T-Mobile Usługi Bankowe: bon o wartości 200 zł do Decathlona w promocji karty kredytowej

Ruszyła kolejna promocja karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe. Tym razem do zdobycia jest 200 zł w formie bonu do wykorzystania w Decathlonie. Voucher możecie wykorzystać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym (zapewniającym bezpłatną dostawę). Największym plusem promocji jest brak jakiegokolwiek okresu karencji. Akcja przeznaczona jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów TMUB. Ba, nawet posiadacze karty kredytowej mogą złożyć wniosek o kolejną kartę i zdobyć voucher. Co do kwestii opłat, warto wspomnieć, iż co najmniej do końca marca, karty kredytowe z logo T-Mobile są bezwarunkowo darmowe.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Jak wspomniałem we wstępie, w promocji mogą wziąć udział w zasadzie wszyscy. Regulamin nie zawiera żadnych wykluczeń. Potwierdzają to dwa punkty:

Uczestnikiem Promocji (dalej „Uczestnik”) jest pełnoletnia osoba fizyczna, która w okresie trwania Promocji złoży za pośrednictwem Internetu wniosek o wydanie Karty, na podstawie którego zawrze z Bankiem Umowę o Kartę Kredytową („Umowa”), w której wartość przyznanego Limitu Kredytowego nie będzie niższa niż 3 500 zł.

Klient – osoba fizyczna, która korzysta lub zamierza skorzystać z usług Banku.

 

Jak zdobyć premię

Aby zdobyć bon o wartości 200 zł należy złożyć wniosek o kartę kredytową MasterCard T-Mobile Usługi Bankowe w wersji „Travel” lub „Pomoc Mierzona Kilometrami”. Jeśli posiadacie już kartę danego typu, w ramach promocji wybierzcie kartę w innym wariancie. Na złożenie wniosku macie czas od 1 lutego 2018 roku do 28 lutego 2018 roku. Tutaj ważna kwestia. Minimalny przyznany limit kredytowy uprawniający do otrzymania premii musi wynieść co najmniej 3500 zł.

 

Głównym warunkiem w promocji jest wykonanie transakcji bezgotówkowych na minimum 1000 zł w kolejnym miesiącu kalendarzowym po zawarciu umowy o kartę. Przykładowo, podpisując umowę w lutym 2018 roku, płatności należy wykonać w marcu 2018 roku. Regulamin nie wspomina, iż transakcje muszą zostać zaksięgowane również w miesiącu wykonania, zatem płatności wykonane nawet w ostatnim dniu miesiąca spełnią warunek do wydania nagrody.

 

Z promocji wykluczone są transakcje gotówkowe, przelewy z karty oraz co jest dość popularne w promocjach TMUB – wybrane kody MCC:

a. 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;

b. 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);

c. 4111, określający m.in. usługi transportowe,

d. 6012, określający instytucje finansowe;

e. 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,

f. 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,

g. 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

h. 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

T-Mobile Usługi Bankowe umożliwia sprawdzenie kodu MCC w tytule transakcji kartowej (w bankowości online).

 

Voucher zostanie do Was przesłany w formie kodu SMS w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji. W naszym przykładzie będzie to zatem kwiecień 2018 roku. Bonus uzyskany w ramach tej promocji zwolniony jest z opodatkowania, ponieważ jest to sprzedaż premiowa 🙂

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

 

Złóż wniosek o kartę kredytową i odbierz bon o wartości 200 zł

 

Szczegóły karty kredytowej

 • Opłata miesięczna – 0 zł (do 31 marca 2018 roku, po tym okresie opłata będzie wynosić 0 zł w przypadku wykonania co najmniej 4 transakcji bezgotówkowych w miesiącu, w przeciwnym razie opłata wyniesie 8 zł),
 • Wydanie karty – 0 zł,
 • Wznowienie karty po roku – 0 zł.

 

Ważne: do 31 marca 2018 roku trwa dodatkowa promocja kart kredytowych w T-Mobile Usługi Bankowe. Wyrabiając kartę w tym okresie, zapewniacie sobie:

 • zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę do 31 marca 2018 roku, niezależnie od liczby transakcji bezgotówkowych dokonanych w miesiącu kalendarzowym oraz
 • zwolnienie z opłaty za wznowienie karty kredytowej na drugi rok użytkowania, niezależnie od łącznej kwoty rozliczonych transakcji.

Potwierdzenie znajdziecie w regulaminie promocji kart kredytowych.

 

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 14,57%.

 

Złóż wniosek o kartę kredytową i odbierz bon o wartości 200 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

300 zł premii w promocji karty kredytowej Citi Simplicity
 
Getin Bank: do 180 zł zwrotu w formie 5% moneyback
 
Karnet OK System (warty 756 zł) za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 240 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

6 Comments

 1. Jak wygląda rezygnacja z karty? czy wiąże się z dodatkowymi kosztami? i drugie pytanie – jak otrzymać kartę bezpłatnie? w regulaminie jest informacja, że opłata za dostarczenie karty kurierem wynosi 50zł?

  • Kartę możesz zamknąć poprzez infolinię. Domyślnie karta przychodzi pocztą (listem). Na twoje wyraźne żądanie może zostac wysłana kurierem odpłatnie 🙂 Zatem korzystaj 😀

 2. czyli załóżmy przyznają mi limit kredytowy in 3500 płacę z tego limitu 1000zł za zakupy potem spłacam pewnie ze swojego innego konta w danym terminie i nic nie płacę odsetek? tak to wygląda żeby dostać bona?

  • Dokładnie tak. Spłata z dowolmego konta, może być w TMUB, może być z innego konta. Zwykły przelew z tytułem „spłata karty kredytowej” 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *