Testuj kapsułki lub żele do prania marki Bryza i odbierz do 27,99 zł zwrotu środków na konto

Kolejna marka wchodzi na arenę testów produktów. Tym razem możecie sprawdzić, czy kapsułki, bądź żele do prania marki Bryza skutecznie usuną plamy z waszych ubrań. Zwrot jaki możecie uzyskać jest dość solidny w porównaniu do ostatnich tego typu promocji. Co prawda, w jednym gospodarstwie domowym z akcji może skorzystać tylko jedna osoba, aczkolwiek do przetestowania produktów możecie zachęcić też rodzeństwo, rodziców, wujka, ciotkę, szwagra i kogo tam jeszcze chcecie 🙂 Robiąc zakupy, przy okazji możecie jeszcze wypróbować produkty marek Develey, Duck, Coccolino, Listerine, Parodontax, oraz Bodymax. Szczegółów danej promocji szukajcie na blogu 😉

 

 

Zasady promocji

Pomimo, że tym razem organizatorem promocji jest inny podmiot niż Smolar, warunki są bardzo podobne do akcji z Dove, Surf, Parodontax, czy wielu innych tego typu promocji opisywanych na blogu. Po zakupie wybranego produktu marki Bryza w dowolnym sklepie na terenie Polski, zachowujecie paragon, wypełniacie formularz zgłoszeniowy wraz ze skanem/zdjęciem paragonu, podajecie numer konta, a na końcu otrzymujecie zwrot za zakupiony produkt. Po wysłaniu zgłoszenia ukaże się Wam stosowny komunikat oraz otrzymacie mailowe potwierdzenie (może wpaść do SPAM-u). Formularz możecie wypełnić choćby na smartfonie.

Przedostatnia strona to załącznik zawierający listę produktów biorących udział w promocji wraz z kwotami maksymalnego zwrotu za dany produkt:

 

 

Jak sami widzicie, maksymalna kwota zwrotu to 27,99 zł. Dotyczy ona kapsułek i żeli do prania w największym możliwym opakowaniu.

Akcja trwa od 8 marca do 30 kwietnia 2019 roku lub do wyczerpania puli zwrotów wynoszącej 3000 zgłoszeń. Obowiązuje tu zasada kto pierwszy ten lepszy, dlatego zaplanujcie sobie jak najszybszy wypad do sklepu 🙂

 

 

 

 

Zwrot środków

Kwota zwrotu podana w załączniku do regulaminu to maksymalna stawka, jaką możecie otrzymać. W przypadku, gdy koszt produktu na paragonie będzie niższy, wówczas na wasze konto powędruje kwota realnie zapłacona w sklepie. Natomiast w przypadku, gdy cena będzie wyższa, wówczas otrzymacie podaną kwotę maksymalną, na przykład 27,99 zł.

Jedna osoba może otrzymać zwrot wyłącznie za jeden produkt. Mało tego, w danym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania). Również ten sam numer rachunku bankowego nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach. Zwrot zostanie wypłacony w ciągu 21 dni od momentu zgłoszenia (nie później niż do 13 czerwca 2019 roku). W przypadku potrzeby dodatkowej weryfikacji, zwrot środków może się opóźnić. Zwroty zwolnione są z opodatkowania.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie akcji “Jakość Bryzy wychodzi w praniu”.

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

100 zł za założenie konta oraz 100 zł za polecenie w Inteligo
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Nawet 550 zł premii w ramach promocji mBanku
 
Po 5/10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
150 zł premii za założenie konta Citi Priority + absolutny brak opłat
 
200 zł łatwej premii z Kontem Optymalnym
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
Smartfon Xiaomi o wartości 449 zł z darmową kartą kredytową
 
ING Bank Śląśki: nawet 340 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
15 zł premii dla obu stron w programie poleceń aplikacji Wolt
 
Łatwe 200 zł premii w promocji Banku Millennium
 
Lokata na 4% w skali roku + 50 zł premii od Getin Banku

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

16 Comments

  1. Witam,
    Panie Jacku nie ma potrzeby testowania 30 dni ? Można od razu wysyłać w dzień zakupu?

  2. Wysłałem formularz, lecz nie otrzymałem żadnego potwierdzenia email. Czy na pewno będzie zaakceptowane?

    • Ja też od wczoraj czekam na maila z potwierdzeniem, choć po wysłaniu formularza pojawił się komunikat, że zgłoszenie zostało przyjęte. Inni otrzymali potwierdzenie na maila??

  3. Nie ma czegoś takiego jak ” zadowolony lub niezadowolony” 🙂 Kupujesz > wysyłasz zgłoszenie > otrzymasz zwrot. W jakim sklepie kupiliscie Bryze? Byłem w Auchan oraz dwóch Rosmanach i takich produktów brak

  4. No własnie, widzę że nie jestem sam, który nie dostał potwierdzenia. W Spamie nic nie mam, wysłałem zgłoszenie i czekam choć już raczej nie ma szans, by po kilku dniach wpłynęło jakieś potwierdzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *