Alior Bank: rekordowe 1620 zł premii do zdobycia w promocji iKonta Biznes + konkurs z nagrodą dodatkową sięgającą 10.000 zł

 

W Alior Banku pojawiła się istna gratka dla przedsiębiorców. Otwierając iKonto Biznes możecie zdobyć bardzo łatwe 120 zł premii na start oraz do 1500 zł w zamian za aktywne korzystanie z rachunku. Sumarycznie daje to rekordową premię na poziomie 1620 zł. Jak sami się przekonacie, uzyskanie bonusu na poziomie 1000 zł – 1200 zł powinno przyjść Wam bez większego trudu. Dodatkowym plusem promocji jest fakt, iż prowadzenie iKonta Biznes jest darmowe.

 

 

Uczestnicy promocji

W promocji mogą wziąć udział przedsiębiorcy, którzy są traktowani przez Alior Bank jako nowi klienci. Fakt ten weryfikowany będzie według numeru NIP będącego w bazie banku. Oznacza to, iż w przypadku, gdy posiadacie lub posiadaliście produkty w Alior Banku przeznaczone wyłącznie dla osób prywatnych (konto, pożyczka czy lokata) – śmiało możecie skorzystać z promocji dla przedsiębiorców.

 

Jak przystąpić do promocji

Wniosek o promocyjne konto dostępny jest po rejestracji na dedykowanej stronie promocji. Po wypełnieniu formularza (wystarczy zaznaczyć pierwsze i trzecie okienko) otrzymacie link aktywacyjny, który przeniesie Was z powrotem na stronę promocji. Teraz pozostaje Wam już tylko złożenie właściwego wniosku o iKonto. Pamiętajcie, aby po drodze zaakceptować zgodę na ujawnienie organizatorowi tajemnicy bankowej w zakresie realizacji promocji. 

Rejestracja i złożenie wniosku dostępne są do 31 grudnia 2017 roku. Natomiast podpisanie umowy o konto (online lub kurierem) powinno nastąpić w ciągu miesiąca od złożenia wniosku, nie później jednak niż do 31 stycznia 2018 roku. 

 

Zasady uzyskania 120 zł premii

Warunki uzyskania premii są banalnie proste. Wystarczy, że w ciągu 2 miesięcy od momentu otwarcia iKonta (nie później jednak niż do 31 marca 2018 roku) dokonacie wpłaty na konto w kwocie co najmniej 500 zł. Możecie to zrobić na przykład przelewając środki z waszego prywatnego konta w dowolnym banku.

Teraz pozostaje już tylko formalność w postaci wypełnienia danych do wypłaty premii. O przyznaniu bonusu zostaniecie powiadomieni mailowo do 30 kwietnia 2018 roku. Od momentu otrzymania stosownej wiadomości będziecie mieli 5 dni roboczych na zalogowanie się na stronie promocji oraz wypełnienie danych do wykonania przelewu bonusu.

Premia zostanie wypłacona w ciągu 14 dni roboczych od momentu wysyłki maili. Po otrzymaniu premii musicie samodzielnie rozliczyć podatek związany z uzyskanym dochodem. 

 

Nagroda dodatkowa – nawet 10.000 zł

Dla uczestników promocji “Zgarnij premię z Alior Bankiem” przygotowano również ciekawy konkurs, w którym do zdobycia są 3 nagrody: 10.000 zł, 5000 zł oraz 2000 zł. Środki te nie będą jednak wypłacane na konto, lecz będziecie mogli je wykorzystać na reklamę internetową w serwisach w ramach grupy Bonnier Business Polska (między innymi Bankier.pl lub Puls Biznesu). 

Aby wziąć udział w konkursie, do 31 stycznia 2018 roku wyślijcie maila na adres kontakt@zgarnijpremie.pl, w którym zawrzecie odpowiedzi na następujące pytania:

1) Co jest dla Ciebie najważniejsze w rachunku firmowym z punktu widzenia przedsiębiorcy?
2) Dlaczego wybrałeś/wybrałaś właśnie iKonto Biznes w Alior Banku?
3) Co zainspirowało / skłoniło Cię do otwarcia własnej działalności gospodarczej?
4) Czy masz jeszcze jakieś rachunki firmowe – jeśli tak to w jakich bankach?
5) Jak chciałbyś/chciałabyś, aby wyglądał proces otwarcia konta firmowego w przyszłości? 

 

Przesłane zadania zostaną poddane ocenie komisji promocji. Kryterium oceny stanowić będzie kreatywność i atrakcyjność odpowiedzi na poszczególne pytania. Informację o przyznaniu nagrody otrzymacie do 30 kwietnia 2018 roku. Środki przeznaczone na cele reklamowe będziecie mogli wykorzystać do 30 czerwca 2018 roku. Co ciekawe organizator dodatkowo poniesie za Was koszty podatkowe związane z przyznaniem nagrody dodatkowej.  

Po szczegóły odsyłam Was do regulaminu promocji

.o 

Jak zdobyć do 1500 zł premii

Promocja z premią na start łączy się ze stałą akcją Alior Banku “1500 zł dla firm”, zapewniającą regularne bonusu za aktywne korzystanie z rachunku.W tym przypadku sami tak naprawdę decydujecie za co chcecie otrzymać bonus. Technicznie do zdobycia jest 155 zł miesięcznie, aczkolwiek regulamin reguluje maksymalny miesięczny bonus do 125 zł. Premie możecie odbierać przez 12 kolejnych miesięcy (12 x 125 = 1500). Do dyspozycji macie następujące warianty:

 

  • Przelew do ZUS – 25 zł 

Premia 25 zł za pierwszy w miesiącu przelew do ZUS na kwotę minimum 250 zł. To bardzo prosty warunek, wystarczy z iKonta Biznes zapłacić za ZUS, by cieszyć się zwrotem wynoszącym 25 zł. Z tej premii może skorzystać praktycznie każdy.

 

  • Przelew do Urzędu Skarbowego – 25 zł

Premia za pierwszy w miesiącu przelew do US w kwocie minimum 500 zł. Jeśli opłacacie zaliczki do US w wysokości wymaganej przez bank lub wyższej, również ta część premii nie stanowi większego problemu do uzyskania dodatkowego dochodu. Gorzej w przypadku osób, które rozliczają się kwartalnie. Zapytajcie jednak swojego księgowego, czy można robić niejako nadpłaty w przypadku zaliczek do US.

 

  • Przelew SEPA – 10 zł

Premia za pierwszy w miesiącu przelew SEPA, jeśli zostanie wykonany w kwocie minimum 100 EUR z iKonta Biznes. Ta część premii niestety nie jest zbyt opłacalna, gdyż koszty przewalutowania “przejedzą” uzyskany bonus.

 

  • Przelew natychmiastowy – 10 zł

Premia za pierwszy w miesiącu przelew natychmiastowy, jeśli zostanie wykonany w kwocie minimum 500 zł. To bardzo prosty warunek, wystarczy dokonać dowolny przelew natychmiastowy, choćby na nasze konto osobiste. 5 przelewów natychmiastowych w każdym miesiącu jest za darmo, co dodatkowo uatrakcyjnia tę część premii.

 

  • Transakcje kartą – 10 zł

Premia za rozliczenie w danym miesiącu kalendarzowym transakcji w kwocie minimum 500 zł kartą lub kartami wydanymi do rachunku. Jest to swoisty moneyback, naliczany w zamian za użytkowanie karty.

 

  • Skorzystanie z oferty terminali za pośrednictwem Alior Banku – 10 zł

Premia za skorzystanie z oferty terminali naliczana jeżeli na rachunek uczestnika w danym miesiącu kalendarzowym wpłynie kwota minimum 5000,00 zł z tytułu przetworzenia transakcji kartowych, pochodzących z uznań na terminalach First Data Polska. Premia będzie naliczona w każdym miesiącu w którym spełniony będzie w/w warunek. Ta część premii przeznaczona jest dla osób prowadzących biznes z wykorzystaniem terminala płatniczego.

 

  • Skorzystanie z oferty kas fiskalnych za pośrednictwem Alior Banku – 5 zł

Premia za skorzystanie z oferty kas fiskalnych za pośrednictwem Alior Banku naliczana jeżeli na rachunek uczestnika wpłynie bonusowy przelew z PCKF w kwocie 100 zł.

 

  • Premia za średniomiesięczne saldo

do 2500,00 zł – 0 zł
od 2 500,01 zł do 10 000,00 zł – 5 zł
od 10 000,01 zł do 25 000,00 zł – 15 zł
od 25 000,01 zł do 50 000,00 zł – 30 zł
od 50 000,01 zł – 60 zł

Ten bonus jest niejako oprocentowaniem rachunku. Nie jest ono zbyt wysokie, aczkolwiek mało który firmowy rachunek bieżący posiada jakiekolwiek oprocentowanie. Ta transza bonusu jest w pewnym sensie nagrodą dla osób, które posiadają wysoką płynność na koncie firmowym.

 

Kwoty Premii uzyskane w Promocji podlegają opodatkowaniu na zasadach ogólnych tj. na Uczestniku, który otrzyma Premię ciąży obowiązek rozliczenia premii w swoich przychodach z tytułu działalności gospodarczej.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji 1500 zł dla firm.

 

Symulacja opłacalności promocji

Nie da się ukryć, iż z premii na start trzeba skorzystać. Rzadko się zdarza, aby tak łatwo zdobyć 120 zł bonusu. Oczywiście polecam również wypróbowanie swoich sił w konkursie, bo “a nuż się uda”. Prześledźmy, ile jeszcze możecie realnie wycisnąć z promocji. Z pewnością niektórym przedsiębiorcom uda się osiągnąć pełny miesięczny bonus wynoszący 125 zł. W wersji mniej pracochłonnej do zdobycia może być 25 zł za ZUS, 25 zł za US, 10 zł za darmowy przelew natychmiastowy oraz 10 zł za płatności kartą. Dodatkowo dochodzi premia za saldo, która jest już zależna od wysokości środków na waszych kontach. Załóżmy, że będzie to kwota w granicach pomiędzy 10 a 25 tysięcy złotych, co będzie dodatkowo premiowane kwotą 15 zł miesięcznie. Zatem łączny “łatwy” bonus w każdym z 12 miesięcy może wynieść 85 zł. Rocznie daje to sumę  1020 zł. Dodając do tego 120 zł na start otrzymujemy solidne 1140 zł dodatkowego dochodu.

 

Szczegóły iKonta Biznes

0 zł  za prowadzenie konta – bezwarunkowo dla uczestników promocji,

0 zł  (8 zł) za kartę do konta w przypadku dokonania 4 transakcji bezgotówkowych,

0 zł za wypłaty z bankomatów Alior Banku,

0 zł za 5 wypłat z bankomatów sieci Euronet, każdy kolejny 2 zł,

0 zł za 5 wypłat z bankomatów sieci Planet Cash, każdy kolejny 2 zł,

0 zł za 5 wypłat z pozostałych bankomatów, każdy kolejny 2 zł,

0 zł za 5 wpłat we wpłatomatach sieci Planet Cash, każdy kolejny 10 zł,

0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet (również do US i ZUS),

0 zł za 5 przelewów natychmiastowych w miesiącu, każdy kolejny 10 zł,

0 zł za 5 przelewów europejskich SEPA w miesiącu, każdy kolejny 5 zł,

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Złóż wniosek o iKonto Biznes z premią do 1620 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Lokata Bezkarna na 3,5% w skali roku + 50 zł bonusu
 
Citi Handlowy: 400 zł premii na start z kartą Simplicity
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
200 zł łatwej premii za założenie konta w Banku Millennium
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

One Comment

  1. Hm najważniejsza sprawa czy zakładając konto np w grudniu już musimy spełnić warunki promocji w tym miesiącu co podpisalismy umowe czy dopiero od następnego miesiąca będą te promocje obowiazywac w tym przypadku od stycznia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *