BGŻ BNP Paribas: dwa vouchery o wartości 50 zł do Biedronki i Allegro w promocji Kupuj Mobilnie

Oprócz promocji cyklicznych promocji kont osobistych, nowi i obecni klienci banku BGŻ BNP Paribas mogą zdobyć vouchery do Biedronki i na Allegro.pl o łącznej wartości 100 zł. Aby zdobyć bonusy wystarczy wykonać łącznie 11 płatności mobilnych na dowolną kwotę. UWAGA – limit rejestracji w promocji to tylko 3000 sztuk!

 

 

Zasady promocji

Promocja trwa od 23 sierpnia 2018 roku do 31 października 2018 roku i skierowana jest do posiadaczy konta lub karty kredytowej. W tym czasie należy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji. Limit rejestracji ograniczony jest jednak do 3000 sztuk, więc akcja może zostać zakończona przed czasem. Regulamin wyklucza uczestników poprzednich promocji płatności mobilnych, a mianowicie “Wygraj z Android Pay” oraz “Kupuj z Apple Pay”. Ponadto w promocji nie mogą wziąć udziału osoby, które przed 23 sierpnia 2018 roku dodały kartę debetową lub kredytową do aplikacji Google Pay lub Apple Pay (Wallet). 

Jeśli posiadacie kilka kart BGŻ BNP Paribas lub obie aplikacje, to i tak musicie pamiętać, iż z promocji można skorzystać jednorazowo.

Aby zdobyć pierwszy voucher do Biedronki o wartości 50 zł należy w ciągu 14 dni od dodania karty do Apple Pay lub Google Pay wykonać co najmniej 3 płatności zbliżeniowe telefonem. Kolejny bon (tym razem do wykorzystania na Allegro) otrzymacie natomiast w przypadku wykonania 8 płatności w miesiącu następującym po rejestracji.

Wiadomość o przyznaniu nagród otrzymacie mailowo. W przypadku pierwszej nagrody – do 25. dnia od dnia dodania karty do aplikacji, zaś w przypadku drugiej nagrody – do 10. dnia miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków. Kody zakupowe zostaną przesłane SMSowo w ciągu 5 dni od otrzymania informacji o przyznaniu nagrody. Ich okres ważności to co najmniej 3 miesiące.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie (w załączniku znajdziecie listę kodów MCC wykluczonych z promocji).

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

10 Comments

 1. Czyli mogę zapisać się do promocji dzisiaj, żeby zdążyć przed zamknięciem puli
  A pierwsze transakcje musze dokonać w ciągu 14 dni od dodania karty do google pay?
  Czyli np. dzisiaj rejestruję się na stronie promocji a kartę mogę dodać dopiero np. 15 września i wtedy do końca września muszę dokonać 3 transakcje, a w październiku kolejne 8?

 2. Jeśli zarejestrowałem się w poprzedniej promocji z Apple Pay, też na dedykowanej stronce ale zapomniałem o tym kompletnie i nie wykonałem żadnej transakcji. Nawet nie sciagnałem apki :/. To mogę wziąć udział w tej z Androidem?

  • Wydaje mi się, że tak, zważywszy, że nigdy dotychczas nie dodałeś karty BGŻ BNP Paribas do aplikacji.

 3. jesli bralem udzial w promocji ok system podpialem karte do go mobile bgz pnb bo byl warunek przelew 1 w miesiacu go mobile to jak wyrzuce aplikacje wrzuce i podepne karte to zadziala promocja i czy tamta bedzie aktualna?

 4. A gdzie ja szukać na androida Google Play i czy mogę podpiąć kartę tu i tu nie zniweluje mi poprzedniej promyki?

 5. 1. Mam na smartfonie zainstalowaną aplikację Allegro. W tej chwili niedostępna jest możliwość opłacenia zamówienia (koszyka) za pomocą “Google Pay” (dostępne metody płatności: “BLIK”, “Przelew” i “Karta płatnicza”). Czy aby chociażby zobaczyć możliwość finalizacji transakcji za pomocą “Google Pay” trzeba najpierw zainstalować na smartfonie aplikację Google?

  2. Czy doładowanie portfela Skyc za pomocą “Google Pay” spełni warunek promocji?

  Niestety nie mam telefonu z NFC i w przeciwnym przypadku musiałbym zamawiać jakieś głupoty z Allegro w cenie ok. 1 zł w celu otrzymania bonów 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *