Wybierz ofertę NJU Buzz lub NJU Internetowy i odbierz 6000 punktów Payback o wartości 60 zł

Promocje NJU Mobile dość często goszczą na łamach bloga. Po nieco ponad dwóch miesiącach przerwy mamy kolejną ciekawą akcję, z której warto skorzystać. Tym razem nagrodą nie jest gadżet, czy też voucher, a 6000 punktów Payback, które możecie wymienić na nagrody o wartości 60 zł. Z promocji mogą skorzystać zarówno dotychczasowi użytkownicy serwisu Payback, jak i osoby, które dopiero co zdecydują się na rejestrację w tym programie lojalnościowym. Główny warunek promocji “Punkty Payback od nju mobile” jest identyczny jak w przypadku poprzednich akcji. Aby otrzymać promocyjne punkty, wystarczy skorzystać z elastycznej oferty NJU Buzz lub NJU internetowy i utrzymać aktywny numer przez minimum jeden pełny cykl rozliczeniowy. Później możecie z nim zrobić co Wam się tylko podoba. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci operatora.

 

 

Podstawowe zasady promocji “Punkty Payback od nju mobile”

Promocja trwa od 11 września 2017 roku do 10 października 2017 roku (tym razem pula nagród jest nieograniczona). W powyższym terminie należy złożyć wniosek, zaś umowa może do Was dotrzeć już po okresie przystąpienia do promocji. Z promocji można skorzystać jednorazowo. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby do akcji zaangażować kogoś bliskiego. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi klienci, jak i obecni posiadacze numeru w NJU Mobile.

Głównym warunkiem promocji “Punkty Payback od nju mobile” jest utrzymanie aktywnego numeru przez co najmniej jeden, pełny okres rozliczeniowy. Specyfiką umowy w NJU Mobile jest fakt, iż pierwszy (cząstkowy) okres rozliczeniowy trwa kilka dni od momentu aktywacji numeru. Dokładny czas trwania tego okresu możecie sprawdzić po zalogowaniu się na stronie NJU Mobile, zaraz po aktywacji numeru. Dopiero drugi okres jest pełnym, miesięcznym okresem rozliczeniowym. 

Naliczenie 6000 punktów nastąpi w ciągu 60 dni od momentu rozpoczęcia świadczenia usługi telekomunikacyjnej. Numer karty Payback, na której mają być naliczone punkty podacie w formularzu rejestracyjnym, ale o tym piszę już poniżej w sekcji “jak przystąpić do promocji”. Warto w tym miejscu wspomnieć, iż regulamin nie nakazuje, aby w dniu naliczenia punktów nadal posiadać aktywny numer w NJU Mobile.

Otrzymane punkty Payback możecie wymienić przykładowo na vouchery o wartości 60 zł do MyTaxi, Multikina, PizzaPortal, Zalando, frisco.pl, Wittchen, doładowania telefonów Orange lub inne z katalogu Payback.

 

Jak przystąpić do promocji “Punkty Payback od nju mobile”

Z promocji mogą skorzystać klienci indywidualni, którzy złożą zamówienie na stronie NJU Mobile, wybierając w pierwszym kroku plan taryfowy NJU buzz (oferta telekomunikacyjna z rachunkiem) lub NJU internetowy (internet mobilny) na czas nieokreślony. Po złożeniu wniosku, wracacie na stronę promocji i w drugim kroku wpisujecie numer zamówienia (wyświetli się Wam on po złożeniu zamówienia oraz otrzymacie go mailowo), numer MSISDN (czyli po prostu numer telefonu w NJU) oraz 10-cyfrowy numer karty Payback. Jeśli jeszcze nie uczestniczycie w programie lojalnościowym Payback, zarejestrujcie się na stronie payback.pl. Numer karty dostaniecie mailowo, zaś samą kartę (w formie fizycznej) otrzymacie pocztą. Wracając do wniosku NJU Mobile, w ostatnim kroku akceptujecie regulamin promocji oraz klikacie WYŚLIJ. Umowę o świadczenie usługi dostarczy Wam kurier (firma DPD).

Szczegóły promocji dostępne są w regulaminie akcji “Punkty Payback od nju mobile”.

 

Oferta NJU Mobile

NJU Mobile to marka telefonii komórkowej należąca do Orange Polska. Oferta NJU ma pewną szczególną cechę. Otóż minimalna kwota faktury wynosi 9 zł (jest to kwota tak zwanego maksymalnego dociążenia). Jeśli będziecie aktywnie korzystać z numeru w NJU, wówczas zapłacicie więcej, zgodnie z cennikiem konkretnej usługi.  Natomiast w przypadku, gdy w danym miesiącu w ogóle nie korzystacie z telefonu, wówczas zostanie naliczona kwota minimalna rachunku, czyli samo 9 zł. 

 

Osoby, które zdecydują się na dłuższą współpracę z NJU Mobile, mogą skorzystać z planu taryfowego “Jeden na wszystko” zapewniającego:

  • nielimitowane połączenia do wszystkich sieci oraz na numery stacjonarne w kraju oraz w UE;
  • nielimitowane SMS i MMS do wszystkich sieci w kraju oraz w UE;
  • transfer danych do 20 GB w kraju lub do 1,96 Gb w UE.

Za to wszystko zapłacicie maksymalnie 39 zł miesięcznie. Nie jest to jednak sztywna stawka, jak w przypadku tradycyjnych abonamentów. Jeśli korzystacie mniej w danym miesiącu, zapłacicie…mniej. Do osiągnięcia pułapu 39 zł za usługi płacicie według cennika (m.in. 19 gr za minutę rozmowy czy 9 gr za SMS-a). Dopiero po przekroczeniu kwoty maksymalnej, opłaty nie będą już naliczane (zapłacicie 39 zł). Oczywiście dotyczy to standardowych usług.

 

Weź udział w promocji NJU Mobile

 

Specyfika umowy w NJU Mobile

Cechą charakterystyczną oferty NJU Mobile jest elastyczność. Pomimo, iż jest to oferta z rachunkiem, umowa podpisywana jest na czas nieokreślony. Oznacza to, iż możecie ją wypowiedzieć w każdej chwili bez konsekwencji. W ten sposób NJU Mobile promuje się jako “najlepsze rozwiązanie dla niezdecydowanych”. W praktyce wypowiedzenie umowy następuje ze skutkiem na koniec kolejnego okresu rozliczeniowego (następującego po okresie, w którym złożyliście wypowiedzenie). Jedną z opcji wypowiedzenia umowy jest przeniesienie numeru do innej sieci w ofercie na kartę. Wówczas to nowy operator załatwia za Was wszelkie formalności związane z wypowiedzeniem umowy w NJU oraz przenosinami numeru do nowej sieci. Niekiedy takie przeniesienie wiąże się z dodatkowymi bonusami na start u nowego operatora. Po przeniesieniu numeru, sami zdecydujecie co zrobicie z kartą SIM. Będzie to już standardowa oferta typu prepaid.

 

Wypowiedzenie umowy w trybie natychmiastowym

Ciekawą sprawą jest również wypowiedzenie umowy w trybie natychmiastowym (lub przeniesienie numeru w trybie natychmiastowym). Kwestię rozwiązania umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia reguluje ustawa Prawo Telekomunikacyjne:

Art. 71a. Abonent, o którym mowa w art. 71, żądając przeniesienia przydzielonego numeru może rozwiązać umowę z dotychczasowym dostawcą usług bez zachowania terminów wypowiedzenia określonych w rozwiązywanej umowie. W takim przypadku abonent jest obowiązany do uiszczenia opłaty dotychczasowemu dostawcy usług w wysokości nieprzekraczającej opłaty abonamentowej za okres wypowiedzenia, nie wyższej jednak niż opłata abonamentowa za jeden okres rozliczeniowy, powiększonej o roszczenie związane z ulgą przyznaną abonentowi obliczoną proporcjonalnie do czasu pozostającego do zakończenia trwania umowy.

Ulga przyznana abonentowi jest nieco wirtualną kwotą, którą udziela operator w zamian za podpisanie umowy na usługę telekomunikacyjną (przykładowo na 24 miesiące). Jest to niejako rabat, za to, że związaliśmy się z operatorem na określony czas. W przypadku takiej umowy, rzeczywiście należy zapłacić karę umowną, jeśli przedwcześnie zerwiecie umowę. Jednak w przypadku NJU Mobile ulga wynosi 0,00 zł (przynajmniej tak jest we wszystkich moich umowach, które dotychczas podpisywałem z NJU). Oznacza to, że NJU Mobile nie może naliczać żadnych kar za wypowiedzenie umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia.

Wybór okresu wypowiedzenia należy oczywiście do Was (standardowy czy natychmiastowy). Z moich doświadczeń wynika, że NJU Mobile nie wystawia faktury dociążeniowej zarówno za pierwszy (cząstkowy), jak i ostatni okres rozliczeniowy (jedynie za wykonane usługi). Zatem w przypadku standardowego okresu wypowiedzenia, przygoda z NJU będzie Was kosztować 18 zł, zaś w przypadku natychmiastowego wypowiedzenia tylko 9 zł. Pomimo, że regulamin tego nie precyzuje, z jakimkolwiek wypowiedzeniem lepiej wstrzymać się do momentu aż upłynie jeden pełny cykl rozliczeniowy (da Wam to pewność spełnienia warunków promocji). Najbardziej hardcorowa wersja to złożenie wypowiedzenia w standardowym trybie  w pierwszym (cząstkowym) okresie rozliczeniowym. Wówczas umowa zostanie rozwiązana na koniec drugiego (czyli pierwszego pełnego) okresu rozliczeniowego. W ten sposób spełnicie warunki promocji, a przy okazji nie zostanie Wam naliczona żadna opłata. Oczywiście to tylko moje dywagacje na podstawie regulaminów związanych ze świadczeniem usług przez NJU Mobile.

 

Przeniesienie numeru do Virgin Mobile

Ciekawą propozycję dla chcących przenieść numer do oferty prepaid ma Virgin Mobile. Główne aspekty przemawiające za przeniesieniem numeru do tego wirtualnego operatora to:

  • wszystkie formalności załatwiane są bez wychodzenia z domu – wniosek składa się online, zaś dokumenty dostarcza kurier (koszty pokrywa Virgin Mobile),
  • sami wybieracie datę przeniesienia – konkretny dzień (tryb natychmiastowy) lub zgodnie z okresem wypowiedzenia,
  • starter jest bezpłatny,
  • na start otrzymujecie saldo w wysokości 5 zł,
  • w prezencie otrzymujecie do wyboru: e-kod na 6-miesięczny dostęp premium do aplikacji Coyote lub zestaw 3 sztuk… prezerwatyw SKYN, 
  • możecie skorzystać z oferty Freemium, która zapewnia co miesiąc 30 minut, 30 SMS-ów oraz 300 MB Internetu. 

Więcej na temat oferty Virgin Mobile w tym artykule

 

Weź udział w promocji NJU Mobile

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
BZ WBK: 450 zł premii + 2,7% na koncie oszczędnościowym do 120k zł
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Lokata Happy na 4% w skali roku + bon o wartości 200 zł na fly.pl
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
300 zł premii w promocji karty kredytowej Citi Simplicity
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *