BZ WBK: 2,7% w skali roku na mobilnym koncie oszczędnościowym dla kwoty do 100.000 zł oraz 150 zł premii w promocji Konta Jakie Chcę

Bank Zachodni WBK dotychczas słynął głównie z drobnych promocji dla obecnych klientów banku oraz ciekawych ofert z premią na start. Największą bolączką zielonego banku była oferta depozytowa, która nie powalała na kolana. Dotychczasowo jedyny przyzwoity produkt to lokata mobilna na 2,5% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł. Na szczęście BZ WBK wprowadził do swojej oferty bardzo dobre (jak na owe czasy) konto oszczędnościowe oprocentowane na 2,7% w skali roku i to dla kwoty do 100.000 zł. Z preferencyjnego oprocentowania mogą skorzystać zarówno obecni klienci, jak i osoby, które dopiero zdecydują się zostać posiadaczami konta w BZ WBK. Dla tych drugich przewidziano 150 zł bonusu na start w programie poleceń oraz 100 zł za polecanie kont swoim bliskim.

 

 

Jak założyć promocyjne konto oszczędnościowe

Co ciekawe, wniosek o konto oszczędnościowe nie jest dostępny ot tak w bankowości elektronicznej, lecz wymaga złożenia osobnego wniosku na dedykowanej stronie promocji oraz zawarcia umowy w jeden z wymienionych sposobów: kurier, przelew weryfikacyjny, wideo doradca lub doradca mobilny poza lokalem banku.

Do promocji możecie przystąpić do 30 czerwca 2018 roku. Preferencyjne oprocentowanie obowiązuje natomiast czasowo do końca lipca 2018 roku. Oznacza to, że im szybciej założycie mobilne konto oszczędnościowe, tym dłużej wasze środki będą pracowały “na wyższym procencie”. Warto wspomnieć, iż standardowe oprocentowanie (obejmujące między innymi nadwyżkę ponad 100.000 zł) wynosi jedynie 0,4% w skali roku.

 

Mobilne konto oszczędnościowe – szczegóły

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest całkowicie darmowe. W każdym miesiącu możecie również za darmo jednorazowo wypłacić środki. Do wyboru macie: przelew na konto w BZ WBK, przelew zewnętrzny lub wypłatę gotówki w placówce banku. Kolejne transakcje kosztują 10 zł od sztuki.

Szczegóły:

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
Citi Handlowy: 400 zł premii na start z kartą Simplicity
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
150 zł łatwej premii za założenie konta w Banku Millennium
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Do 350 zł premii w świetnej promocji Getin Banku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
EnveloBank: nawet 250 zł premii w promocji EnveloKonta
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

4 Comments

  1. Szanowni Państwo, dziękujemy za zainteresowanie ofertą naszego Banku i bardzo prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości. Wkrótce oferta będzie ponownie dostępna, wszelkich informacji będziemy udzielać na bieżąco. Pozdrawiamy

  2. Szanowni Państwo, informujemy o usunięciu awarii w procesie generowania umów dla mobilnego Konta oszczędnościowego i przywróceniu możliwości składania wniosków o mobilne Konto oszczędnościowe przez Klientów. Pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *