Uczestniku promocji Money Mania z bankiem BGŻ BNP Paribas – uzupełnij dane do wypłaty premii (iKonto z premią do 300 zł)

Nadszedł czas rozliczenia promocji “Money Mania edycja specjalna”, która miała miejsce w marcu tego roku. Dla przypomnienia, promowanym produktem było iKonto oferowane przez bank BGŻ BNP Paribas. Nowi klienci mogli zyskać 100 zł premii za założenie konta oraz do 200 zł w ramach moneyback. 18 maja 2017 roku (czyli dziś) mija termin na dostarczenie przez organizatora maila z przypomnieniem o potrzebie wypełnienia danych do wypłaty premii. Na mojej skrzynce mailowej pojawiła się już stosowna informacja od organizatora, zatem sprawdźcie czy Wy również takową dostaliście. Czas na wypełnienie danych do wypłaty premii macie do 29 czerwca 2017 roku. Mimo to nadal możecie spełniać warunki promocji (jeśli jeszcze tego nie zrobiliście). Mianowicie w maju 2017 roku, tak samo jak w kwietniu należy zapewnić wpływy na kwotę 1000 zł oraz wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę 300 zł. Więcej na temat samej promocji w artykule

  

 

Treść maila od organizatora

Jeśli wzięliście udział w promocji zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie, na waszych skrzynkach mailowych powinna się znaleźć wiadomość od organizatora promocji – Agencji Hagen. Tytuł maila to Instrukcja logowania, zaś jego treść jest następująca:

 

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za rejestrację w Promocji „Money Mania Edycja Specjalna z iKontem”.
Zgodnie z Regulaminem Promocji kolejnym etapem jest przekazanie numeru założonego przez Państwa konta w Banku BGŻ BNP Paribas, na które, w przypadku spełnienia wszystkich warunków, trafi nagroda.
 
Przekazanie numeru konta jest bezpieczne. Można go dokonać wyłącznie na zabezpieczonej stronie internetowej, po dodatkowym logowaniu. W tym celu należy wejść na stronę https://moneymania.pl/edycja-specjalna-ikonto/ i zalogować się za pośrednictwem Państwa adresu e-mail:
 
[tutaj wasz adres e-mail, na który rejestrowaliście się w promocji]

 
Dodatkowym zabezpieczeniem jest unikalny kod autoryzacji, który należy wpisać podczas logowania. Jest to jednorazowy kod, przeznaczony wyłącznie dla Państwa:
 
[tu otrzymacie hasło]
 
Po zalogowaniu się, prosimy o wpisanie numeru konta i naciśnięcie przycisku „Zapisz”. Prawidłowe zapisanie numeru konta zostanie potwierdzone komunikatem na ekranie.
Życzymy zdobycia nagród w Promocji “Money Mania Edycja Specjalna z iKontem”. Nagroda zostanie wypłacona przelewem do dnia 30 czerwca 2017 r.
 
Pozdrawiamy,
Zespół Promocji “Money Mania Edycja Specjalna z iKontem”

 

 

Treść maila dość wyraźnie wskazuje, co należy wykonać, więc mam nadzieję, iż sami uporacie się z dopełnieniem tego obowiązku. W razie problemów, zachęcam do kontaktu. Należy również pamiętać, iż cały czas możecie spełniać warunki promocji. Jednych z nich jest zapewnienie w maju 2017 roku wpływu na kwotę minimum 1000 zł oraz wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę 300 zł.

Jeżeli na waszych skrzynkach nie pojawiła się stosowna wiadomość poczekajcie do końca dnia, ewentualnie sprawdźcie zakładki SPAM, Oferty, Inne itd. Jeśli mimo to, nadal nie otrzymacie informacji o potrzebie uzupełnienia danych do wypłaty premii – napiszcie do organizatora promocji na adres kontakt@agencjahagen.pl. Pamiętajcie, aby kontaktować się z organizatorem za pomocą maila, na który rejestrowaliście się w promocji.

Jednocześnie przypominam o trwającej akcji Money Mania 10 organizowanej wraz z Bankiem Millennium. W tym przypadku możecie zdobyć nawet 560 zł premii oraz skorzystać z bardzo dobrych produktów oszczędnościowych banku. Sprawdź szczegóły akcji Money Mania 10.

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *