BZ WBK: złotówka dziennie, czyli nawet 365 zł premii za aktywne korzystanie z karty debetowej

O dość nietypowej promocji bankowej napisał do mnie stały czytelnik bloga Kamil. Otóż BZ WBK postanowił nagradzać swoich klientów premią wynoszącą 1 zł dziennie, co w skali roku może przynieść nawet 365 zł łącznego bonusu. Warunkiem naliczenia dziennej premii jest wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej kartą na dowolną kwotę. Wszystko wygląda pięknie, ale jak to w promocjach Banku Zachodniego bywa, dostępność promocji ograniczona jest wyłącznie do osób zaproszonych przez bank.

 

 

Uczestnicy

W tym miejscu należy przytoczyć dwa kluczowe cytaty z regulaminu promocji:

Uczestnikiem promocji jest posiadacz konta osobistego, który otrzyma od banku za pośrednictwem kanałów zdalnych zaproszenie do wzięcia udziału w promocji…

oraz

Promocja kierowana jest jedynie do wybranych posiadaczy kont osobistych – nie jest przyznawana na wniosek klienta.

Osobiście nie otrzymałem zaproszenia do promocji, aczkolwiek domyślam się, iż zdalnymi kanałami informacyjnymi są mail, sms, wiadomość wewnętrzna lub baner po zalogowaniu się w bankowości elektronicznej. Jeśli otrzymaliście zaproszenie do promocji, dajcie znać o tym w komentarzu. Ponadto zgłoście swój udział w promocji wypełniając formularz na stronie bzwbk.pl/aktywnekonto. Okres przystępowania do promocji trwa od 28 czerwca 2017 roku do 31 grudnia 2017 roku.

 

Zasady promocji

Jak wspomniałem we wstępie, głównym elementem promocji jest nagradzanie uczestników promocji premią wynoszącą 1 zł za każdy dzień, w którym wykonacie co najmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą. Premiowanie transakcji rozpocznie się od miesiąca następującego po przystąpieniu do promocji (czyli momentu wypełnienia formularza). Premie będą wypłacane zbiorczo, w kolejnym miesiącu po wykonaniu transakcji. Okres wypłacania bonusów to 12 miesięcy. Premie zwolnione są z opodatkowania.

Szczegóły promocji w regulaminie.

 

Na koniec krótkie podsumowanie. Promocja jest prosta aż do bólu. Jest to typowe „działanie retencyjne” mające na celu utrzymanie klienta lub zachęcenie go do większej aktywności. Nie mam pojęcia jakimi kryteriami kieruje się bank w doborze uczestników, ale przyznam szczerze, że zazdroszczę osobom, które otrzymały zaproszenie. Warunki promocji można spełnić poprzez codzienne zakupy bułek w piekarni. BZ WBK słynie z organizowania promocji dla obecnych klientów, ale łączna premia wynosząca 365 zł naprawdę robi wrażenie 🙂

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Duet lokat w Toyota Banku + 140 zł premii
 
Bank Millennium: 150 zł na start + 250 zł w programie poleceń
 
Otwórz eKonto w mBanku i odbierz nawet 750 zł bonusu
 
300 zł premii za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplciity
 
Voucher do Decathlona o wartości 200 zł z kartą kredytową TMUB
 
500 zł premii w promocjach TMUB + 3% na koncie oszczędnościowym
 
Łatwe 400 zł premii za założenie Konta Optymalnego
 
Citi Handlowy: nawet 600 zł premii za założenie konta Citi Priority
 
ING Bank Śląski: 240 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 100 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *