Zmiany w programie poleceń N26, czyli 10 euro dla poleconego oraz 15 euro dla polecającego!

Przeglądając statystyki bloga, okazuje się, iż najpopularniejszym wpisem w ostatnim półroczu jest analiza programu poleceń N26. Jak widać, wśród czytelników bloga istnieje realna potrzeba posiadania konta walutowego, które prowadzone jest przez bank zarejestrowany na terenie strefy euro i podlegające jurysdykcji tegoż kraju. Dzieje się tak, ponieważ konto z przedrostkiem DE jest o wiele bardziej  użyteczne podczas rozliczeń międzynarodowych niż w przypadku kont walutowych oferowanych przez polskie banki. Na pewno dla wielu z Was, konto N26 przydało się również podczas spełniania warunków promocji fintechów opisywanych na blogu, takich jak TransferGo, WorldRemit, czy też Xendpay, w których do zdobycia są bardzo solidne premie. Aby jeszcze mocniej zachęcić Was do zakładania konta, N26 zdecydowanie uatrakcyjnił program poleceń. Dotychczasowo, premię otrzymywał wyłącznie polecający. Po zmianach, premia startowa przyznawana jest również dla poleconego i wynosi 10 euro (aktualizacja: od 14 maja 2019 roku, premię ponownie otrzymuje wyłącznie polecający). Aby ją zdobyć, wystarczy wykonać płatność kartą na kwotę 15 euro. Co ważne, promocja może objąć również osoby, które zakładały konto w N26 w ostatnim czasie, a które nie wykonały jeszcze transakcji!

 

 

Pozytywne zmiany w N26

W dzisiejszym artykule tylko pokrótce napomnę jakie zmiany zaszły w N26 od mojej ostatniej publikacji na ten temat. Szczegółowy opis zakładania konta wraz z analizą warunków zdobycia premii znajdziecie w bazowym artykule, który oczywiście został zaktualizowany o najnowsze treści.

Od początku kwietnia, zarówno w aplikacji mobilnej, jak i bankowości elektronicznej pojawił się bardzo pozytywny baner, informujący o premiowaniu klientów, którzy założą konto z polecenia:

 

Aktualizacja: od 14 maja 2019 roku, premię ponownie otrzymuje wyłącznie polecający!

 

Warunki zdobycia premii przez obie strony programu są bardzo proste. Wystarczy założyć konto z polecenia obecnego użytkownika N26 oraz wykonać co najmniej jedną transakcję kartą o wartości 15 euro (w jednej płatności). Zarówno prowadzenie konta, wydanie karty, jak i jej obsługa są bezwarunkowo darmowe. Warunki możecie najprościej spełnić poprzez doładowanie konta Revolut. Prawdopodobnie, promocja obejmie również osoby, które już założyły konto w N26, ale nie wykonały jeszcze transakcji na 15 euro! Jako, że warunki są niezmiernie łatwe, a premia możliwa do uzyskania bardzo konkretna – warto próbować 🙂

 

Jeśli chcesz, możesz użyć mojego kodu polecenia: michalk4931

 

Pozostałe zmiany w N26 nie mają już tak dużej siły przebicia. Warto jednak wspomnieć, iż do aplikacji wprowadzono chatbota, który chętnie odpowie na wasze pytanie (choć jeszcze nie po polsku). Ponadto do oferty wprowadzono kartę Black, zapewniającą bogaty pakiet ubezpieczeń, w tym przede wszystkim podróżnych. Jednak miesięczna cena na poziomie 9,90 euro może skutecznie odstraszać chętnych na upgrade.

Warto również wspomnieć o ekspansji N26. Niemiecki bank wystartował ze swoimi usługami w Wielkiej Brytanii i we Włoszech, a obecnie planuje podbić rynek amerykański i brazylijski. Na ten cel otrzymał od inwestorów 300 milionów dolarów. Wycena banku N26 to obecnie 2,7 miliarda dolarów, co stawia go w pozycji światowego lidera w branży fintech.

Jeśli jesteście zainteresowani założeniem konta w N26, zapraszam do dedykowanego artykułu.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Rekordowa premia od Banku Pekao S.A., czyli 200 zł na start
 
Credit Agricole: kredyt do 3000 zł z RRSO 0% na platformie FinAi
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 380 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
250 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
1700 zł premii w promocji iKonta Biznes od Alior Banku
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

30 Comments

 1. Czy jeśli otworzyłem konto z polecenia i transakcje kartą wykonałem 28 marca, to tez powinienem dostać 10 euro premii?

  • Trudno powiedzieć. Info o promocji pojawiło się ot tak. Spróbuj, wystarczy doładować Revo. Jak nie dadzą, nic nie tracisz, bo kursy są międzybankowe.

  • Według tego co powiedział konsultant na czacie nie ma szans na bonus…. jestem w takiej samej sytuacji… Program poleceń wznowił się od 1 kwietnia. Tylko nowo zapisani otrzymają bonus

 2. O, byłem przekonany, że do tej pory i polecający i polecony dostawali po 15 euro – czyżbym się mylił?

  • Tak było na początku, jak wchodził n26, potem to znieśli I tylko zapraszający dostawał, wpis Jacka był edytowany. Od zdaje się dwóch tygodni znów wrócili cichaczem, bez reklamowania, że rozszerzyli o poleconego.

   • Zgadza się, N26 wachluje tym programem poleceń jak chce, bez żadnych komunikatów. Może w Niemczech są takie zwyczaje, ale mnie to męczy, ponieważ ciężko jest tak śledzić wszystko w czasie rzeczywistym.

 3. Założyłem konto z polecenia.
  Mogę prosić o informacje jak doładować konto w n26?
  Mając podane te dane bankowe z aplikacji do przelewu mogę zrobić przelew z Revoluta w Euro na te dane i potem doładować z powrotem konto revolut i spełnie wszystkie warunki i wszystko będzie ok?

 4. I najważniejsze czy ten przelew z revoluta jest darmowy, bo jeszcze z niego nie korzystałem?

  Z góry dzięki

 5. Generalnie to chyba tak nie działa jak piszesz. Oczywiście zrobiłem rejestrację z Twojego polecenia, zasiliłem na 16E konto, przyszła karta, przelałem na Revoluta i cisza. Po rozmowie na czacie z supportem, napisali mi, że i ja muszę kogoś polecić :/ i wtedy dostanę bonus. Bez sensu, bo na stronie czy w aplikacji piszą coś innego.
  W jakim czasie powinni przyznać bonus dla mnie jako poleconego? Polecający w ciągu 60dni dostaje.
  nie bardzo to rozumiem do końca :/

  • Nie wiem jak w przypadku mieszkańców GB, bloga raczej kieruje do osób mieszkających w PL.

 6. Potwierdzam, zrobiłem płatność na 15 Euro już po zakończeniu promocji i po 3 dniach mam bonus 10 Euro na koncie.

 7. Hej poszedł kod na curve dla Ciebie, ale mam pytanko czy wiesz czy jest możliwość otrzymać hiszpański iban na N26 jak adres mam w PL. Gdzieś czytałem że można dostać niemiecki, ale interesuje mnie hiszpański. Pomożesz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *