Polecaj swoim bliskim konto osobiste w Alior Banku. Razem zarobicie 100 zł za każde otwarte konto. Dodatkowo promocyjna lokata dla nowych klientów na 4% (do 10 tys. złotych)

aliorekDzisiejszy wpis przeznaczony jest dla osób, które chcą uzyskać dodatkowe dochody poprzez polecanie konta osobistego. Jeżeli lubicie korzystać z promocji bankowych, program rekomendacyjny Alior Banku pozwoli Wam zarabiać nie tylko na korzystaniu, ale też na zachęcaniu do założenia konta z waszego polecenia. Jednocześnie zarabia polecona przez Was osoba. Zainteresowanych zapraszam do lektury.

 

  Programy rekomendacyjne to obecnie trend na rynku bankowości. Wysokie koszty pozyskiwania nowych klientów w sposób tradycyjny zmusiły banki do poszukiwania alternatyw. Jedną z nich są właśnie programy rekomendacyjne. W nowej promocji Alior Banku pod nazwą Słoneczne lato w Programie Rekomendacyjnym dla Ciebie i odbiorcy rekomendacji nagradzane są obie strony: i nowy klient, i osoba, która go zachęciła do współpracy z Alior Bankiem. 


Akcja trwa w dniach od 12.06.2015 r. do 31.07.2015 r. Poza okresem promocyjnym, premię otrzymuje jedynie osoba polecająca.

Od teraz możecie zostać nie tylko konsumentami usługi jaką jest rachunek bankowy. Wasza nowa rola to prosument, a więc osoba mająca wpływ na rozwój liczby użytkowników konta w Alior Banku. Możecie poczuć się jako pracownicy banku, który pozyskuje nowych klientów. Jaki to rodzaj pracy? Pośrednictwo, za które otrzymacie prowizję wynoszącą 50 zł. Aby zmotywować klientów do zakładania nowych kont, oni również będą otrzymywać 50 zł na start. Im więcej polecicie kont, tym więcej zarobicie. Skala osiągniętego zarobku jest wobec tego w waszych rękach.

Pamiętajcie tylko, że produkty możecie polecać osobom, które nigdy przed udziałem w promocji nie posiadały żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w banku i nie mają podpisanej żadnej obowiązującej umowy z bankiem.

 

Jak to działa

Aby móc polecać konta swoim bliskim sami musicie posiadać rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy w Alior Banku. Jeżeli go nie posiadacie, a chcecie otrzymać 50 zł z tytułu premii za otwarcie, możecie założyć konto z mojego linku rekomendacyjnego. Wówczas wy zarabiacie 50 zł, tak samo ja – jako polecający. W tym celu napiszcie w komentarzu podając w odpowiednim polu swój adres e-mail (widoczny tylko przeze mnie) lub napiszcie do mnie poprzez zakładkę Kontakt, również podając adres e-mail, na który ma dotrzeć link rekomendacyjny.

Jeżeli posiadacie już rachunek w Alior Banku wystarczy, że:

1) Zalogujecie się do systemu Bankowości Internetowej na stronie banku;

2) W Systemie Bankowości Internetowej otworzycie zakładkę “Centrum produktów” i przejdziecie do sekcji “Program Rekomendacyjny”.

3) Klikniecie “Zarejestruj się w programie” i wypełnicie krótki formularz rejestracyjny.

W tym momencie możecie zacząć polecanie produktów Alior Banku!

.

Polecanie produktów – krok po kroku

 

1 - Zaloguj się do Programu w Systemie Bankowości Internetowej

Jeśli jesteście już zarejestrowani w programie, zalogujcie się do Systemu Bankowości Internetowej, a następnie otwórzcie zakładkę “Centrum produktów”, w której znajdziecie zakładkę “Program Rekomendacyjny”.

2 - Wybierz produkt

W tym momencie pojawi się Wam informacja odnośnie najnowszej promocji. Poniżej macie listę produktów, które możecie zarekomendować swoim bliskim. Oprócz kont są to również pożyczki i kredyty.

3 - Wyślij Rekomendację

Aby wysłać rekomendację. kliknijcie przycisk “Zarekomenduj produkt” przy wybranym produkcie i wypełnijcie formularz, wpisując w nim adresy e-mail osób, którym chcecie ten produkt polecić.

Uwaga! Nie wysyłajcie rekomendacji do osób, których nie znacie lub które mogą nie chcieć otrzymywać od Was wiadomości. Wysyłanie niechcianych rekomendacji łamie zapisy regulaminu Programu Rekomendacyjnego, a osoby postępujące w ten sposób będą wykluczane z udziału w nim.

4 - Odbiorca wypełnia wniosek

Osoba, która otrzyma od Was wiadomość z rekomendacją produktu, wchodzi na jego stronę poprzez link, załączony do Waszej wiadomości, i wypełnia dostępny na niej wniosek on-line.

Uwaga! Polecenie produktu może zostać uznane za skuteczne wyłącznie w przypadku wypełnienia wniosku, dostępnego pod linkiem w wiadomości, wysłanej bezpośrednio z Programu Rekomendacyjnego! (Jeśli osoba, której polecicie produkt, skorzysta z oferty w jakikolwiek inny sposób, nie będzie przysługiwać Wam prawo do premii).

5 - Odbiorca kupuje produkt

Osoba, która otrzymała od Was rekomendację, po wypełnieniu wniosku podpisuje umowę o dany produkt i spełnia wszystkie warunki zawarte w Tabeli Premii. W przypadku dowolnego kona osobistego:

Premia przysługuje w przypadku łącznego spełnienia poniższych warunków:
a) umowa o konto zostanie zawarta w ciągu 30 dni od wysłania wniosku internetowego;
b) w ciągu 60 dni od daty zawarcia umowy o konto Odbiorca Rekomendacji:
– otrzyma na nie wpłaty w łącznej wysokości minimum 500 zł (np. przelew wynagrodzenia lub od rodziny czy znajomych),
– dokona minimum jednej płatności kartą debetową.

Warunki są bardzo łatwe do spełnienia oraz bardzo przejrzyste.

 

6 - Odbierasz premię

Jeśli wszystkie warunki zostały spełnione zgodnie z powyższą instrukcją, na swoje konto w Alior Banku otrzymacie premię za każe skuteczne polecenie.

Premie są wypłacane uczestnikom do 25-tego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym warunki ich przyznania zostały spełnione.
 

Więcej na stronie polecam.aliorbank.pl

 

Jakie konta można polecać

 

W ofercie Alior Banku macie do dyspozycji trzy rodzaje kont osobistych:

 

Konto wyższej jakości

 • 0 zł / 12 zł za prowadzenie konta – jeśli w danym miesiącu na Twoje konto wpłynie jednorazowo kwota min. 2 500 zł lub wykonasz transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 700 zł,
 • 0 zł opłaty miesięcznej za zbliżeniową kartę debetową 
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce 
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą 
 • 0 zł za przelewy internetowe
 • 5 lat gwarancji niezmienności warunków
 • możliwość otwarcia lokaty 4% na 2 miesiące (do 10 tys. zł)

 

Konto rozsądne

W przypadku tego konta, warto spełnić warunek “Głównego konta”, a mianowicie co miesięcznego wpływu z tytułu wynagrodzenia, emerytury, renty lub stypendium. Jeżeli nie spełnicie tego warunku, obowiązują Was wyższe opłaty za konto.

 • 0 zł / 8 zł za prowadzenie konta 
 • 5 zł / 13 zł opłaty miesięcznej za zbliżeniową kartę debetową 
 • 0 zł / 3 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce 
 • 10 zł za wydanie karty do konta
 • 0 zł za przelewy internetowe

   

 • możliwość otwarcia lokaty 4% na 2 miesiące (do 10 tys. zł)
 • zwrot 3% wydatków kartą lub za pośrednictwem aplikacji iKASA w sklepach spożywczych, supermarketach i hipermarketach.Wystarczy, że będziesz otrzymywać na Konto Rozsądne swoje wynagrodzenie, emeryturę, rentę lub stypendium, a za zakupy będziesz płacić kartą, wydaną do konta lub za pośrednictwem aplikacji iKASA. Po zakończeniu miesiąca, Bank zwróci na Twoje konto część wydanych w ten sposób kwot – nawet 50 zł miesięcznie i 400 zł rocznie.

 

Konto osobiste (standardowe)

Również w przypadku tego konta, warto spełnić warunek “Głównego konta”, a mianowicie co miesięcznego wpływu z tytułu wynagrodzenia, emerytury, renty lub stypendium. Inna możliwość to wpływ z innego banku lub z rachunku firmowego w Alior Banku jednorazowo na kwotę minimum 2 000 zł (w przypadku osób, które nie ukończyły 24. roku życia oraz są studentami, uczniami lub słuchaczami, wystarczy 1 000 zł). Jeżeli nie spełnicie tego warunku, obowiązują Was wyższe opłaty za konto.

 • 0 zł / 12 zł za prowadzenie konta – jeśli w danym miesiącu na Twoje konto wpłynie jednorazowo kwota
  min. 2 500 zł lub wykonasz transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 700 zł,
 • 6 zł / 14 zł opłaty miesięcznej za zbliżeniową kartę debetową 
 • 0 zł / 3 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce 
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą 
 • 10 zł za wydanie karty do konta
 • 0 zł za przelewy internetowe

 

Opodatkowanie premii

 

 • Osoba polecająca:

Do końca lutego w roku następującym po właściwym roku podatkowym Alior Bank przekaże Uczestnikowi (podatnikowi) oraz właściwemu Urzędowi Skarbowemu według miejsca zamieszkania Uczestnika informacje o wysokości przychodów (PIT-8C) uzyskanych we właściwym roku podatkowym przesyłką za pośrednictwem Poczty Polskiej lub za pośrednictwem innej firmy pocztowej. Uczestnik ma obowiązek odprowadzić do właściwego Urzędu Skarbowego podatek z tytułu osiągniętych w danym roku przychodów uzyskanych w Programie Rekomendacyjnym według odpowiedniej skali podatkowej (18 % – przypomina autor).

 

 • Osoba polecona:

Kwoty Premii uzyskane w Promocji podlegają zwolnieniu z podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 Ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (tekst jednolity Dz. U z 2012 r. poz. 361 z późn. zm).

 

Regulamin Promocji

Regulamin programu rekomendacyjnego

 

Screen Shot 06-22-15 at 03.05 PM

 

 

Jak dorobić dzięki programowi rekomendacyjnemu Alior Banku

Tego typu promocje przeznaczone są dla osób, które mają znajomych lub członków rodziny, którzy chcą otworzyć konto osobiste (dla premii lub jako główne). Oferta rachunków Alior Banku jest bardzo ciekawa. Z jednej strony łatwo jest uzyskać w pełni darmowe konto (Konto wyższej jakości), z drugiej zaś zarobić dzięki moneyback 3% za zakupy spożywcze (Konto rozsądne).  Ciekawym argumentem przemawiającym za otwarciem konta jest 2-miesięczna lokata oprocentowana na 4% dla kwot do 10 000 zł. To obecnie jedna z lepszych lokat na rynku. Alior Bank wyróżnia się pod względem liczby placówek. Alior Bank stworzył zdywersyfikowaną, czwartą co do wielkości bankową sieć dystrybucji w Polsce. Na koniec marca 2015 r. Alior Bank dysponował 831 placówkami (oddziały własne, placówki partnerskie, mini oddziały Alior Bank Express).

Po odebraniu premii sami decydujecie co dalej z kontem w Alior Banku. Możecie z niego dalej korzystać lub też zamknąć. Więcej na temat zamykania kont znajdziecie we wpisie Poradnik jak skutecznie zamknąć konto
w 19 bankach w Polsce.

3 Comments

  • Dziękuje za zainteresowanie. Mail rekomendacyjny powinien już być na pana skrzynce. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *