BZ WBK: 100 zł premii dla uczniów w wieku od 13 do 20 lat, którzy osiągnęli średnią ocen co najmniej 4.0 i posiadają Konto Jakie Chcę

W ostatnim czasie na blogu publikuję głównie informacje o promocjach dla osób niepełnoletnich lub dla studentów (bądź osób w wieku studenckim). Jeśli drogi czytelniku nie jesteś już uczniakiem, ale za to posiadasz dzieci w “promocyjnym wieku”, możesz w łatwy sposób uzyskiwać dodatkowe dochody angażując w promocje swoje pociechy. To dobre rozwiązanie szczególnie dla osób, które aktualnie w większości banków wyczekują momentu wydłużenia okresu karencji i same nie mogą korzystać z promocji. Powróćmy jednak do kwestii promocji BZ WBK. W jej przypadku do zdobycia są dwie premie po 50 zł każda. Warunkiem uzyskania bonusu jest uzyskanie dobrych stopni na świadectwie, a mianowicie średniej wynoszącej co najmniej 4.0.

 

 

Uczestnicy promocji

Promocja przeznaczona jest dla osób, które ukończyły 13 lat, a nie ukończyły 20. roku życia i są uczniami szkoły podstawowej, gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej (liceum, technikum, itd.). Uczestnik promocji musi ponadto posiadać Konto Jakie Chcę. Mogliście je założyć zarówno przed startem promocji, jak i w czasie jej trwania (akcja trwa od 8 września 2017 roku do 31 sierpnia 2018 roku). Konto dla osoby niepełnoletniej można założyć wyłącznie w placówce banku (nieletni podpisuje umowę w obecności swojego opiekuna ustawowego, musi posiadać ze sobą legitymację szkolną, akt urodzenia lub dowód tymczasowy). Osoby pełnoletnie mogą oczywiście założyć rachunek samodzielnie. W tym przypadku nie ma nawet potrzeby udawania się do oddziału banku. Wniosek o Konto Jakie Chcę możecie złożyć przez Internet. Umowę zawrzecie poprzez przelew weryfikacyjny (jeśli posiadacie już konto w innym banku) lub dostarczy Wam ją kurier.

 

Masz od 18 do 20 lat?

Złóż wniosek o Konto Jakie Chcę i odbierz 100 zł premii

 

Zasady promocji

Jeżeli spełniacie warunki uczestnictwa, pozostaje Wam już główny warunek promocji, a mianowicie uzyskanie średniej ocen wynoszącej co najmniej 4.0 w zakończonym roku szkolnym 2016/2017. Jeśli Wam lub waszym pociechom udało się osiągnąć takowe wyniki, pozostaje już tylko udać się do oddziału lub placówki partnerskiej banku, poinformować pracownika o udziale w promocji oraz okazać świadectwo szkolne. W ten sposób otrzymacie pierwsze 50 zł premii, które zostanie wypłacone przelewem na konto w następnym miesiącu. Kolejne 50 zł trafi na wasze konto, jeżeli w roku szkolnym 2017/2018 uzyskacie ponownie średnią ocen wyższą niż 4.0 i potwierdzicie to w placówce banku (oznacza to, że konto należy utrzymać co najmniej do końca obecnego roku szkolnego).

W dniu wypłaty premii konto musi być aktywne, ponadto w momencie przedstawienia świadectwa w oddziale/placówce partnerskiej, uczestnik nie może mieć złożonego sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych w banku. Wypłacane premie są kwotami netto, bank załatwi za Was wszelkie kwestie związane z opodatkowaniem.

Szczegóły w regulaminie promocji.

 

Szczegóły Konta Jakie Chcę (dla osoby do 26. roku życia)

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za obsługę karty debetowej (nie jest wymagana w promocji) w przypadku wykonania 5 transakcji bezgotówkowych, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł,
  • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe,
  • szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Rekordowa premia od Banku Pekao S.A., czyli 200 zł na start
 
Credit Agricole: kredyt do 3000 zł z RRSO 0% na platformie FinAi
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 380 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
250 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
1700 zł premii w promocji iKonta Biznes od Alior Banku
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *