Uczestniku promocji Money Mania 10 z premią do 560 zł od Banku Millennium – uzupełnij dane do wypłaty bonusu, masz czas do końca lipca

Nadszedł czas rozliczenia promocji “Money Mania 10”, która miała miejsce na przełomie kwietnia i maja tego roku. Dla przypomnienia, promowanym produktem było Konto 360º oferowane przez Bank Millennium. Otwierając konto, nowi klienci banku mogli zyskać 100 zł premii w gotówce oraz 100 zł w formie bonu do wykorzystania w serwisie wakacje.pl. Dodatkową gratyfikacją jest moneyback wypłacany od transakcji kartą lub BLIKIEM, łącznie do 360 zł w skali sześciu miesięcy. O ile z moneybacku cały czas możecie swobodnie korzystać, o tyle wypłata premii głównej uzależniona jest od wypełnienia danych na stronie promocji. Nie ma z tym dużo zachodu, ponieważ wystarczy podać numer aktywnego rachunku w Banku Millennium, otwartego w niniejszej promocji. Czas na wypełnienie danych do wypłaty premii upływa 31 lipca 2017 roku, dlatego lepiej o tym nie zapomnieć. Niestety w tej edycji promocji organizator nie rozsyła maili przypominających o potrzebie wypełnienia danych. Więcej informacji na temat samej promocji Money Mania 10 znajdziecie w tym artykule


 

Jak spełnić ostateczny warunek promocji

Aby uzupełnić dane do wypłaty premii, zalogujcie się na stronie promocji Money Mania 10. Jeśli nie pamiętacie już swojego hasła, możecie w łatwy sposób je odzyskać klikając Odzyskaj hasło. Na maila przyjdzie Wam instrukcja do wygenerowania nowego hasła. Po zalogowaniu ujrzycie coś takiego:

Teraz w prawym górnym rogu kliknijcie w MOJE KONTO, a następnie wybierzcie zakładkę Moje Dane. W tym miejscu wystarczy podać numer aktywnego Konta 360º, otwartego w promocji Money Mania 10. Po kliknięciu w Zapisz dane, możecie się wylogować. Premia zostanie wypłacona do 16 sierpnia 2017 roku. Wcześniej, bo do 10 sierpnia 2017 roku organizator powiadomi Was mailowo o fakcie przyznania premii. 

Jeśli nie otrzymacie swojego bonusu, reklamację możecie złożyć po zalogowaniu na stronie promocji w zakładce MOJE KONTO, a następnie Reklamacje. W reklamacji krótko opiszcie swój status, to znaczy fakt, iż spełniliście wszystkie warunki promocji, a mimo to nie otrzymaliście premii. Przypominam, iż warunkami promocji było zapewnienie wpływów na kwotę co najmniej 1000 zł oraz wykonanie minimum 1 transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM. Warunki należało spełnić w czerwcu i lipcu. Posiadacze konta w wersji Student nie musieli zapewniać wpływów, a jedynie same transakcje bezgotówkowe. Więcej na ten temat w regulaminie promocji.

 

Lubisz promocje bankowe? Sprawdź aktualne propozycje banków:

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *