Bilet komunikacji miejskiej za symboliczne 1 zł z MasterPass również w aplikacji mobilnej GoPay!

Wczoraj informowałem Was o promocji mPay, dzięki której możecie kupować bilety komunikacji miejskiej za symboliczną złotówkę. Wielu z Was na pewno było zniesmaczonych faktem, iż usługa dostępna jest tylko w wybranych miastach / u wybranych przewoźników. Mam dobrą wiadomość. Promocja MasterCarda (Masterpass pozwala na rejestrację kart: Mastercard, Maestro, Visa) dostępna jest również w innej, nieco mniej popularnej aplikacji GoPay. Zasady są bardzo podobne, zaś GoPay obejmuje również innych przewoźników, głównie tych z nieco mniejszych miejscowości. Niektórzy przewoźnicy obsługiwani są przez obie aplikacje, dzięki czemu dłużej będziecie mogli korzystać z promocji (w razie wyczerpania się limitów w mPay). Ba, w regulaminie promocji GoPay nie ma informacji na temat limitu środków przeznaczonych na akcję oraz możliwości przedwczesnego jej zakończenia (promocja trwa do końca roku)! Organizator zaktualizował regulamin. Od teraz pula środków przeznaczonych na promocję to 40.000 zł.

Aktualizacja: od 25 lipca 2017 roku z promocji wycofał się ZTM Poznań. Szczegóły pod linkiem.

 

 

Zasady promocji

Promocja obowiązuje dla następujących miast/przewoźników (pogrubioną czcionką zaznaczam podmioty niewystępujące w aplikacji mPay): Bolesławiec, ChrzanówEłkGniezno, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jarocin, Kołobrzeg, Koszalin, Łomża, Łódź, Ostrołęka, Piotrków Trybunalski, Poznań, Skarżysko Kamienna, Suwałki, Świnoujście, Tychy.

[aktualizacja: promocja dostępna jest również w Szczecinie w ramach Mobilnej Karty Miejskiej miasta Szczecin dla biletów jednorazowych czasowych do 60 minut. Co ciekawe Szczecinianie w lipcu mogą korzystać z promocji zarówno przy płatności MasterPassem, jak i standardowo – kartą debetową lub kredytową. Od sierpnia natomiast promocją objęte są wyłącznie płatności MasterPassem. Szczegóły w artykule na stronie GoPay oraz w osobnym regulaminie].

Promocja przeznaczona jest dla użytkowników aplikacji mobilnej GoPay. Bilet w promocyjnej cenie 1 zł możecie zakupić wyłącznie za pośrednictwem portfela elektronicznego MasterPass (przed wejściem do środka komunikacji miejskiej). Promocją objęte są bilety jednorazowe, jednoprzejazdowe oraz czasowe (do 90 minut). Minimalny koszt biletu musi wynieść 2 zł. W przeciwieństwie do promocji mPay, GoPay nie określa górnej granicy ceny biletu (granicą jest po prostu najdroższy bilet w ofercie miast działających w systemie GoPay). Podczas jednej płatności można zakupić wyłącznie 1 promocyjny bilet. Na szczęście z promocji można skorzystać wielokrotnie, zatem nie jest to żadne ograniczenie.

Promocja trwa od 1 lipca 2017 roku do 31 grudnia 2017 roku. W przeciwieństwie do akcji mPay, tym razem organizator nie podaje limitu środków w promocji! Zatem do końca roku mieszkańcy wybranych miast jeżdżą za symboliczną złotówkę! Organizator zaktualizował regulamin. Od teraz pula środków przeznaczonych na promocję to 40.000 zł.

 

[aktualizacja: promocja cieszy się sporym uznaniem wśród wykopowiczów. Zgodnie z uwagą dodaję dwie ważne informacje odnośnie akcji z GoPay (których nie ma w przypadku mPay):

  • Każdemu uczestnikowi, który w okresie promocji dokona płatności za bilety na zasadach określonych w niniejszym regulaminie, przyznany zostanie zwrot (w mPay cena od razu obniżona jest do 1 zł.
  • W chwili dokonania płatności za bilet konto użytkownika zostanie obciążone w pełnej wysokości dokonywanej opłaty. Zwrot przyznany w ramach promocji zostanie dokonany na numer rachunku bankowego, z którego realizowana była płatność.
  • Zwrot należnej kwoty zostanie przekazany najpóźniej po 30 dniach od dokonania transakcji objętej promocją.]

 

Szczegóły w regulaminie promocji oraz na stronie GoPay. Instrukcję korzystania z aplikacji GoPay znajdziecie tutaj.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
BZ WBK: 450 zł premii + 2,7% na koncie oszczędnościowym do 120k zł
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Lokata Happy na 4% w skali roku + bon o wartości 200 zł na fly.pl
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
300 zł premii w promocji karty kredytowej Citi Simplicity
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *