Rekordowe 100 zł premii dla obu stron programu poleceń serwisu WorldRemit w zamian za wykonanie darmowego przelewu walutowego!

Coraz częściej otrzymuję od Was feedback, iż analizy promocji brytyjskich fintechów dość mocno przypadły Wam do gustu. Z moich obserwacji wynika, że ich największymi zaletami są przejrzyste zasady oraz stabilność akcji promocyjnych w dłuższej perspektywie. W związku z tym nieustannie wyszukuję dla Was kolejne perełki, pozwalające wygenerować dodatkowe dochody. W dzisiejszym wpisie prawdziwa bomba! Promocja serwisu WorldRemit zapewniająca aż 100 zł premii za wykonanie jednego przelewu na kwotę co najmniej 500 zł. W stosunku do analizowanych promocji TransferGo, Azimo oraz Xendpay, w tym przypadku premia ma rekordowy charakter. Co ważne, aby wypłacić środki, nie będziecie musieli po raz drugi angażować jakiejkolwiek kwoty do przelewu. Oczywiście 100 zł otrzymacie również za polecanie usługi swoim bliskim. Co tu kryć, możecie na tym naprawdę dużo zarobić, szczególnie, że WorldRemit akceptuje przelewy na konta w banku N26 oraz do Revoluta. Wisienka na torcie? Serwis nie wymaga obowiązkowej weryfikacji tożsamości, która dla niektórych osób bywa dość uciążliwa.

 

 

Kilka słów o WorldRemit

Serwis WorldRemit to gigant w zakresie obsługi przelewów międzynarodowych. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż jego profil w serwisie Facebook polajkowało niemal 900.000 ludzi. Fintech powstał w 2010 roku, zaś jego siedziba znajduje się w Londynie. Oprócz tego, WorldRemit ma swoje biura również w USA, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii. W latach 2014-2017 w firmę zainwestowano 180 milionów dolarów. Wsparcia dla WorldRemit udzielił między innymi fundusz, który inwestował w Facebooka na początkowym etapie jego rozwoju.

Fintech obsługuje aż 145 krajów. Jego biznes polega na pośredniczeniu w transferze pieniędzy z wykorzystaniem lokalnych kont bankowych. Dzięki temu WorldRemit może zaproponować bardzo korzystne kursy przewalutowania, nazywane kursami rzeczywistymi. WorldRemit jest licencjonowaną instytucją płatniczą, działającą na podstawie regulacji prawnych wydanych przez Brytyjski Urząd ds. Usług Finansowych (FCA) oraz nadzorowaną przez brytyjski Urząd Skarbowy.

Z WorldRemit możecie korzystać zarówno na komputerze, jak i mobilnie. Dedykowana aplikacja mobilna dostępna jest zarówno na system Android, jak i iOS. 

 

Program poleceń, czyli po 100 zł premii dla obu stron

Pomimo, że serwis WorldRemit obsługuje Polaków, to nie został on jeszcze przetłumaczony na język polski. Jeśli to dla Was problem – możecie na mnie polegać. W tym celu przygotowałem swoisty tutorial, który krok po kroku poprowadzi Was do celu. Ewentualnie możecie użyć opcji translatora. W tym celu po kliknięciu prawym klawiszem myszki, wybierzcie opcję Przetłumacz na język polski.

 

 

Jeśli korzystaliście już z promocji TransferGo, Azimo lub Xendpay, bez trudu poradzicie sobie również i w tym przypadku. Zacznijmy jednak od podstaw. Aby wziąć udział w promocji jako polecony, musicie na początek zarejestrować się w programie z czyjegoś polecenia. Oczywiście zachęcam w tym celu do użycia mojego linku polecającego . Po kliknięciu w link pojawi się Wam informacja o poleceniu usług WorldRemit. Po kliknięciu w Sign up to get started, wypełnijcie swoje dane osobowe, zaś w miejscu Got a referral code? zweryfikujcie, czy kod polecenia wczytał się prawidłowo. Mój kod to ARTURW9. Jeśli kodu nie ma w wymaganym polu, po prostu wpiszcie go ręcznie. Co ważne, w odróżnieniu od pozostałych tego typu serwisów, WorldRemit nie wymaga weryfikacji. Być może stosowana jest ona wyrywkowo, na przykład po wykonaniu kilku przelewów.

 

Po przejściu na kolejną stronę… już możecie wykonać pierwszy przelew. Może to być przykładowo przelew do Niemiec na konto w N26 lub do Wielkiej Brytanii na konto Revolut (w tym przypadku podajecie lokalny numer konta złożony z 8 cyfr oraz 6-cyfrowy sort code). Pamiętajcie, aby opcję Receive zamienić na Send. Wówczas kwotę przelewu będziecie podawali w złotówkach. Numer konta walutowego (IBAN) na który wysyłacie środki musi zaczynać się od liter innych niż PL, czyli np. DE w przypadku konta niemieckiego lub GB w przypadku konta brytyjskiego. Przelew na konto walutowe założone w polskim banku nie zapewni uzyskania premii.

Poniżej przedstawiam zrzut ekranu, na którym pokazuję jak wykonać przykładowy przelew. Na screenie z pewnością najbardziej przeraża Was koszt przelewu w kwocie 16 zł. Na szczęście, wystarczy, że na następnej stronie wpiszecie kod FREE i wciśniecie Apply, a opłata za pierwszy przelew zostanie zredukowana do zera.

 

 

 

Po uzupełnieniu formatki i kliknięciu Send, należy wpisać dane przelewu, a następnie wybrać formę płatności. Ja dla wygody wybrałem wpłatę kartą debetową. Na końcu zatwierdzacie płatność i gotowe! Premia wypłacana jest w formie kodu zniżkowego na kolejny przelew. Kod ten otrzymacie mailowo w przeciągu kilku dni. Jak się jednak zaraz przekonacie, środki wypłacicie bardzo podobnie jak w przypadku TransferGo 🙂

 

Wypłata premii

Aby wykorzystać kod rabatowy, należy wykonać drugi przelew. W związku z tym, podobnie jak za pierwszym razem, po zalogowaniu do WorldRemit wybieramy na stronie głównej kraj i kwotę. Dla ułatwienia, w drugim kroku możemy już wybrać dane wcześniej zapisanego odbiorcy. Minimalna kwota na jaką należy wykonać transfer to 100 zł, łącznie z kosztami przelewu. W tym przypadku musimy już zapłacić 16 zł opłaty, ponieważ kod Free działa jednorazowo. I teraz magia! Jeśli ustawicie kwotę 84 zł i WorldRemit doliczy 16 zł, wówczas suma wyniesie 100 zł. Następnie wpiszecie uzyskany mailowo kod rabatowy i kwota zostanie zredukowana do…zera. Tak, dokładnie! Przelew zostanie wykonany środkami WorldRemit. Pomimo, że nic nie zapłacicie, odbiorca (czyli często wy sami) otrzyma 84 zł. To będzie wasz zysk z promocji. To o wiele więcej niż w przypadku TransferGo, Azimo i Xendpay, gdzie pojedyncza premia to 50 zł, a na dodatek drugi przelew musi zostać wykonany na wysoką kwotę (tylko TransferGo nie stosuje tego wymogu). Poniżej screen z potwierdzeniem moich słów.

 

 

Po kliknięciu Send, pojawi Wam się radosny komunikat:

As your promo code has reduced your Total to Pay to 0, you will not need to pay. Please press Confirm to complete your transfer

 

To wszystko. Po wykonaniu przelewu, WorldRemit zaproponuje Wam udział w programie poleceń. Zatem posłuchajmy się tej rady i przejdźmy do kwestii dalszego zarabiania poprzez polecanie serwisu naszym bliskim.

 

 

 

 

Jak polecać znajomych

W tym celu, wystarczy, że zalogujecie się w serwisie i w swoim profilu klikniecie zakładkę Refer a friend. Tam też znajdziecie swój kod oraz link polecenia. Zakładka ta pojawi Wam się dopiero po skutecznym wysłaniu pierwszego przelewu. Link możecie przekazywać bezpośrednio, mailowo lub poprzez media społecznościowe z wykorzystaniem funkcji udostępniania. Standardowo zakazane jest umieszczenie linków lub kodów w komentarzach do wpisu. Kwota maksymalnej premii z poleceń jest nieograniczona. Premia w wysokości 100 zł zostanie Wam przyznana, jeśli polecony wykona przelew międzynarodowy na minimum 500 zł lub na odpowiednik w innej walucie. Bonus będzie udostępniony mailowo w formie kodu zniżkowego. WorldRemit prześle Wam bon maksymalnie wciągu 10 dni roboczych od momentu spełnienia warunków przez poleconego. Na wykorzystanie zniżki macie 6 miesięcy od jej uzyskania. Minimalna kwota przelewu podczas której wykorzystacie bonus jest dowolna. Może to być jak w opisywanym wcześniej przypadku 84 zł + 16 zł.

 

Szczegóły programu poleceń:

 

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Revolut: 25 zł premii na start oraz darmowa dostawa karty fizycznej!
 
Citi Handlowy: smartfon OPPO o wartości 799 zł w promocji darmowej karty kredytowej Simplicity
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 280 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
251 zł premii w promocji konta osobistego od BNP Paribas
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
mBank: 150 zł premii w promocji eKonta osobistego
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

121 Comments

  • Czyli premię można zgarnąć bez weryfikacji 🙂 Wystarczą 2 przelewy.

 1. mam pytanie czy przelew zagraniczny może być na własne konto w Revolucie, i czy przy jednym przelewie można wykorzystać dwa kody rabatowe

 2. Rozumiem podaje dane z Revoluta do zasilenia konta przelewem bankowym z zakładki w revolut “Lokalny”?

  Bo jakoś nie widze w Wroldremit miejsca żeby wpisać długi numer IBAN, chcą ode mnie najpier 8 potem 6 cyfrowy numer.

    • Po odpaleniu aplikacji klikasz na listę kont w prawym górnym rogu i wybierasz konto w funtach (jak go nie masz to otwierasz). Przesuwasz nieco niżej i masz dane konta lokalnego.

 3. Witam. Mam pomysł.
  W euro zniżka jest 25 Euro czyli więcej niż 100 zł po obecnym kursie.
  Opłata za przelew z euro na pln też jest mniejsza bo 0.99 euro.
  Co gdyby jako przelew do wypłaty premi wybrać odpowiednio:
  Sent from: Germany
  To: Poland
  Kwota 24.01 Euro
  Teroretycznie powinniśmy mieć kod na 25 euro (bo 100zł)
  W tym wariancie dostaniemy na konto 106.61 zł. Więc zarobimy więcej niż 84 złote. Popraw mnie jeśli jest jakiś haczyk.

  • Twój pomysł wygląda super! Muszę jednak to przetestować 🙂 Jak ktoś mnie uprzedzi, niech o tym napisze 😉

    • Patrzyłem to płatność w euro też kosztuje 16 zł. Chyba że ktoś założy konto w serwisie jako mieszkaniec Niemiec lub innego kraju strefy euro to wtedy jest niższa stawka. Jednak wtedy może pojawić się problem przy weryfikacji.

  • Haczyk jest taki, że nie można wysłać do Polski lub do kraju, w którym podałeś, że mieszkasz i zweryfikowałeś pobyt. Całe obejście systemu nie zadziała.

   • To nie haczyk. Serwis służy płatnościom międzynarodowym. Taka jest jego specyfika.

 4. Czy wymagane jest dokonanie przewalutowania przez serwis? Czy nie można np. wysłać przelewu na konto w euro prowadzone przez Revolut dokonując obciążenia karty też w walucie euro?

  • W tych promocjach raczej chodzi o to, żeby skorzystać z przewalutowania, taki jest sens istnienia serwisu. Może Ci się uda to daj znać. Jednak koszty przewalutowanie są naprawdę niskie.

 5. skoro weryfikacja po drugim przelewie – czy zatem po otrzymaniu nagrody warto poczekać na spływ wszystkich nagród z poleceń i dopiero wykonać drugi przelew ? czy tez wyższa kwota równa się większe koszty ?

 6. Witam . Chciałam przelać na revolut. W danych przelewu wyskakuje mi GB (taki konto podaję) a adres mam Polski jak i numer telefonu. Jak wypełnić?

  • Dane adresowe w przypadku przelewów nie mają większego znaczenia, wystarczy wpisać miasto. Numer telefonu odbiorcy służy wyłącznie do poinformowania go o przelewie, więc nie jest niezbędny.

   • Niestety są to pola z gwiazdką * i są wymagane. Wypełniłem tak jak Joanna podając polski adres i polski nr telefonu z prefixem GB (brak możliwości zmiany) i dostałem maila, że dane odbiorcy są nieprawidłowe i trzeba je poprawić aby przelew (z karty) doszedł do skutku. Co zatem wpisać nie mając rodziny/znajomego w GB? Dowolny/zmyślony adres i telefon?

   • Ok, dane adresowe nie mają znaczenia, ale jednak są wymagane przez serwis. Jak podałem polski adres podczas przelewu na revoluta, to przelew został odrzucony. W takiej sytuacji należy podać zmyślony/znaleziony w internecie adres brytyjski?

 7. Z góry przepraszam że pytanie może jest trywialne, ale czy przelew na konto revoluta jest traktowane jako przelew na konto walutowe? I czy każdy ma numer tego konta w ramach aplikacji, bo ja nijak nie mogę tego znaleźć u siebie, ani IBAN, ani numeru konta, Jacek coś pisał, że taki 26 cyfrowy numer dostał.

  • W tym przypadku podajecie lokalny numer konta złożony z 8 cyfr oraz 6-cyfrowy sort code 🙂

  • Witam, jak radzicie sobie z nr telefonu jeśli wysyłam na Revolut i jest 44 kierunkowy , da się zmienić, wpisujecie nr polski i przechodzi?
   Nr jest obowiązkowy.

  • Czy skutecznie wykonalem transakcje z Twojego polecenia? Czy po transakcji badz w trakcie jej wykonywania powinienem otrzymac juz jakiea info o premi? Czy po prostu poczekac spokojnie na maila z kodem te pare dni

   • Poczekać na maila. Wpis jest trochę nieaktualny, WorldRemit narzuciło limit bodajże 750 zł. Odpuściłem temat gdy zaczęli masowo blokować konta.

  • Z kolei ja zleciłem przelew na Revolut wczoraj wieczorem, a pieniądze dotarły dzisiaj koło południa. Podpinam się do pytania o czas oczekiwania na kod 🙂 Bardzo fajna promocja, dzięki Jacku.

 8. Zobaczymy jak będzie po zakończeniu, ale póki co po przelewie na Revoluta już jestem stratny 12 zł (Revolut pokazuje wartość 488 zł w przeliczeniu na złotówki), do tego dojdzie te 16 złotych, czyli powinno być sporo na plus (ok. 70 zł) ale jednak nie 100:). Generalnie widzę, że dzisiaj funt poleciał w dół jakieś 1,5%.

  • Też właśnie jestem na minusie ok. 10zł po przewalutowaniu. Jednak to nie wina worldremit, tylko szalejącego funciaka. Zawsze istnieje jakieś ryzyko kursowe 🙂

   • To co dzisiaj się działo na kursie funta to istny huragan. Takich zmian nie widziano od lat. Twardy Brexit wisi w powietrzu. To nie był najlepszy dzień na tego typu transakcje 🙂

   • Ryzyko kursowe działa w obie strony;) – spoko, najważniejsze i tak ogólnie żeby być do przodu, na duży plus to, że cała operacja z przelewem trwała ok. 2h, po takim czasie miałem pieniądze na koncie Revoluta.
    Jeśli równie szybko im pójdzie z przesłaniem kodu to całość na duży plus:)

 9. A próbował ktoś lać na konto w Euro z R zamiast GBP? Wybierając Germany w Worldremit, ale podając dane konta z R z literkami GB? Zadziałało? Nie było podwójnego przewalutowania z funtów na euro? Kasa doszła bez problemu?

   • Nie mam N26, a ktoś wyżej pisał, że dzięki przelewowi na euro można zyskać trochę większą premię. Ale nie wiem czy tak się w ogóle da, skoro konto w Euro z R ma literki GB, więc jest z UK.

    • Euro tak, ale tylko na konto N26, jak klikniesz przelew GB to nie ma innej opcji niż GBP, pewnie jak klikniesz przelew Niemcy to pojawi się euro i w liście banków Revoluta może nie być, ale trzeba to sprawdzić ewentualnie.

     • Potwierdzam. Założenie konta w N26 zajmuje chwilę, a bardzo się przydaje. W dodatku jak wydasz 15 euro kartą to otrzymam 15 euro premii. To takie podziękowanie dla mnie za wykonanie solidnej analizy 🙂

     • Wczoraj sprawdzałem, nie ma tam w przypadku Niemiec listy banków, można wpisać ręcznie cokolwiek. Teoretycznie więc by przeszło, bo zostało mi tylko podanie danych karty, ale jednak nie robiłem i zrobiłem normalnie na GBP w R (z tym, że to był mój dopiero pierwszy przelew na 500 zł).

  • Zadziałało. Na koncie Worldremit wybrałem Germany i przelew w EUR a bank docelowy to Revolut i numer konta dla EUR. Dotarły na wskazane konto w ciągu jednego dnia.

    • nie, z mBanku 🙂 z rachunku w PLN. Przelew na konto EUR w Revolut. Tylko żeby było to technicznie możliwe trzeba wybrać w Worldremit kraj docelowy z walutą EUR i dalej wpisać numer rachunku z GB na początku. Zawile działają

     • OK, to standardowa transakcja. Myślałem, że udało Ci się obniżyć koszt przelewu jakoś.

  • Dokument potwierdzający tożsamość (np dowód lub paszport) oraz miejsce zamieszkania (na przykład rachunek za prąd). Lista dokumentów jest we wpisie o Xendpay.

 10. Tutaj chcieli chyba tylko dwie strony dowodu.
  Ja dostałem od razu maila z linkiem o weryfikacji:
  https://www.worldremit.com/en/faq/verification
  Na razie dostałem maila z weryfikacją, dwa maile z prośbą o opinie, ale kodu za pierwszy przelew z polecenia jeszcze nie 🙁
  A jak u Was ktoś oprócz Jacka dostał maila z kodem za założenie konta i pierwszy przelew ?

  • Ja czekałem naprawdę kilka dni. Działania z WorldRemit robiłem w lutym. Dopiero jak wszystko ogarnąłem to powstał wpis. To nie jest tak, że działam “bo mi się tak wydaje” 😀

 11. cześć ja dostałam kod polegający, wyświetla mi się tez w aplikacji kod poleceń. ale mam problem z wykonaniem przelewu bo wyświetla informacje ze kod nie aktywny. a loguje się z komórki przez meila z kodem nie chciało przyjąć mi mojego loginu . proszę o pomoc

 12. A czy można przelać sobie na swoje konto w revo czy przelew musi isc na obcy rachunek?

 13. Właśnie wysłałem drugi przelew, ponad 16 funtów na Revolut. Jedna z korzystniejszych promocji 🙂

 14. kod właśnie dostałem i wykorzystałem. Oczywiście dla Ciebie Jacek 100zł za dobrą robotę pewnie też się pojawiło 😀 pozdrawiam

 15. A z ciekawości, czy orientujecie się może jak nalezy rozliczyć się z tych voucherów? Dostałem juz kilka i nie wiem jak je traktować.

 16. Jeden przelew już zrobiłem. Voucher dostałem. A jeśli teraz otworzę z polecenia drugie konto na worldremit na inny adres email? czy obydwie strony dostaną kolejny voucher?

  • W aplikacji Revolut nazywa się to jako “Numer rozliczeniowy”. Ma 6 cyfr. Znajduje się w szczegółach konta jako numer LOKALNY.

 17. Witam,
  czy można opłacić przelew kartą żony ? Czy jakoś to weryfikują (jak transfergo)?

 18. Witam, zastanawiam się nad opłaceniem przelewu z karty kogoś w rodzinie, czy ktoś takie coś testował, jakoś to weryfikują?

     • Żadnych pozytywnych nie będzie. Ten argument chyba wystarczy 🙂

    • Poleciłem osobę w rodzinie, która zrobiła przelew na moje konto Revolut (sama konta w GB nie posiada). Obydwoje dostaliśmy kody. Teraz doczytałem się, iż teoretycznie wg regulaminu takie działanie jest niedozwolone (“Misuse of the promotion can include but is not limited to: -b) the person you refer qualifies for an electronic voucher by sending money back to you). Czy w takim przypadku mogę zrealizować kod bonusowy? czy Worldremit może mieć do mnie jakiekolwiek roszczenia?

 19. Właśnie revoult zmienił numery kont, kiedy wpisuje je na world remit to wymaga kodu banku którego nie da się wpisać. Tak więc vouchery czekają.

  • U mnie cały czas te same numery konta na GBP czy EUR. Ja w piątek ogarnąłem się z tym 500zł i czekam na kod… o ile wyślą.

   • U mnie nastąpiła już zmiana. Jednak dotychczasowe numery będą jeszcze działać do któregoś maja.

  • W aplikacji world remit na androida wszystko da się wpisać i wysłać przelew. Błąd występuje tylko na przeglądarce.

  • Teraz pokazuje ze minimum przelew 750 zeby otrzymac 100 pln. Czyli moge zrobic przelew z pl konta na swoje gb na revolut tylko ze maja to byc funty na minimum 750 zl?

 20. czy przyjacielem którego polecę i który skorzysta z polecenia robiąc przelew mogę być ja sam jeśli mam dwa adresy email?

 21. Zrobiłem konto z Twojego polecenia, ale kod nie przyszedł, (w spamie też nie ma). Z polecenia innej osoby kod już przyszedł. Trzeba czekać czy pisać do nich, co sądzisz?

 22. Czy zwróciliście uwagę, że bonusowy kod można zrealizować na kilka przelewów? u mnie wyszło to przez przypadek

 23. Ja jestem zdegustowana, po przelewie bonusu bez powiadomienia mnie i podania przyczyny WorldRemit zamknęła mi konto. Trochę to nie fair. Rozumiem , że podaja powod a tu nic takiego nie ma miejsca na dodatek jeśli pytamy ich o powod to twierdza, że nie moga go podac.
  Masło maślane. Jesli mialabym tam jakies pieniadze to przepadły by tak jak bonusy ktore czekały na nalczenie. Nie polecam

  • WorldRemit niestety masowo zamyka konta. Nie rozumiem specyfiki działania tej firmy.

 24. Widze zmiany w promocji, teraz mamy 3 razy kod free na brak prowizji ale przelew musi byc na 750 złotych

 25. Informacja o masowym zamykaniu kont nie zachęca…
  1. Są jakieś informacje na tę chwilę jak to wygląda?
  2. Czy można się rejestrować, (mieszkając w PL ale mając konto w revolucie) jako wysyłka z UK (bo ten kierunek by mi bardziej pasował)? Niby podają, że przyjmują doładowania z kart prepaid (a Revolut jest prepaid), ale nie wiem czy adres w UK jet potrzebny do rejestracji i używania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *