Zestaw drobnych promocji, dzięki którym możesz zaoszczędzić na codziennych zakupach: Monety Allegro, PayPal, Dove, Velvet, Empik, amazon.de

Przyznam się Wam szczerze, że lubię korzystać z nadarzających się okazji zakupowych. Niejednokrotnie miałem zamiar opisywać tego typu promocje na blogu, ale wydawały mi się one “zbyt małe”, by mogły stanowić unikalny wpis. Niekiedy linki do tego typu okazji wrzucałem na profil bloga na Facebooku lub Twitterze (przy okazji zachęcam Was do lajkowania, komentowana i obserwowania profili). Dziś postanowiłem zagregować wszystkie korzystne okazje i przedstawić je w jednym, zbiorczym wpisie. Być może pozwolą Wam one zaoszczędzić na codziennych zakupach. Wybór jest spory, więc każdy znajdzie coś dla siebie. W przypadku zainteresowania tego typu tematyką, postaram się częściej publikować wpisy dotyczące promocji zakupowych.

 

 

Monety Allegro

Jeśli udało się Wam zebrać odpowiednią liczbę Monet Allegro (o akcji pisałem tutaj), obecnie jest dobry moment na wymianę ich na kupon rabatowy. Wymieniając monety na kupon o wartości 10 zł lub 20 zł do 25 czerwca 2017 roku otrzymacie jeszcze jeden kupon o takiej samej wartości. Kupony ważne są przez 14 dni, możecie je wykorzystać wyłącznie w aplikacji mobilnej Allegro. Minimalna wartość zakupów (bez kosztów dostawy) to 50 zł.

Szczegóły po zalogowaniu w aplikacji mobilnej Allegro w zakładce Kupony i monety w sekcji Monety.

 

Przetestuj kosmetyki Dove i odbierz 10 zł

Nie tak dawno opisywałem na blogu akcję Testuj Dove, w której mogliście otrzymać zwrot za zakup wybranego produktu marki. Obecnie trwa zbliżona promocja, z tą różnicą, że do zdobycia jest zwrot w maksymalnej wysokości 10 zł. Zasady ponownie są bardzo proste. Wystarczy zakupić produkt/produkty Dove w dowolnym sklepie, zachować i zeskanować paragon oraz wypełnić krótki formularz zawierający wasze podstawowe dane wraz z numerem rachunku do zwrotu pieniędzy. Oprócz tego należy napisać krótką recenzję oraz wypełnić ankietę. Na jedno gospodarstwo domowe można otrzymać tylko jeden zwrot. Pula nagród ograniczona jest do 10.000 zwrotów. Akcja trwa przez cały czerwiec.

Szczegóły na stronie testujdove.pl.

 

Bilet do Multikina za zakup produktów Energizer

Kupując produkty marki Energizer (producenta baterii, ładowarek, akumulatorków itd.) za kwotę minimum 20 zł możecie uzyskać darmowy bilet do Multikina. Zakupy możecie wykonać w dowolnym sklepie. Warunkiem uzyskania biletu (w formie SMS-owego kodu) jest wypełnienie formularza na stronie promocji. W tym przypadku również niezbędne będzie wgranie skanu lub zdjęcia paragonu. Pula nagród wynosi 3000 biletów. Akcja trwa od 15 maja 2017 roku do 15 lipca 2017 roku lub do wyczerpania puli nagród. W przypadku, gdy paragon obejmuje zakup produktów marki Energizer o wartości:

a) od 20 zł do 39 zł otrzymacie 1 kod,

b) od 40 zł do 59 zł otrzymacie 2 kody,

c) od 60 zł do 79 zł otrzymacie 3 kody,

d) powyżej 80 zł otrzymacie 4 kody.

Szczegóły na stronie energizertickets.com.

 

20 zł rabatu od PayPal

Jeśli posiadacie aktywne konto na PayPalu być może otrzymaliście maila o przyznaniu 20 zł rabatu z okazji letniej promocji. Mail zatytułowany jest jako “Letni prezent dla Ciebie: 20 PLN na zakupy”. Nie wiem, czy wszyscy posiadacze konta PayPal otrzymali wiadomość, natomiast wiem, że mogła ona wpaść do spamu lub znajduje się w zakładce Oferty, Inne itd. W mailu znajdziecie spersonalizowany link do odbioru rabatu (zostanie on zapisany na waszym koncie PayPal). Oferta zostanie zastosowana automatycznie podczas dokonywania płatności. Rabat możecie wykorzystać do 30 czerwca 2017 roku. Warunki promocji nie wskazują minimalnej kwoty zakupów podczas których można wykorzystać zniżkę. PayPal jest nieco mniej popularną formą płatności w polskich sklepach internetowych. Osobiście swoją zniżkę wykorzystam w serwisie Pyszne.pl 🙂

 

Wielki test świeżości od Velvet

Zwrot za zakupy możecie również otrzymać w przypadku promocji marki Velvet. Promowanym produktem są…nawilżane papiery toaletowe 🙂 Na szczęście w tym przypadku nie trzeba pisać recenzji 🙂 🙂

Tradycyjnie warunkiem uzyskania zwrotu jest wypełnienie formularza na stronie promocji (dane osobowe + numer rachunku + skan paragonu + krótka ankieta). Pula nagród to 10.000 zwrotów. Akcja trwa od 5 czerwca 2017 roku do 31 lipca 2017 roku (formularz można wypełnić do 7 sierpnia 2017 roku). Regulamin promocji zawiera listę sklepów, w których możecie dokonać zakupu. Część z nich to lokalne sklepy. Z popularnych sieci handlowych znajdziemy jedynie drogerie Natura oraz Delikatesy Centrum. Na jedno gospodarstwo domowe przypada tylko jeden zwrot.

Szczegóły na stronie promocja.swiatvelvet.pl.

PS w przypadku tej promocji, kto nie chce, ten nie korzysta i kropka 🙂

 

10 euro zniżki na amazon.de

Specjalnie dla klientów z Polski amazon.de przygotował kod zniżkowy na kwotę 10 euro, który można wykorzystać podczas zakupów na co najmniej 40 euro. Po wyborze produktów, w “koszyku” należy wpisać kod LATO17, po czym suma zamówienia zostanie zmniejszona o 10 euro. Promocja trwa do 26 czerwca 2017 roku i obejmuje tylko przedmioty sprzedawane i dostarczane przez serwis amazon.de. Ofertą nie są objęte książki, produkty cyfrowe, karty podarunkowe oraz przedmioty sprzedawane przez zewnętrznych sprzedawców. Z promocji możecie skorzystać jednorazowo. Na stronie Amazona można wyczytać, iż darmowa dostawa przysługuje podczas zakupów na kwotę minimum 39 euro.

Szczegóły na amazon.de (w prawym górnym rogu: 10 EUR rabatu na Twoje zakupy).

 

Promocje na empik.com

Empik prowadzi obecnie dwie promocje. Pierwsza z nich przeznaczona jest dla posiadaczy karty kredytowej Citi. Kupując w sklepach stacjonarnych Empik produkty o wartości 100 zł, możecie otrzymać 20 zł zniżki. Warunkiem jest wygenerowanie kuponu na stronie promocji oraz płatność kartą Citi. Podczas płatności kupon należy pokazać na smartfonie lub wcześniej go wydrukować. Promocja obowiązuje do 4 lipca 2017 roku. Rabat nie dotyczy zakupu kart prezentowych, gier i akcesoriów multimedialnych, pre-paid, biletów, przekąsek, słodyczy, napojów, super prezentu, baterii i gramofonów.

Druga z promocji dostępna jest dla wszystkich i dotyczy sklepu internetowego empik.com. Kupując dowolny produkt z wyprzedaży, otrzymacie kupon o wartości 20 zł na kolejne zakupy na kwotę minimum 60 zł. Rabat wynoszący 20 zł zostanie przypisany maksymalnie 3 razy (należy dokonać 3 zamówień z wyprzedaży). Promocja dotyczy wyłącznie kategorii: książki, muzyka, filmy, zabawki, artykuły papiernicze oraz kreatywne. Akcja trwa do 31 lipca 2017 roku.

Szczegóły na stronie empik.com.

 

Na koniec krótkie wskazówki. Korzystając z promocji ze zwrotami, organizatorzy wymagają zgód na przetwarzanie danych osobowych. Osobiście, w przypadku takich promocji stosuję dodatkowy adres mailowy oraz rezerwowy numer telefonu. Jeśli nie posiadacie numeru “dla spamu” polecam promocję darmowego startera od T-Mobile lub od Virgin Mobile. Korzystając z danej promocji, upewnijcie się, że jest ona nadal aktualna. Sytuacja zmienia się dość dynamicznie, pule nagród mogą się z czasem wyczerpywać. Nie chcę, abyście mieli później pretensje, że przedstawiam nieaktualne promocje 🙂

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Lokata Bezkarna na 3,5% w skali roku + 50 zł bonusu
 
Citi Handlowy: 400 zł premii na start z kartą Simplicity
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
200 zł łatwej premii za założenie konta w Banku Millennium
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *