BZ WBK: darmowy bilet do Multikina w promocji „Kinomaniacy płacą mobilnie”

Ruszyła kolejna promocja Banku Zachodniego WBK. Tym razem możecie w łatwy sposób zdobyć bilet do Multikina w zamian za wykonanie 1 płatności kartą mobilną. Niestety promocja przeznaczona jest wyłącznie dla osób zaproszonych. Zaproszenie możecie znaleźć w poczcie wewnętrznej w ramach bankowości online. Pula nagród to 500 voucherów, zatem warto się sprężyć.

 

 

Zasady promocji „Kinomaniacy płacą mobilnie”

Aby zdobyć voucher wymienny na bilet do kina należy w okresie trwania promocji (od 16 do 29 października 2017 roku) zarejestrować się na stronie promocji (w wiadomości otrzymacie spersonalizowany link, ten jest tylko podglądowy) oraz wykonać co najmniej 1 płatność mobilną.

Płatność ta definiowana jest w regulaminie jako:

transakcja bezgotówkowa zlecona przy użyciu Karty mobilnej w punkcie usługowo-handlowym zaopatrzonym w terminal POS z czytnikiem zbliżeniowym, której autoryzacja następuje poprzez zbliżenie Karty mobilnej do czytnika.

Oznacza to, iż płatność musi się odbyć w technologii HCE (wasz telefon musi posiadać moduł NFC oraz system Android w wersji co najmniej 4.4). Ponadto w ramach aplikacji mobilnej musicie aktywować jedną z następujących kart mobilnych: Mastercard Mobile debetowa, Visa-Mobile debetowa, Mastercard Mobile kredytowa, Visa-Mobile kredytowa).

 

Nagroda trafi do 500 osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji. Vouchery zostaną rozesłane do 10 listopada 2017 roku w formie wiadomości SMS. Będziecie je mogli wymienić w kasach kina na bilet na dowolny seans 2D do 23 grudnia 2017 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji. Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję za czytelniczce Monice. Wszystkich pozostałych zachęcam natomiast do podrzucania tego typu „wrzutek” poprzez zakładkę Kontakt lub w wiadomości prywatnej na Facebooku.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Duet lokat w Toyota Banku + 140 zł premii
 
Bank Millennium: 150 zł na start + 250 zł w programie poleceń
 
Otwórz eKonto w mBanku i odbierz nawet 750 zł bonusu
 
300 zł premii za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplciity
 
Voucher do Decathlona o wartości 200 zł z kartą kredytową TMUB
 
500 zł premii w promocjach TMUB + 3% na koncie oszczędnościowym
 
Łatwe 400 zł premii za założenie Konta Optymalnego
 
Citi Handlowy: nawet 600 zł premii za założenie konta Citi Priority
 
ING Bank Śląski: 240 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 100 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

One Comment

  1. Oo to coś dla mnie tym bardziej że z usług BZ WBK jestem akurat zadowlony, pozostaje tylko czekać czy przyjdzie również do mnie jakaś informacja o promocji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *