BZ WBK: 150 zł do wykorzystania w Biedronce za założenie Konta Jakie Chcę (także dla obecnych klientów)

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

DZIĘKUJĘ ZA TAK LICZNY UDZIAŁ

Po krótkiej akcji promocyjnej Konta Jakie Chcę, w której do zdobycia był bon o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro, pojawiła się jeszcze lepsza promocja. Tym razem możecie zdobyć 150 zł premii do wydania w znanej i lubianej Biedronce 🙂 Warunki otrzymania nagrody są banalne: wystarczy aktywować konto oraz wykonać płatności kartą lub BLIKIEM na kwotę co najmniej 150 zł. Co ciekawe, bank nie stosuje okresu karencji, zatem w celu uczestnictwa w promocji wystarczy nie posiadać aktywnego konta w chwili składania wniosku! [aktualizacja: z promocji mogą skorzystać nawet obecni klienci banku]. UWAGA – limit promocyjnych wniosków to tylko 1000 sztuk! Warto się zatem pospieszyć.

 

 

Uczestnicy promocji

Regulamin promocji nie posiada zdefiniowanego okresu karencji. Oznacza to, iż w celu skorzystania z promocji wystarczy nie posiadać konta w BZ WBK w momencie składania wniosku. Mało tego, BZ WBK umożliwia zamknięcie konta bez okresu wypowiedzenia, dzięki czemu możecie sprytnie zamknąć dotychczasowe konto, by następnie założyć nowe z premią. Zamknięcie konta bez okresu wypowiedzenie dostępne jest wyłącznie w placówce banku, po wcześniejszym opróżnieniu konta. Oczywiście musicie poinformować pracownika oddziału o wyborze tej formy “zakończenia współpracy” z bankiem.

Aktualizacja: dostałem info od organizatora. Z promocji mogą skorzystać nawet obecni klienci BZ WBK. Zamykanie konta nie jest konieczne. Oznacza to, że jest to jedna z najlepszych promocji w historii. Tym bardziej limit wniosków może rozejść się nawet w ciągu kilku godzin!

 

Jak założyć promocyjne konto

Promocja rusza 2 stycznia 2018 roku i potrwa do momentu wyczerpania puli 1000 promocyjnych wniosków. Mając doświadczenia z poprzednich tego typu akcji, pula zostanie wyczerpana prawdopodobnie w ciągu kilku dni [AKTUALIZACJA: albo nawet szybciej]. Dlatego lepiej nie zwlekać ze złożeniem wniosku, ponieważ warunki promocji są naprawdę dobre.

Po złożeniu wniosku na dedykowanej stronie promocji, umowę o konto należy zawrzeć najpóźniej do 2 lutego 2018 roku. Możecie to zrobić na 3 sposoby:

[UWAGA: w przypadku obecnych klientów banku, opcja przelewu weryfikacyjnego jest niedostępna]

 • za pomocą przelewu internetowego z konta w innym banku (do wyboru macie: mBank, Bank Pekao, Alior Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, eurobank, NET BANK oraz Raiffeisen Polbank) – w tym przypadku należy wykonać przelew weryfikacyjny na 1 zł z banku, w którym posiadacie konto (przelew podlega zwrotowi).  Pamiętajcie, iż wszystkie dane we wniosku muszą zgadzać się z danymi w obecnym banku i w dowodzie osobistym. Przelew weryfikujący można wykonać wyłącznie z konta, które zostało założone w placówce banku lub poprzez kuriera (tak, by obecny bank posiadał Twój wzór podpisu), konieczne będzie również załączenie skanu dowodu osobistego do wniosku internetowego,
 • za pośrednictwem kuriera – przez podpisanie umowy w dogodnym czasie i miejscu (na przykład w pracy lub szkole) – konieczne jest załączenie skanu dokumentu do wniosku,
 • za pośrednictwem weryfikacji w rozmowie wideo z doradcą – konieczne jest posiadanie urządzenia wyposażonego w kamerę z dostępem do internetu oraz przeglądarką internetową inną niż Internet Exploler. Jest to dość nowatorską forma podpisania umowy. O ile przelew weryfikacyjny dość często sprawia problemy, o tyle ten sposób zawarcia umowy jest ciekawym novum, które warto przetestować i które powinno sprawiać mniej problemów niż przelew inicjujący.

 

Jak zdobyć 150 zł premii?

Premia w niniejszej promocji podzielona jest na dwie części. Pierwsze 50 zł do wykorzystania w Biedronce otrzymacie za samo podpisanie umowy. Kolejną stówę dostaniecie, jeśli do 2 marca 2018 roku wykonacie transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIKIEM na kwotę co najmniej 150 zł. Płatności możecie wykonać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i przez Internet. 

To wszystko! Nagrodę otrzymacie mailowo maksymalnie do 31 marca 2018 roku. Po tym czasie sami zdecydujecie co dalej z kontem. Premia zwolniona jest z opodatkowania.  Po szczegóły odsyłam Was do krótkiego regulaminu promocji „Mam Konto Jakie Chcę z premią”. W kolejnym akapicie znajdziecie natomiast warunki na jakich możecie wykorzystać bon do Biedronki.

 

Jak wykorzystać nagrodę

Ważność vouchera  wygasa 31 grudnia 2018 roku. Bon będzie składał się z 13-cyfrowego kodu (możecie go wydrukować lub spisać na kartce), który będziecie podawać podczas płatności w kasie Biedronki. Z racji tego, że Biedronka od pewnego czasu uczestniczy już w wielu “voucherowych” promocjach, kasjerzy nie mają już problemów z realizacją tego typu bonów. Kod vouchera podajecie po zeskanowaniu ostatniego produktu, ale przed momentem dokonania płatności.

W ramach promocji otrzymacie dwa vouchery, oba będą wielokrotnego użytku. Można je realizować w częściach, aż do momentu wyczerpania salda. W przypadku zakupów na wyższą kwotę, różnicę możecie dopłacić w tradycyjny sposób – gotówką lub kartą. Z bonów nie wydaje się reszty ani nie można ich zamienić na gotówkę.

Więcej informacji na temat wykorzystania vouchera znajdziecie w regulaminie (od strony numer 5).

 

Złóż wniosek o Konto Jakie Chcę i odbierz 150 zł premii

 

Szczegóły Konta Jakie Chcę

W ramach promocji nie ma nawet potrzeby wnioskowania o kartę debetową. Warunki możecie spełnić poprzez płatności BLIKIEM. W związku z tym, osobom, którym zależy głównie na założeniu konta bez karty, zdobyciu premii i późniejszym zamknięciu konta wystarczą w zasadzie trzy informacje: prowadzenie konta, smsKody oraz przelewy internetowe są bezwarunkowo darmowe.

 

Nie da się ukryć, iż płatność BLIKIEM nie jest aż tak powszechna jak transakcje “plastikiem” (choć warto pamiętać, iż do promocji zaliczają się również płatności internetowe). Jeśli zdecydujecie się wyrobić kartę płatniczą (do wyboru VISA lub MasterCard) możecie uniknąć opłaty z tytułu użytkowania karty (5 zł) pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. Możecie również wybrać wariant zwolnienia z pobierania opłaty po wykonaniu płatności na sumę 500 zł lub stałą opłatę miesięczną za kartę w wysokości 3 zł. 

Co do bankomatów, bez prowizji wypłacicie gotówkę z maszyn należących do BZ WBK. Wypłata z pozostałych bankomatów w Polsce wiąże się z kosztem wynoszącym 5 zł (opłata nie jest pobierana od osób w wieku do 26 lat lub bez względu na wiek, gdy gotówkę wypłacacie BLIKIEM ). Możecie również wykupić pakiet abonamentowy uprawniający do nielimitowanych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce za 0 zł. Koszt takiego pakietu to 7 zł, co jest raczej bez sensu w sytuacji, gdy na rynku znajdują się konta zapewniające wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za bezwarunkowe 0 zł. 

 

BZ WBK nigdy nie grzeszył świetną oferta depozytową, aczkolwiek po założeniu konta możecie skorzystać z lokaty mobilnej z oprocentowaniem 2,5% w skali roku. Okres lokaty to 4 miesiące, zaś zakres kwot do ulokowania od 1000 zł do 20.000 zł.

 

1% zwrotu od płatności rachunków

Dodatkowym benefitem w przypadku Konta Jakie Chcę jest zwrot 1% wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon, Internet i telewizję. Maksymalnie możecie w ten sposób zdobyć do 25 zł zwrotu miesięcznie. W celu otrzymywania zwrotów, należy udać się do dowolnej placówki banku (już po otwarciu konta), by potwierdzić opłacane faktury. Później wystarczy już tylko opłacać rachunki standardowymi przelewami przez Internet. 

 

Złóż wniosek o Konto Jakie Chcę i odbierz 150 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Lokata Bezkarna na 3,5% w skali roku + 50 zł bonusu
 
Citi Handlowy: 400 zł premii na start z kartą Simplicity
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
200 zł łatwej premii za założenie konta w Banku Millennium
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

15 Comments

    • Tylko tyle, żeby zrobić transakcje na minimum 150 zł (lepiej z lekką górką, bo wiadomo, ciężko się wcelować w taką akurat kwotę). Żadnych regularnych wpływów nie trzeba zapewniać 😀

  • Hej, niestety BZ WBK wysyła standardowy zestaw dokumentów. Jeśli jednak założyłaś konto klikając link na blogu – masz pewność uczestnictwa w promocji 🙂

 1. Cześć!
  Czy jeżeli zweryfikowałem założenie konta przelewem z BZWBK to otrzymam nagrodę I (50 zł)?
  Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *