Testuj kapsułki lub żele do prania marki Bryza i odbierz do 27,99 zł zwrotu środków na konto

Kolejna marka wchodzi na arenę testów produktów. Tym razem możecie sprawdzić, czy kapsułki, bądź żele do prania marki Bryza skutecznie usuną plamy z waszych ubrań. Zwrot jaki możecie uzyskać jest dość solidny w porównaniu do ostatnich tego typu promocji. Co prawda, w jednym gospodarstwie domowym z akcji może skorzystać tylko jedna osoba, aczkolwiek do przetestowania produktów możecie zachęcić też rodzeństwo, rodziców, wujka, ciotkę, szwagra i kogo tam jeszcze chcecie 🙂 Robiąc zakupy, przy okazji możecie jeszcze wypróbować produkty marek Develey, Duck, Coccolino, Listerine, Parodontax, oraz Bodymax. Szczegółów danej promocji szukajcie na blogu 😉

 

 

Zasady promocji

Pomimo, że tym razem organizatorem promocji jest inny podmiot niż Smolar, warunki są bardzo podobne do akcji z Dove, Surf, Parodontax, czy wielu innych tego typu promocji opisywanych na blogu. Po zakupie wybranego produktu marki Bryza w dowolnym sklepie na terenie Polski, zachowujecie paragon, wypełniacie formularz zgłoszeniowy wraz ze skanem/zdjęciem paragonu, podajecie numer konta, a na końcu otrzymujecie zwrot za zakupiony produkt. Po wysłaniu zgłoszenia ukaże się Wam stosowny komunikat oraz otrzymacie mailowe potwierdzenie (może wpaść do SPAM-u). Formularz możecie wypełnić choćby na smartfonie.

Przedostatnia strona to załącznik zawierający listę produktów biorących udział w promocji wraz z kwotami maksymalnego zwrotu za dany produkt:

 

 

Jak sami widzicie, maksymalna kwota zwrotu to 27,99 zł. Dotyczy ona kapsułek i żeli do prania w największym możliwym opakowaniu.

Akcja trwa od 8 marca do 30 kwietnia 2019 roku lub do wyczerpania puli zwrotów wynoszącej 3000 zgłoszeń. Obowiązuje tu zasada kto pierwszy ten lepszy, dlatego zaplanujcie sobie jak najszybszy wypad do sklepu 🙂

 

 

 

 

Zwrot środków

Kwota zwrotu podana w załączniku do regulaminu to maksymalna stawka, jaką możecie otrzymać. W przypadku, gdy koszt produktu na paragonie będzie niższy, wówczas na wasze konto powędruje kwota realnie zapłacona w sklepie. Natomiast w przypadku, gdy cena będzie wyższa, wówczas otrzymacie podaną kwotę maksymalną, na przykład 27,99 zł.

Jedna osoba może otrzymać zwrot wyłącznie za jeden produkt. Mało tego, w danym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania). Również ten sam numer rachunku bankowego nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach. Zwrot zostanie wypłacony w ciągu 21 dni od momentu zgłoszenia (nie później niż do 13 czerwca 2019 roku). W przypadku potrzeby dodatkowej weryfikacji, zwrot środków może się opóźnić. Zwroty zwolnione są z opodatkowania.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie akcji “Jakość Bryzy wychodzi w praniu”.

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Rekordowa premia od Banku Pekao S.A., czyli 200 zł na start
 
Credit Agricole: kredyt do 3000 zł z RRSO 0% na platformie FinAi
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 380 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
250 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
1700 zł premii w promocji iKonta Biznes od Alior Banku
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

32 Comments

 1. Witam,
  Panie Jacku nie ma potrzeby testowania 30 dni ? Można od razu wysyłać w dzień zakupu?

 2. Wysłałem formularz, lecz nie otrzymałem żadnego potwierdzenia email. Czy na pewno będzie zaakceptowane?

  • Ja też od wczoraj czekam na maila z potwierdzeniem, choć po wysłaniu formularza pojawił się komunikat, że zgłoszenie zostało przyjęte. Inni otrzymali potwierdzenie na maila??

 3. Nie ma czegoś takiego jak ” zadowolony lub niezadowolony” 🙂 Kupujesz > wysyłasz zgłoszenie > otrzymasz zwrot. W jakim sklepie kupiliscie Bryze? Byłem w Auchan oraz dwóch Rosmanach i takich produktów brak

 4. No własnie, widzę że nie jestem sam, który nie dostał potwierdzenia. W Spamie nic nie mam, wysłałem zgłoszenie i czekam choć już raczej nie ma szans, by po kilku dniach wpłynęło jakieś potwierdzenie.

 5. Tak póki co nie dostałem maila zwrotnego z potwierdzeniem zgłoszenia. Owszem jest adres organizatora ale nie mogę się dopatrzeć nr telefonu bo bym przedzwonił no cóż jakaś dziwna ta akcja z BRYNDZĄ zobaczymy na dalszy rozwój tematu

  • Też właśnie nigdzie nie ma tel do orga. Dziwna sprawa, poleciłem rodzinie i obym to ja nie musiał oddawać za całą akcję 🙂

 6. Też nie dostałam potwierdzenia. Ponadto ok. 20 luteto kupiłam i zarejestrowałam paragony, które dotyczą testowania pasty parodontax i kosmetyku dove. Minął już miesiąc a kasy dalej nie ma. Coś strasznie długo to trwa.

 7. Nie mogę wysłać formularza. Po wypełnieniu wszystkich pól i kliknięciu “wyślij” – brak reakcji ze strony internetowej. Ktoś wie o co chodzi?

 8. To mamy po weekendzie, dalej kasy brak. Wyslalem do nich wiadomosc przez formularz na ich stronie i brak odpowiedzi. Nie liczylbym na zaden zwrot.

  • Hej z takim brakiem cierpliwości i negatywnym nastawieniem, lepiej nie korzystaj z tego typu promocji. Dłuższy okres wyczekiwania na wypłatę oraz potrzeba pisania reklamacji to norma, do której należy się przyzwyczaić.

 9. to po co w ogole dodajesz takie coś? według regulaminu kasa do 21 dni. Jakie pisanie reklamacji? do kogo? jak tutaj na zadne wiadomosci nie odpisuja to gdzie ty chcesz tą reklamacje napisac.

 10. Dziś dostałam zwrot za kapsułki a potwierdzenia zgłoszenia też przy wysyłaniu nie otrzymałam…także trzeba cierpliwie czekać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *