Bilet komunikacji miejskiej za symboliczne 1 zł z MasterPass również w aplikacji mobilnej GoPay!

Wczoraj informowałem Was o promocji mPay, dzięki której możecie kupować bilety komunikacji miejskiej za symboliczną złotówkę. Wielu z Was na pewno było zniesmaczonych faktem, iż usługa dostępna jest tylko w wybranych miastach / u wybranych przewoźników. Mam dobrą wiadomość. Promocja MasterCarda (Masterpass pozwala na rejestrację kart: Mastercard, Maestro, Visa) dostępna jest również w innej, nieco mniej popularnej aplikacji GoPay. Zasady są bardzo podobne, zaś GoPay obejmuje również innych przewoźników, głównie tych z nieco mniejszych miejscowości. Niektórzy przewoźnicy obsługiwani są przez obie aplikacje, dzięki czemu dłużej będziecie mogli korzystać z promocji (w razie wyczerpania się limitów w mPay). Ba, w regulaminie promocji GoPay nie ma informacji na temat limitu środków przeznaczonych na akcję oraz możliwości przedwczesnego jej zakończenia (promocja trwa do końca roku)! Organizator zaktualizował regulamin. Od teraz pula środków przeznaczonych na promocję to 40.000 zł.

Aktualizacja: od 25 lipca 2017 roku z promocji wycofał się ZTM Poznań. Szczegóły pod linkiem.

 

 

Zasady promocji

Promocja obowiązuje dla następujących miast/przewoźników (pogrubioną czcionką zaznaczam podmioty niewystępujące w aplikacji mPay): Bolesławiec, ChrzanówEłkGniezno, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jarocin, Kołobrzeg, Koszalin, Łomża, Łódź, Ostrołęka, Piotrków Trybunalski, Poznań, Skarżysko Kamienna, Suwałki, Świnoujście, Tychy.

[aktualizacja: promocja dostępna jest również w Szczecinie w ramach Mobilnej Karty Miejskiej miasta Szczecin dla biletów jednorazowych czasowych do 60 minut. Co ciekawe Szczecinianie w lipcu mogą korzystać z promocji zarówno przy płatności MasterPassem, jak i standardowo – kartą debetową lub kredytową. Od sierpnia natomiast promocją objęte są wyłącznie płatności MasterPassem. Szczegóły w artykule na stronie GoPay oraz w osobnym regulaminie].

Promocja przeznaczona jest dla użytkowników aplikacji mobilnej GoPay. Bilet w promocyjnej cenie 1 zł możecie zakupić wyłącznie za pośrednictwem portfela elektronicznego MasterPass (przed wejściem do środka komunikacji miejskiej). Promocją objęte są bilety jednorazowe, jednoprzejazdowe oraz czasowe (do 90 minut). Minimalny koszt biletu musi wynieść 2 zł. W przeciwieństwie do promocji mPay, GoPay nie określa górnej granicy ceny biletu (granicą jest po prostu najdroższy bilet w ofercie miast działających w systemie GoPay). Podczas jednej płatności można zakupić wyłącznie 1 promocyjny bilet. Na szczęście z promocji można skorzystać wielokrotnie, zatem nie jest to żadne ograniczenie.

Promocja trwa od 1 lipca 2017 roku do 31 grudnia 2017 roku. W przeciwieństwie do akcji mPay, tym razem organizator nie podaje limitu środków w promocji! Zatem do końca roku mieszkańcy wybranych miast jeżdżą za symboliczną złotówkę! Organizator zaktualizował regulamin. Od teraz pula środków przeznaczonych na promocję to 40.000 zł.

 

[aktualizacja: promocja cieszy się sporym uznaniem wśród wykopowiczów. Zgodnie z uwagą dodaję dwie ważne informacje odnośnie akcji z GoPay (których nie ma w przypadku mPay):

  • Każdemu uczestnikowi, który w okresie promocji dokona płatności za bilety na zasadach określonych w niniejszym regulaminie, przyznany zostanie zwrot (w mPay cena od razu obniżona jest do 1 zł.
  • W chwili dokonania płatności za bilet konto użytkownika zostanie obciążone w pełnej wysokości dokonywanej opłaty. Zwrot przyznany w ramach promocji zostanie dokonany na numer rachunku bankowego, z którego realizowana była płatność.
  • Zwrot należnej kwoty zostanie przekazany najpóźniej po 30 dniach od dokonania transakcji objętej promocją.]

 

Szczegóły w regulaminie promocji oraz na stronie GoPay. Instrukcję korzystania z aplikacji GoPay znajdziecie tutaj.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
mBank: 300 zł łatwej premii na start z eKontem
 
PKO BP: voucher 100 zł do Allegro z Kontem dla Młodych
 
Citi Handlowy: voucher 300 zł do Hebe z kartą kredytową Simplicity
 
Darmowe konto internetowe Citi Priority z 150 zł premii
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
ING Bank Śląśki: nawet 290 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
Łatwe 200 zł premii za założenie konta w Banku Millennium
 
200 zł do wydania w IKEI z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *