Wielka Loteria Bezgotówkowa – płać kartą VISA lub MasterCard i wygraj jedną z nagród: BMW i3, Samsung Galaxy S7, bilety do Multikina

frob1

https://zakupybezgotowki.pl/

Od dzisiaj (18 października 2016 roku) rusza Wielka loteria bezgotówkowa. O ile dość rzadko zdarza mi się opisywać na blogu konkursy, gdzie zdobycie nagrody nie jest gwarantowane, o tyle loteria ta jest wyjątkowa. Mogą w niej uczestniczyć zarówno posiadacze karty VISA, jak i MasterCard. Obejmuje ona klientów wszystkich banków, począwszy od tych największych po malutkie banki spółdzielcze. Warunki uczestnictwa w promocji są dość pasywne. Wystarczy wykonywać transakcje bezgotówkowe kartą i rejestrować ten fakt na stronie loterii. Do wygrania cenne nagrody. Co godzinę podwójne wejściówki do MultiKina, codziennie smartphone Samsung Galaxy S7, a co tydzień samochód elektryczny BMW i3.

 

 

Warunki uczestnictwa w loterii

Podstawowym warunkiem jest oczywiście wykonywanie transakcji przy użyciu karty płatniczej. Mogą to być zarówno transakcje w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W pierwszym przypadku musicie zachować potwierdzenie wykonania transakcji, w drugim zaś postarać się  o uzyskanie takiego potwierdzenia z banku (na przykład w formie wyciągu). Okres promocji trwa od 18 października do 24 listopada 2016 roku. W tym czasie możecie wykonywać transakcje oraz zgłaszać swój udział na dedykowanej stronie promocji. W formularzu należy każdorazowo podawać odpowiednie dane weryfikacyjne. Po wypełnieniu formularza otrzymacie potwierdzenie mailowe.

W loterii za każde zgłoszenie otrzymujemy losy. Za transakcję do 10 zł otrzymacie 1 los, aczkolwiek podczas jednego zgłoszenia możecie zdobyć większą liczbę losów. Jeśli wykonacie zakupy na 10+ zł otrzymacie 2 losy, na 30+ zł 4 losy i tak dalej. Organizator loterii wyłącza możliwość zgłaszania transakcji za niektóre produkty, a mianowicie:

napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, e-papierosy, broń palna, substancje psychotropowe, środki odurzające, a także podlegające refundacji ze środków publicznych: leki, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego lub wyroby medyczne. Jeśli Transakcja dotyczyła zakupu jakichkolwiek ww. produktów, to Uczestnik powinien podać w formularzu zgłoszeniowym kwotę Transakcji bez uwzględnienia wartości tych produktów. 

 

Nagrody

  • samochód BMW i3 BEV 1Z21 – 5 sztuk,
  • smartfon Samsung Galaxy S7 – 35 sztuk,
  • podwójne wejściówki do MultiKina – 350 sztuk.

Wszelkimi kwestiami odnośnie podatków od nagród zajmuje się organizator. A propos podatków. Pomimo, iż organizatorem loterii jest podmiot prywatny – Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego, patronat honorowy nad loterią sprawują Ministerstwo Rozwoju oraz Ministerstwo Finansów. Fakt ten umacnia wysoką rangę przedsięwzięcia.

Jeden Uczestnik może wygrać w Loterii nie więcej niż jedną Nagrodę Główną, nie więcej niż jedną Nagrodę II stopnia i nie więcej niż jedną Nagrodę III stopnia.

O zdobyciu nagrody organizator powiadomi Was telefonicznie. Więcej informacji znajdziecie na stronie akcji zakupybezgotowki.pl (polecam zakładkę FAQ) oraz w dość rozbudowanym regulaminie promocji. Organizacja loterii wymaga spełnienia szeregu warunków, stąd szczegółowy opis każdego zagadnienia.

Jeśli wykonujecie dużo transakcji kartą płatniczą – polecam wpis: Moneyback w praktyce, czyli który bank pozwala zaoszczędzić na codziennych wydatkach.

Tymczasem życzę powodzenia 🙂 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

eKonto z premią do 300 zł + oprocentowanie 3% w mBanku

Konto Freemium/Premium w TMUB z 5% moneyback

Bank Millennium: do 360 zł premii w ramach moneyback

PKO BP: Otwórz konto i odbierz 100 zł premii

Konto z Lwem w banku ING z 100 zł premii

Lokata db Plan 500+Premia w Deutsche Banku z premią roczną do 500 zł

Nawet 600 zł premii od Idea Banku w promocji “Premiowanie za bankowanie”

Karta kredytowa BPH Fair z premią do 300 zł oraz moneyback

Karta kredytowa Simplicity + voucher o wartości 400 zł do mall.pl

Karta kredytowa Simplicity + voucher o wartości 400 zł do Allegro.pl

Karta kredytowa Simplicity + 5% moneyback, do 400 zł rocznie

Karta kredytowa Simplicity + telefon LG o wartości 549 zł

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Zapisz się na NewsletterDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *