Zyskaj Więcej z Kontem Idealnie Prostym od Idea Banku, czyli 3,20% w skali roku do 60.000 zł

Przez dłuższy czas, flagowym kontem oszczędnościowym w ofercie Idea Banku było Konto Zośka Pro, zapewniające przyzwoite oprocentowanie w zamian za posiadanie ROR-u i utrzymywanie na nim części środków. Z drugiej strony, błękitny bank co rusz zaskakiwał nas krótkoterminowymi akcjami lokat o ponadprzeciętnym oprocentowaniu. Idea Bank postanowił jednak zmiksować oba produkty i tak powstała promocja “Zyskaj więcej”. Otóż zakładając nowy rachunek oszczędnościowy Konto Idealnie Proste możecie ulokować środki na 3,2% w skali roku, co wyróżnia się na tle innych rynkowych stawek. Nie da się ukryć, iż konto oszczędnościowe jest przyjemniejszym produktem od standardowej lokaty ze względu na możliwość dopłat środków oraz wypłat bez utraty naliczonych odsetek. Jeśli natomiast macie “czystą kartę” w Idea Banku, współpracę polecam Wam rozpocząć od promocyjnej Lokaty Happy na 4% w skali roku.

 

 

Konto Idealnie Proste – zasady

Preferencyjne oprocentowanie na Koncie Idealnie Prostym naliczane będzie w okresie od założenia konta do 30 grudnia 2018 roku według następujących zasad:

  • do 20.000 zł – oprocentowanie wyniesie 3,2% w skali roku,
  • od 20.000,01 zł do 200.000 zł – oprocentowanie wyniesie 2,5% w skali roku,
  • od 200.000,01 zł do 1.000.000 zł – oprocentowanie wyniesie 2,2% w skali roku,
  • powyżej 1.000.000 zł – oprocentowanie wyniesie 1,10% w skali roku.

 

W przypadku tego konta niestety nie działa zasada “oprocentowanie dla nadwyżki wynosi…”, lecz po osiągnięciu salda określonego w tabeli, całość środków objęta jest oprocentowaniem wskazanym dla danego przedziału salda. W związku z tym, lepiej pilnować, aby minimalnie nie przekroczyć danego progu. Przykładowo, możecie ulokować 19.950 zł, zamiast pełnych dwudziestu kawałków 🙂 Po okresie promocji, oprocentowanie będzie zgodne z aktualną tabelą oprocentowania.

Była zła wiadomość, więc teraz dobra. Możecie założyć nawet trzy Konta Idealnie Proste, dzięki czemu maksymalne oprocentowanie będzie obowiązywało dla kwoty do 60.000 zł.

 

Do promocji możecie przystąpić od 31 października 2018 roku do czasu jej odwołania. Bank gwarantuje jednak, iż akcja potrwa co najmniej do 7 listopada 2018 roku. Co ważne, nie musicie zakładać lub posiadać konta osobistego. Wystarczy dostęp do bankowości elektronicznej. Takowy dostęp możecie otworzyć przykładowo… poprzez założenie bestsellerowej Lokaty Happy z oprocentowaniem 4% w skali roku na okres 3 miesięcy. Zakres kwot wynosi od 500 zł do 20.000 zł. Natomiast w przypadku posiadania większych środków (od 20.000 zł do 100.000 zł) możecie skorzystać z Lokaty Happy Pro na 3% w skali roku. Masz jeszcze większe oszczędności? Gratuluję! W takim razie nadwyżkę możesz ulokować na koncie oszczędnościowym.

 

Otwarcie i prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. W ciągu miesiąca możecie wykonać 1 przelew wewnętrzny, każdy kolejny wiąże się z opłatą równą 5 zł. Natomiast każdy przelew zewnętrzny kosztuje 5 zł. Wychodzi na to, iż w celu bezpłatnej wypłaty środków bez posiadania konta osobistego, należy założyć dowolną lokatę zasiloną środkami z konta oszczędnościowego, którą następnie zerwiecie poprzez zlecenie wypłaty na wasze konto w dowolnym banku. Co ciekawe, zgodnie z dokumentem dotyczącym opłat, darmowa jest wypłata gotówki w oddziale. Ba, bank nie stosuje żadnych gwiazdek, które limitowałyby tę usługę. Darmowe są również wpłaty gotówki w placówkach banku.

Sprawdź sam, czyli dokumenty związane z promocją:

 

 

200 zł premii za założenie konta

Konto 360º w Banku Millennium

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

150 zł premii za założenie konta Citi Priority + 100 zł za polecenie
 
Aż 380 zł premii dla osób do 26 lat w Santander Banku!
 
Kredyt z RRSO 0% do 1000 zł od eurobanku - w pełni online
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
BGŻ BNP Paribas: 300 zł łatwej premii za założenie konta
 
Sześć kreatywnych sposobów na darmową subskrypcję Showmax
 
Citi Handlowy: voucher 300 zł do Hebe z kartą kredytową Simplicity
 
Darmowe konto internetowe Citi Priority z 150 zł premii
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
ING Bank Śląśki: nawet 290 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
Łatwe 200 zł premii za założenie konta w Banku Millennium
 
200 zł do wydania w IKEI z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *