Bank Millennium: 150 zł łatwej premii na start za założenie Konta 360º oraz do 250 zł w programie poleceń – bardzo krótki okres karencji!

W Banku Millennium ruszyła kolejna świetna promocja Konta 360º. Z jednej strony możecie zdobyć aż 150 zł premii i to przy bardzo prostych warunkach. Z drugiej zaś, bank wreszcie poszedł po rozum do głowy i skrócił, a w zasadzie zrezygnował z okresu karencji! Szczegółowo o uczestnictwie w promocji piszę w dalszej części artykułu. W tym momencie wspomnę natomiast, iż rachunek w Banku Millennium to jedno z najlepszych kont osobistych na rynku. Po zapewnieniu wpływów na kwotę 1000 zł oraz wykonaniu 1 płatności kartą, otrzymujecie darmowe prowadzenie konta, kartę debetową oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkowe atuty Banku Millennium to konto oszczędnościowe na 2,7% w skali roku dla kwoty do 200.000 zł, pakiet assistance (darmowy przez pierwszy rok) oraz promocja limitu w koncie (0 zł prowizji na start oraz do 107 dni bez odsetek). 

 

 

Kto może zostać uczestnikiem promocji?

Nareszcie w promocji Banku Millennium doszło do istnej rewolucji pod względem definiowania uczestnika promocji. Przez dłuższy czas, Mille stosował sztywny okres karencji, przypadający na kwiecień 2015 roku. Tym razem, aby skorzystać z promocji wystarczy nie posiadać żadnego produktu banku w chwili startu akcji. Regulamin rozgranicza jednak  definicję całkiem nowego klienta od definicji byłego klienta (ma to później wpływ na kwestię warunków jakie należy spełnić, by uzyskać premię). 

Nowy klient to osoba, która dotychczas nigdy nie korzystała z usług Banku Millennium ani nie jest procesowany wobec niej wniosek o jakikolwiek produkt banku (chodzi tu nie tylko o konto osobiste, ale również o kartę kredytową, pożyczkę, lokatę itd.).

Były klient to natomiast osoba, która co prawda korzystała już z usług Banku Millennium, ale w dniu startu akcji nie posiada już żadnego aktywnego produktu, ani nie jest procesowany wobec niej wniosek o jakikolwiek produkt. Oznacza to, że 18 stycznia 2018 roku jest ostatnim dniem, w którym wasze dotychczasowe produkty w Banku Millenium powinny być ostatecznie pozamykane. Jednodniowy okres karencji robi wrażenie 🙂

Dodatkowym warunkiem dla byłych klientów jest niekorzystanie dotychczasowo z jakiejkolwiek promocji przy zakładaniu konta. Chodzi tutaj o typowe akcje z premią na start, organizowane zazwyczaj we współpracy z zewnętrznym partnerem typu Agora, Bankier.pl itp. Wykluczenie to nie dotyczy natomiast akcji “Zyskaj 360 zł”. Jeśli korzystaliście wyłącznie z promocji, gdzie do zdobycia było do 360 zł w ramach moneyback od płatności kartą i BLIKIEM – śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji.

 

Jak założyć promocyjne konto?

Aby wziąć udział w akcji, na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wystarczy, że podacie imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, a także zaakceptujecie regulaminy. Po rejestracji otrzymacie na maila link aktywacyjny. Kliknięcie w link będzie równoznaczne z potwierdzeniem udziału w promocji. Teraz zostaniecie przeniesieni z powrotem na stronę promocji, co będzie równoznaczne w z aktywacją profilu w promocji.

Po kliknięciu w Załóż Konto na początek wybierzcie opcję konta, która Was interesuje – standardowe lub w wersji Student. W tym drugim przypadku nie musicie być tak naprawdę studentami. Wystarczy, że będziecie mieli mniej niż 26 lat. Konto Student prowadzone jest na nieco lepszych warunkach, o czym przekonacie się w dalszej części wpisu.

Wypełniając wniosek możecie również wybrać usługi dodatkowe: Pakiet Bardzo Pomocny (darmowy przez rok, potem 4,98 zł miesięcznie) oraz Pakiet Bezpieczeństwa (darmowy przez pierwszy miesiąc, potem 3,99 zł miesięcznie). Pierwszy z pakietów to typowe home-assistance oraz pomoc medyczna. Dostępny jest on wyłącznie w przypadku standardowego Konta 360°. Szczerze polecam wypróbować ten pakiet, szczególnie w okresie, gdy jest on darmowy. Szerzej na jego temat piszę pod koniec artykułu. Drugi z pakietów zapewnia powiadomienia na temat wykonanych transakcji kartą oraz zwrot do 1000 zł w przypadku utraty środków na karcie. Oba pakiety można wyłączyć na infolinii. Oczywiście jeśli zależy Wam na samej premii, nie musicie wnioskować o żaden z dostępnych pakietów.

 

Składając wniosek pamiętajcie również o:

 • wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych banku, podmiotów stanowiących jednostki powiązane oraz współpracujące z bankiem na podstawie umowy, w tym za pomocą środków porozumiewania się na odległość,
 • wyrażeniu zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi w zakresie przeprowadzenia promocji.

Powyższe zgody muszą pozostać wyrażone co najmniej do 31 maja 2018 roku. Później oczywiście możecie je wycofać.

 

Na złożenie wniosku w promocji macie czas od 19 stycznia 2018 roku do 25 lutego 2018 roku. Ostatecznym dniem podpisania umowy jest natomiast 28 lutego 2018 roku. Umowę możecie zawrzeć za pośrednictwem kuriera (w przesyłce od razu otrzymacie kartę debetową) lub w placówce banku (karta zostanie dosłana listem).

Co do kwestii dostarczenia umowy kurierem, spokojnie możecie składać wnioski nawet ostatniego dnia promocji. Otóż zaraz po złożeniu wniosku zadzwoni do Was konsultant, aby potwierdzić dane oraz umówić datę wizyty kuriera firmy TNT. Kurier może być u Was już na następny dzień po złożeniu wniosku. Wizyta kuriera jest bardzo krótka, wystarczy jeden podpis na umowie oraz jeden na terminalu. Co ważne, z kurierem możecie się umówić na przykład w miejscu pracy lub w szkole.

W przypadku podpisania umowy w placówce, pamiętajcie, aby pracownik oddziału nie wpadł na pomysł wygenerowania waszej umowy na nowo. Wówczas możecie otrzymać do podpisania umowę na standardowych warunkach, co wykluczy Was z promocji. Także nie nabierajcie się na wszelkie „problemy techniczne” związane z wnioskiem online i lepiej poinformujcie pracownika placówki o uczestnictwie w dedykowanej promocji

 

Jakie warunki należy spełnić, by otrzymać 150 zł premii?

Teraz najważniejsza kwestia, czyli jakie warunki należy spełnić, by zdobyć 150 zł premii.  Jak wcześniej wspominałem, bank stosuje rozgraniczenie na absolutnie nowych i byłych klientów. Dla tych pierwszych warunkiem uzyskania premii jest zapewnienie łącznych wpływów na minimum 1000 zł oraz wykonanie co najmniej jednej płatności bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę. Wymienione warunki należy spełnić w marcu oraz w kwietniu 2018 roku. Dla pełnej jasności: w marcu – wpływy na 1000 zł i jedna płatność oraz w kwietniu – wpływy na 1000 zł i jedna płatność.

W przypadku byłych klientów jest jedna zasadnicza różnica. Oprócz jednej płatności kartą/BLIKIEM, na wasze konta musi wpłynąć minimum 1000 zł tytułem wynagrodzenia. Warunki oczywiście należy spełnić w marcu oraz kwietniu 2018 roku.

Regulamin nie definiuje w jaki sposób będzie weryfikowana kwestia, czy dany przelew rzeczywiście pochodzi od waszego pracodawcy, czy też nie. Warto również pamiętać, iż w przypadku prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej nie ma wymogu zakładania konta firmowego (obrót bezgotówkowy w firmie może odbywać się za pośrednictwem konta osobistego), zaś technicznie rachunek osobisty w żaden sposób nie różni się od konta firmowego.

 

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami na blogu

 

Finalizacja promocji

Na koniec pozostaną już tylko kwestie formalne. Do 16 maja 2018 roku organizator promocji roześle maile z informacją o potrzebie wypełnienia danych do wypłaty premii. W mailu zawarty będzie link przekierowujący do strony promocji. Waszym ostatnim zadaniem będzie podanie danych do wypłaty premii (numer konta w Banku Millennium + podstawowe dane identyfikacyjne do przelewu). Na wypełnienie powyższych danych będziecie mieli 7 dni od momentu otrzymania wiadomości od organizatora. Premia trafi na wasze konta do 31 maja 2018 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji.

 

Program poleceń – nawet 250 zł premii dodatkowej

To jeszcze nie wszystko. Promocja Konta 360º z bonusem posiada również wbudowany program poleceń. Biorąc udział w akcji, możecie polecać ofertę swoim bliskim, dzięki czemu otrzymacie 50 zł premii dodatkowej za skuteczne polecenie konta. Rachunek możecie polecić maksymalnie 5 osobom, odbierając w ten sposób nawet 250 zł premii dodatkowej. 150 zł premii jest naprawdę skutecznym wabikiem, dlatego bez trudu powinniście znaleźć chętnych na skorzystanie z oferty Banku Millennium.

Link polecający znajdziecie po zalogowaniu na stronie promocji w zakładce PROGRAM POLECAJĄCY. Złożenie wniosku o konto poprzez link polecający odbywa się analogicznie jak w przypadku rejestracji za pośrednictwem linków zamieszczonych na blogu. Osobę poleconą obowiązują również identyczne kwestie w zakresie definicji nowego/byłego klienta, warunków promocji oraz jej finalizacji (wypełnienie danych do wypłaty premii).

Aktywny udział w programie poleceń możecie rozpocząć jeszcze zanim sami spełnicie wszystkie warunki do otrzymania bonusu. Premia dodatkowa zostanie wypłacona łącznie z premią główną. Oczywiście, aby otrzymać premię dodatkową, musicie spełnić warunki dla premii głównej.

Szczegóły w regulaminie promocji.

 

Kalendarium promocji:

 • Do 25 lutego 2018 roku – rejestrujecie się w promocji
 • Do 28 lutego 2018 – podpisujecie umowę o konto wraz z kartą debetową
 • Marzec 2018 – zasilacie konto na 1000 zł + 1 płatność
 • Kwiecień 2018 – zasilacie konto na 1000 zł + 1 płatność
 • Do 16 maja 2018 – otrzymacie maila od organizatora promocji
 • 7 kolejnych dni wypełniacie dane do wypłaty premii
 • Do 31 maja 2018 – utrzymujecie aktywne zgody
 • Do 31 maja 2018 – bonus ląduje na waszych kontach

 

 

Konto 360º w Millennium Bank – charakterystyka

Konto 360º to jeden z najlepszych rachunków osobistych na rynku. Bank Millennium stosuje bardzo proste i przejrzyste zasady pod względem możliwości uniknięcia wszelkich opłat z tytułu użytkowania konta. Wystarczy, że w danym miesiącu zapewnicie minimum 1000 zł wpływów na konto oraz wykonacie co najmniej 1 płatność kartą na dowolną kwotę, a zasady na jakich prowadzony będzie wasz rachunek będą następujące:

0 zł zł za prowadzenie konta,

0 zł zł za kartę do konta,

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,

– 0 zł za wypłaty gotówki w ramach usługi Cash Back,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne,

0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny w pierwszym roku, 

– dostęp do szerokiej sieci placówek z obsługą kasową oraz aplikacji mobilnej.

 

Konto 360º Student (dla osób w wieku 18–26 lat, nie ma potrzeby bycia studentem) nie wymaga 1000 zł wpływu, prowadzenie konta jest bezwzględnie bezpłatne, jedyny wymóg to dowolna płatność kartą debetową. Pamiętajcie tylko o wpływach w marcu i kwietniu 2018 roku. Dzięki nim uzyskacie prawo do wypłaty premii.

W przypadku niespełnienia warunków zapewniających “darmowość”, obowiązują opłaty zgodne z tabelą opłat i prowizji oraz z cennikiem usług kartowych (między innymi prowadzenie konta – 8 zł, opłata za kartę debetową – 7 zł, wypłata z obcych bankomatów – 5 zł).

 

Uważni czytelnicy z pewnością zwrócili uwagę na fakt, iż spełniając warunki promocji, jednocześnie uwalniacie się od opłat z tytułu użytkowania konta. Z kwestii technicznych, warto również wiedzieć, iż wpływy na konto mogą być jednorazowym przelewem lub sumą mniejszych kwot przelanych przykładowo z waszego rachunku w innym banku. Do wymaganych wpływów zaliczają się także wpłaty we wpłatomacie lub w kasie banku. Pierwszy (cząstkowy) miesiąc użytkowania konta jest bezwzględnie darmowy.

 

Złóż wniosek w promocji i odbierz 150 zł premii

 

“Pakiet Bardzo Pomocny”, czyli darmowe assistance przez rok

Pakiet Bardzo Pomocny to assistance dołączane do Konta 360º. Pozwala on skorzystać 7-krotnie w ciągu roku z pomocy medycznej (na przykład wizyta lekarza, wizyta pielęgniarki, dostarczenie leków, transport sanitarny) lub pomocy home-assistance w przypadku awarii sprzętu AGD/RTV/PC/urządzeń mobilnych, zatrzaśnięcia się drzwi, zgubienia kluczy itd. Pakiet ten jest miłym dodatkiem do konta, dlatego trzeba go oceniać z pewnym dystansem. Nie da się ukryć, iż posiada on różne wyłączenia. Jednak w związku z faktem, iż pakiet jest bezpłatny przez pierwszy rok, warto go wypróbować. Później korzystanie z Pakietu Bardzo Pomocnego wiąże się z kosztem wynoszącym 4,98 zł miesięcznie. Możecie z niego zrezygnować na infolinii banku. Pakiet nie jest dołączany do Konta 360º Student. Aktywacja pakietu następuje od pierwszego dnia pełnego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto. Więcej na temat pakietu na stronie banku. Natomiast najważniejszym dokumentem regulującym działanie pakietu assistance jest OWU, z którym koniecznie trzeba się zapoznać przed wezwaniem fachowca.

 

 

Produkty oszczędnościowe

Wszyscy nowi klienci mogą skorzystać z lokaty mobilnej oprocentowanej na 2,25% lub 2,5% (przy wykorzystaniu modułu rozszerzonej rzeczywistości) w skali roku. Okres lokaty to 3 miesiące, zaś kwoty jakie można na niej ulokować to przedział 500 – 10 000 zł. Drugim z polecanych produktów oszczędnościowych jest Konto Oszczędnościowe Profit oprocentowane na 2,7% w skali roku dla kwoty do 200.000 zł. Nadwyżka oprocentowana jest na 1,5% w skali roku. Okres obowiązywania preferencyjnego oprocentowania to 92 dni (promocja konta oszczędnościowego dla obecnych klientów jest co jakiś czas odświeżana). Po okresie promocji, konto oprocentowane jest według standardowych zasad. Więcej na temat Konta Oszczędnościowego Profit pisałem w tym artykule.

Kolejnym rozwiązaniem jest Lokata IKE z oprocentowaniem 3% w skali roku. Jest to prawdopodobnie najwyżej oprocentowane IKE bankowe w Polsce. Więcej na temat Lokaty IKE pod linkiem.

 

 

Darmowy limit w koncie

Nowi klienci banku mogą skorzystać ze specjalnej promocji limitu w koncie. Po pierwsze zostaniecie zwolnieni z prowizji za udzielenie limitu, a po drugie, przez pierwsze 30 dni nie zapłacicie odsetek od wygenerowanego debetu. W kolejnych miesiącach będziecie mogli skorzystać z darmowego limitu przez 7 dni w miesiącu. Łącznie daje to nawet 107 dni darmowego kredytu w ciągu roku. Pozyskane w ten sposób środki możecie ulokować na koncie oszczędnościowym lub lokacie. O limit w koncie możecie zawnioskować przez system Millenet, a gdy wariant ten będzie niedostępny, również poprzez infolinię lub w oddziale banku. Więcej na temat promocji limitu w koncie w:

 

Złóż wniosek w promocji i odbierz 150 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Lokata Bezkarna na 3,5% w skali roku + 50 zł bonusu
 
Citi Handlowy: 400 zł premii na start z kartą Simplicity
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
200 zł łatwej premii za założenie konta w Banku Millennium
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

23 Comments

  • U mnie wszystko w porządku. O który link chodzi. Na blogu czy już po zarejestrowaniu się?

  • Jeśli brałaś udział w Money Manii to niestety nie możesz wziąć udziału w tej promocji. Może ktoś z rodziny/znajomych się za to skusi 🙂

 1. beznadziejna ta promocja, brałam prawie 3 lata temu udział w promocji z Agorą – 55zł za założenie konta i teraz już się nie załapię… a inni, co brali np. bony 100zł do Rossmanna, itp…. już się liczą…. niesprawiedliwe.. co im przeszkadza, że ktoś brał kiedyś udział w takiej akcji, skoro i tak zasili konto oszczędnościowe 2,7% gotówką, więc i tak na nas zarobią…. powinni zmienić ten regulamin

 2. Proszę mi powiedzieć czy kartę /konto w banku citi bank można zamknąć po odebraniu nagrody 150zl?czy jest jakaś karencja w banku ze w przypadku korzystania z promocji musi konto pozostać 1rok ?? I czy np.jak zrobie przelew na 1000zl ze swojego banku na konto millennium i następnie zrobie zwrotny przelew tez będzie kwalifikowało się to do odebrania premii 150zl?

  • 1) Można na następny dzień złożyć wypowiedzenie, np. przez sysytem Millenet. 2) Będzie się kwalifikowało 🙂

 3. Witam skorzystałem z promocji zgodnie z informacja jaka przekazała mi konsultanktka na infolinii ze wystarczy wpłacić na konto oszczędnościowe profit środki aby obowiazywało promocyjne oprocentowanie 2,7% przelałem nań bezpośrednio 10000 zł z innego banku i jak wchodzę w opcje napisane ze jest na tej kwocie standardowo oprocentowane Ok 1% proszę o wyjaśnienie czemu tak jest? Czemu 2,7% nie jest uwzględnione przy tej kwocie w komunikacie ?

 4. Witam
  Proszę mi napisać czy z konta oszczędnościowego w banku millenium mogę zrobic przelew na konto 360 na kwotę załóżmy 30000 zł ? Przez aplikacje mobilna a później z konta 360 na inny swoj rachunek bankowy aby załapać się na kolejny etap promocji konta oszczędnościowego który ma być 13maja?bo zmieniałem limity a nie wiem czy ten limit dzienny nie będzie tego ograniczał ?

 5. Dzień dobry,
  być może jestem zbyt dużą optymistką, ale czy wiadomości dotyczące premii 150 zł oraz za polecenie konta zostały już do kogoś z Państwa wysłane? Termin mija 16 maja, ja odliczam dni i przebieram nogami z niecierpliwości. Dziękuję!

 6. Witam
  Do tej pory nie otrzymałem informacji o nagrodzie 150zl ?
  Jest 18 maja a maila nie otrzymałem ..trzeba. Na infolinie dzwonic ?przelew na 1tys był co miesiąc robiony i płatność karta tez ?

  • Organizator będzie dzwonił, bo pewnie nie wyraziłeś zgody marketingowej. Reklamację też możesz dla pewności napisać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *