Vouchery empik.com o wartości 50 zł lub 100 zł do zdobycia w konkursie ING Banku Śląskiego “MasterCard w telefonie”

ING Bank Śląski ruszył z kolejną promocją przeznaczoną dla obecnych klientów banku. Tym razem możecie zdobyć vouchery o wartości 50 zł lub 100 zł do wykorzystania na empik.com. Co prawda, promocja organizowana jest w formie konkursu, w którym nagrody nie są pewne, aczkolwiek warto wziąć w nim udział ze względu na dość pokaźną pulę nagród. Osoby, które nie posiadają jeszcze konta w banku ING odsyłam natomiast do analizy promocji, w której możecie zdobyć 150 zł za założenie Konta z Lwem.

 

 

Uczestnicy

Promocja przeznaczona jest dla osób posiadających konto w ING Banku Śląskim, które aktywują (lub wcześniej aktywowały) aplikację mobilną oraz dodadzą do niej kartę mobilną MasterCard. Płatności HCE, bo na nich właśnie opiera się działanie karty mobilnej dostępne są dla posiadaczy smartfonów z systemem Android w wersji 4.4 lub wyższej oraz funkcją NFC.

Wydanie karty wirtualnej MasterCard jest bezpłatne. Możecie o nią zawnioskować w aplikacji mobilnej. Do 28 grudnia 2017 roku trwa promocja, dzięki której użytkowanie karty jest bezpłatne. To dobra okazja, aby przetestować nową formę płatności (jeśli wcześniej z niej nie korzystaliście). Więcej na temat płatności telefonem znajdziecie na stronie ING.

 

Zasady konkursu

Konkurs trwa od 10 lipca 2017 roku do 20 sierpnia 2017 roku. Aby wziąć w nim udział należy w powyższym terminie wykonać co najmniej 5 płatności HCE (jeśli chcecie zdobyć voucher o wartości 100 zł) lub 3 płatności HCE (dla vouchera o wartości 50 zł). Minimalna wartość płatności biorącej udział w promocji to 5 zł. Pamiętajcie również, aby zachować dowód dokonania transakcji (w formie papierowej lub elektronicznej).

Oprócz wykonania transakcji telefonem, głównym zadaniem konkursowym jest rejestracja na stronie promocji oraz udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe: “jak płatności Mastercard w telefonie ułatwiły Ci życie?”.

Konkurs podzielony jest na 6 etapów:

a) etap 1 trwa od 10 lipca do 16 lipca 2017 roku,
b) etap 2 trwa od 17 lipca do 23 lipca 2017 roku,
c) etap 3 trwa od 24 lipca do 30 lipca 2017 roku,
d) etap 4 trwa od 31 lipca do 6 sierpnia 2017 roku,
e) etap 5 trwa od 7 sierpnia do 13 sierpnia 2017 roku,
f) etap 6 trwa od 14 sierpnia do 20 sierpnia 2017 roku.

Dzięki temu macie aż sześć szans na uzyskanie nagrody. Warto jednak pamiętać o trzech rzeczach: w całym konkursie możecie zdobyć tylko jedną nagrodę, w każdym etapie odpowiedź na pytanie konkursowe musi być inna oraz w każdym etapie należy wykonać odpowiednią ilość transakcji.

 

Nagrody

W każdym z etapów organizator rozda 185 voucherów o wartości 100 zł oraz 1120 voucherów o wartości 50 zł. Łącznie w całej promocji do rozdania będzie 1110 nagród I stopnia oraz 6720 nagród II stopnia o łącznej wartości niemal pół miliona złotych. Z racji, że płatności HCE nie są jeszcze tak mocno popularne, szansa na zdobycie vouchera jest bardzo duża. Komisja będzie oceniać odpowiedzi według kryterium oryginalności, pomysłowości, kreatywności oraz słownictwa i stylistyki.

Vouchery będą ważne do 31 grudnia 2017 roku. Powiadomienia o wygranej wraz z nagrodą (w formie kodu alfanumerycznego) zostaną przesłane do 8 września 2017 roku. Szczegóły w regulaminie promocji oraz na stronie konkursu.

 

Promocje dla klientów ING Banku Śląskiego

To już kolejna akcja promująca płatności HCE. W poprzedniej, trwającej od kwietnia do czerwca bieżącego roku mogliście zdobyć 10 zł, również do wykorzystania na empik.com. Niedawno pisałem również o zestawie promocji, gwarantującym 100 zł za wpływ wynagrodzenia, 100 zł za wypróbowanie usługi regularnego inwestowania oraz podwyższenie oprocentowania na koncie oszczędnościowym do 2,5% w skali roku. Jeśli nie posiadacie jeszcze konta w ING, a chcecie być zaskakiwani tego typu promocjami, zachęcam Was do założenia Konta z Lwem. W zamian za założenie konta możecie zdobyć 100 zł oraz dodatkowe 50 zł w ramach programu poleceń. Co więcej, skuteczne polecenie konta skutkuje wypłatą 100 zł bonusu, sumarycznie nawet 1000 zł w skali całej promocji.

Więcej na tent temat w artykule: 150 zł premii za założenie konta w ING…

 

Za informację o promocji dziękuję Kamilowi 🙂

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
Citi Handlowy: 400 zł premii do Decathlona z kartą Simplicity
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
150 zł łatwej premii za założenie konta w Banku Millennium
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

One Comment

  1. “Do 28 grudnia 2017 roku trwa promocja, dzięki której użytkowanie karty jest bezpłatne”. Wystarczy zastrzec kartę, czy trzeba ją zamknąć by nie ponosić opłat po tej dacie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *