Jak zaoszczędzić na sprzedaży niepotrzebnych drobiazgów, czyli 0 zł prowizji oraz 0 zł za wystawienie oferty w serwisie Allegro.pl

Posiadacie w domu zbędne rzeczy, które wolelibyście spieniężyć, aby uzyskać dodatkowe dochody? Obecnie jest na to bardzo dobry okres. W serwisie Allegro.pl trwa ciekawa promocja dzięki której zaoszczędzicie na sprzedaży wszelkiej maści rupieci zalegających Wam w piwnicach. W ramach akcji „Sprzedaj nietrafiony prezent”, do końca stycznia 2018 roku serwis Allegro.pl nie pobiera opłaty z tytułu wystawienia przedmiotu oraz prowizji od jego sprzedaży. Nie da się ukryć, iż w ostatnim czasie największa platforma handlowa w Polsce dość mocno podrożała, dlatego warto wykorzystać tą rzadką okazję, jeśli mieliście w planach „wietrzenie szaf”.

 

 

Zasady promocji

Z promocji mogą skorzystać zarejestrowani użytkownicy Allegro (z wyłączeniem kont firmowych), którzy w okresie od 1 stycznia 2017 roku do 26 grudnia 2017 roku kupili choć jeden przedmiot oraz nie wystawili na sprzedaż więcej niż 25 ofert.

Aby aktywować możliwość darmowego i bezprowizyjnego wystawiania ofert sprzedażowych, zalogujcie się na dedykowanej stronie Allegro. W Centrum Zniżek wystarczy kliknąć aktywuj zniżkę (poniżej screen, kliknij, by powiększyć).

 

 

O czym warto pamiętać

Allegro nie pobierze od Was prowizji od sprzedaży pod warunkiem, iż aukcja zakończy się przed 31 stycznia 2018 roku. Do końca miesiąca nie zostało zbyt wiele czasu, dlatego musicie sprężyć się z wystawianiem przedmiotów. Promocja nie dotyczy opłat dodatkowych (na przykład za pogrubienie lub podświetlenie) oraz nie obowiązuje w kategoriach ogłoszeniowych, takich jak: “Nieruchomości”, “Wakacje”, “Samochody”, “Maszyny”, “Motocykle i quady”, “Inne pojazdy i łodzie”, “Przyczepy, Naczepy”, Motoryzacja>Usługi.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie.

 

Kupującym na Allegro przypominam natomiast o promocji „Raty 0% na Allegro”. Jest to bardzo skuteczny sposób na zbudowanie pozytywnej historii kredytowej, bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Więcej na ten temat pisałem w artykule pod linkiem.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Duet lokat w Toyota Banku + 140 zł premii
 
Bank Millennium: 150 zł na start + 250 zł w programie poleceń
 
Otwórz eKonto w mBanku i odbierz nawet 750 zł bonusu
 
300 zł premii za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplciity
 
Voucher do Decathlona o wartości 200 zł z kartą kredytową TMUB
 
500 zł premii w promocjach TMUB + 3% na koncie oszczędnościowym
 
Łatwe 400 zł premii za założenie Konta Optymalnego
 
Citi Handlowy: nawet 600 zł premii za założenie konta Citi Priority
 
ING Bank Śląski: 240 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 100 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *