Uczestniku promocji Lokata Bezkarna na 3,2% + bonus 50 zł w BGŻ Optima – sprawdź skrzynkę mailową i uzupełnij dane do wypłaty premii

podsumowanie 1

Jeśli korzystaliście z promocji Lokaty bezkarnej na 3,2% z bonusem 50 zł, na Wasze skrzynki mailowe trafiła wiadomość z instrukcją logowania oraz prośbą o uzupełnienie danych do wypłaty premii. Akcja, o której mowa, trwała na przełomie maja i czerwca tego roku, szerzej możecie o niej przeczytać w artykule. Pamiętajcie, iż ostatnim krokiem ku wypłacie premii jest uzupełnienie danych na stronie promocji. Macie na to czas do 24 sierpnia 2016 roku, aczkolwiek lepiej to zrobić jak najszybciej. Wówczas dopełnienie tego warunku nie umknie Wam w natłoku codziennych spraw. Poniżej przedstawiam szczegóły jak krok po kroku uzupełnić dane.

 

 

Otrzymanie maila

Zgodnie z regulaminem, organizator miał czas na rozesłanie maili do 19 lipca 2016 roku. Jak zazwyczaj bywa w tego typu promocjach, wiadomość dotarła ostatniego dnia obowiązującego terminu. Tytuł wiadomości to Instrukcja logowania, zaś nadawca Promocja BGŻOptima 2016 no-reply@promocjabgzoptima.pl. Jeśli braliście udział w akcji, a nie otrzymaliście maila, sprawdźcie również zakładkę SPAM, Oferty, Inne etc. Możliwe, iż wiadomość wpadła do którejś z nich. Jeśli maila nie znaleźliście w żadnej z wymienionych zakładek, a jesteście pewni, iż spełniliście warunki promocji, napiszcie maila do organizatora na adres kontakt@promocjabgzoptima.pl. Opiszcie tam swoją sytuację i poczekajcie na odpowiedź od organizatora. W przypadku problemów, zapraszam do kontaktu również ze mną.

 

Treść wiadomości

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za rejestrację w “Promocja BGŻOptima 2016”.
Zgodnie z Regulaminem Promocji kolejnym etapem jest przekazanie numeru założonego przez Państwa konta w BGŻOptima, na które w przypadku spełnienia wszystkich warunków trafi nagroda.
 
Przekazanie numeru konta jest bezpieczne. Można go dokonać wyłącznie na zabezpieczonej stronie internetowej, po dodatkowym logowaniu.
W tym celu należy wejść na stronę: http://www.promocjabgzoptima.pl/ i użyć Państwa adresu e-mail:
 
[adres mailowy]

 
Dodatkowym zabezpieczeniem jest unikalny kod autoryzacji, który należy wpisać podczas logowania. Jest to kod, przeznaczony wyłącznie dla Państwa:
 
[unikalny kod]
 
Po zalogowaniu przy pomocy adresu e-mail i unikalnego kodu prosimy o wpisanie numeru konta i naciśnięcie przycisku Zapisz. Prawidłowe zapisanie numeru konta zostanie potwierdzone komunikatem na ekranie.
 
Życzymy zdobycia nagrody w Promocji “Promocja BGŻOptima 2016”.
 
Pozdrawiamy,
Zespół Promocji “PromocjaBGŻOptima 2016”.

 

Jak uzupełnić dane

Treść maila dość szczegółowo precyzuje jak spełnić ostateczny warunek promocji. Po zalogowaniu na stronie promocjabgzoptima.pl wystarczy podać dane do zalogowania, które znajdziecie w mailu oraz uzupełnić numer konta BGŻ Optima (znajdziecie go w umowie lub po zalogowaniu na stronie banku). Szczegóły promocji w regulaminie.

 

Wypłata premii

Pamiętajcie, iż warunkiem wypłaty premii jest utrzymanie otwartej lokaty bezkarnej do 1 sierpnia 2016 roku. Do 17 sierpnia 2016 roku organizator powiadomi Was o przyznaniu prawa do premii. Wypłata bonusu nastąpi natomiast 30 sierpnia 2016 roku. Wówczas sami zdecydujecie czy wolicie pozostawić aktywne konto oszczędnościowe na dłużej czy też zamknąć je poprzez złożenie dyspozycji online. Konto oszczędnościowe w BGŻ Optima to jeden z najlepszych tego typu rachunków na rynku. Oprocentowanie dla nowych środków wynosi 2,5% w skali roku dla kwoty do 150.000 zł. Więcej na temat rachunku oszczędnościowego w BGŻ Optima znajdziecie w artykule. Natomiast na temat zamykania rachunku przeczytacie we wpisie Jak zamknąć konto…

Przypominam jednocześnie o szeregu innych aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Darmowa karta kredytowa Simplicity w Citibanku z voucherem na 400 zł

Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe z premią do 300 zł

Premia 100 zł za założenie konta w Inteligo

100 zł za założenie konta Direct w ING Bank Śląski

Konto w Credit Agricole z premią do 350 zł

Konto Freemium/Premium w TMUB z 5% moneyback

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.Zapisz się na Newsletter
Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *