, że popełnili błąd w tytule wiadomości. Jeśli braliście udział w niniejszej promocji, na waszych skrzynkach powinna znaleźć się wiadomość zatytułowana jako:

BZWBK – prośba o uzupełnienie danych do przelewu

Oczywiście chodziło tutaj o promocję Banku Millennium. Zapewne na dniach organizator roześle stosowne sprostowania. Dalsza treść maila jest już poprawna i wygląda następująco:

Gratulujemy!

Zostałeś zakwalifikowany do wypłaty Premii w promocji “Konto 360˚ Banku Millennium pełne korzyści” organizowanej przez Agorę SA i Bank Millennium SA! 

Aby Premia w wysokości 50 zł znalazła się na Twoim koncie a Karta podarunkowa do drogerii Rossmann o wartości 100 zł trafiła w Twoje ręce, prosimy o zalogowanie się do aplikacji promocyjnej pod adresem https://konto360.zpremia.pl/promocja/zaloguj/ i wypełnienie udostępnionego formularza. 

Konieczne jest podanie numeru rachunku Konta 360° (bez spacji), imienia, nazwiska oraz adresu zamieszkania. W danych adresowych prosimy nie używać znaków – przecinka i średnika – ułatwi nam to realizację przelewów i szybką przesyłkę Karty podarunkowej.

Dane należy uzupełnić do dnia 30.11.2017.
Premia zostanie wypłacona do dnia 15.12.2017

Zaloguj się na konto360.zpremia.pl i uzupełnij dane niezbędne do przekazania premii.

 

Treść wiadomości jest jasna i czytelna, nie ma tu raczej nad czym się rozwodzić. Jeśli macie problem z odnalezieniem hasła do logowania na stronie promocji, bardzo łatwo odzyskacie je poprzez zakładkę Przypomnij hasło. Na wypełnienie danych macie czas do końca listopada.

Jeżeli na waszych skrzynkach nie pojawiła się stosowna wiadomość, na początek poczekajcie do 20 listopada 2017 roku. Jest to ostatni regulaminowy dzień, w którym organizator może powiadomić Was o spełnieniu warunków promocji. Ewentualnie sprawdźcie jeszcze zakładki SPAM, Oferty, Inne itd. Jeśli mimo to, nadal nie otrzymacie informacji o potrzebie uzupełnienia danych do wypłaty premii – napiszcie do organizatora poprzez stronę promocji. W formularzu podajcie swoje imię, nazwisko, adres e-mail oraz przyczyny reklamacji (krótki opis faktu, iż spełniliście warunki promocji, a i tak nie dostaliście informacji). Jako tytuł wybierzcie po prostu Inny temat. Pamiętajcie, aby z organizatorem kontaktować się za pomocą maila, na który rejestrowaliście się w promocji.

 

Co dalej z Kontem 360º w Banku Millennium

W większości tego typu promocji, konto należy utrzymać aktywne co najmniej do dnia wypłaty premii. Tym razem bank stawia dodatkowy warunek: Konto nie może zostać zamknięte w okresie trwania Promocji ani w ciągu 7 dni od jej zakończenia. Dniem zakończenia promocji jest 15 grudnia 2017 roku, zatem konto należy utrzymać otwarte co najmniej do 22 grudnia 2017 roku. Później już możecie z nim zrobić, co Wam się tylko podoba (zostawić na dłużej lub po prostu zamknąć). Pamiętajcie, iż przez pierwszy rok możecie korzystać z darmowego pakietu assistance Pakiet Bardzo Pomocny. Oprócz tego, Bank Millennium ma bardzo przyzwoite produkty oszczędnościowe.

Jeśli zdecydujecie się zamknąć konto, Bank Millennium udostępnia możliwość zamknięcia rachunku bez wychodzenia z domu. Możecie to zrobić poprzez system Millenet lub podczas rozmowy z konsultantem. Więcej na temat zamykania konta w Banku Millennium pisałem w artykule na temat akcji Money Mania.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

100 łatwej premii za założenie konta NN IKZE + do 1706 zł zwrotu
 
15 euro premii za założenie darmowego konta walutowego w N26
 
150 zł premii za założenie konta Citi Priority + 100 zł za polecenie
 
Aż 380 zł premii dla osób do 26 lat w Santander Banku!
 
Kredyt z RRSO 0% do 3000 zł od Credit Agricole
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
BGŻ BNP Paribas: 150 zł łatwej premii za założenie konta
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
ING Bank Śląśki: nawet 190 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
15 zł premii dla obu stron w programie poleceń aplikacji Wolt
 
Łatwe 100 zł premii za założenie konta w Alior Banku
 
300 zł do wydania w Biedronce z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas
 
200 zł bonusu w łatwej promocji Kantoru Alior Banku

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *