BZ WBK: darmowy bilet do Multikina w promocji „Kinomaniacy płacą mobilnie”

Ruszyła kolejna promocja Banku Zachodniego WBK. Tym razem możecie w łatwy sposób zdobyć bilet do Multikina w zamian za wykonanie 1 płatności kartą mobilną. Niestety promocja przeznaczona jest wyłącznie dla osób zaproszonych. Zaproszenie możecie znaleźć w poczcie wewnętrznej w ramach bankowości online. Pula nagród to 500 voucherów, zatem warto się sprężyć.

 

 

Zasady promocji „Kinomaniacy płacą mobilnie”

Aby zdobyć voucher wymienny na bilet do kina należy w okresie trwania promocji (od 16 do 29 października 2017 roku) zarejestrować się na stronie promocji (w wiadomości otrzymacie spersonalizowany link, ten jest tylko podglądowy) oraz wykonać co najmniej 1 płatność mobilną.

Płatność ta definiowana jest w regulaminie jako:

transakcja bezgotówkowa zlecona przy użyciu Karty mobilnej w punkcie usługowo-handlowym zaopatrzonym w terminal POS z czytnikiem zbliżeniowym, której autoryzacja następuje poprzez zbliżenie Karty mobilnej do czytnika.

Oznacza to, iż płatność musi się odbyć w technologii HCE (wasz telefon musi posiadać moduł NFC oraz system Android w wersji co najmniej 4.4). Ponadto w ramach aplikacji mobilnej musicie aktywować jedną z następujących kart mobilnych: Mastercard Mobile debetowa, Visa-Mobile debetowa, Mastercard Mobile kredytowa, Visa-Mobile kredytowa).

 

Nagroda trafi do 500 osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji. Vouchery zostaną rozesłane do 10 listopada 2017 roku w formie wiadomości SMS. Będziecie je mogli wymienić w kasach kina na bilet na dowolny seans 2D do 23 grudnia 2017 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji. Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję za czytelniczce Monice. Wszystkich pozostałych zachęcam natomiast do podrzucania tego typu „wrzutek” poprzez zakładkę Kontakt lub w wiadomości prywatnej na Facebooku.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

150 zł premii na start w promocji Banku Millennium
 
Nawet 1000 zł premii za założenie eKonta od mBanku
 
Karta kredytowa Citi + voucher o wartości 400 zł na Allegro
 
Lokata Happy na 4% w skali roku + bon 200 zł do fly.pl
 
Karta kredytowa Citi + smartfon LG K4 o wartości 499 zł
 
Inteligo: 100 zł premii za założenie konta w programie "Mam Inteligo"
 
ING Bank Śląski: 100 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

One Comment

  1. Oo to coś dla mnie tym bardziej że z usług BZ WBK jestem akurat zadowlony, pozostaje tylko czekać czy przyjdzie również do mnie jakaś informacja o promocji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *