BZ WBK: 2,7% w skali roku na mobilnym koncie oszczędnościowym dla kwoty do 100.000 zł oraz 150 zł premii w promocji Konta Jakie Chcę

Bank Zachodni WBK dotychczas słynął głównie z drobnych promocji dla obecnych klientów banku oraz ciekawych ofert z premią na start. Największą bolączką zielonego banku była oferta depozytowa, która nie powalała na kolana. Dotychczasowo jedyny przyzwoity produkt to lokata mobilna na 2,5% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł. Na szczęście BZ WBK wprowadził do swojej oferty bardzo dobre (jak na owe czasy) konto oszczędnościowe oprocentowane na 2,7% w skali roku i to dla kwoty do 100.000 zł. Z preferencyjnego oprocentowania mogą skorzystać zarówno obecni klienci, jak i osoby, które dopiero zdecydują się zostać posiadaczami konta w BZ WBK. Dla tych drugich przewidziano 150 zł bonusu na start w programie poleceń oraz 100 zł za polecanie kont swoim bliskim.

 

 

Jak założyć promocyjne konto oszczędnościowe

Co ciekawe, wniosek o konto oszczędnościowe nie jest dostępny ot tak w bankowości elektronicznej, lecz wymaga złożenia osobnego wniosku na dedykowanej stronie promocji oraz zawarcia umowy w jeden z wymienionych sposobów: kurier, przelew weryfikacyjny, wideo doradca lub doradca mobilny poza lokalem banku.

Do promocji możecie przystąpić do 30 czerwca 2018 roku. Preferencyjne oprocentowanie obowiązuje natomiast czasowo do końca lipca 2018 roku. Oznacza to, że im szybciej założycie mobilne konto oszczędnościowe, tym dłużej wasze środki będą pracowały “na wyższym procencie”. Warto wspomnieć, iż standardowe oprocentowanie (obejmujące między innymi nadwyżkę ponad 100.000 zł) wynosi jedynie 0,4% w skali roku.

 

Mobilne konto oszczędnościowe – szczegóły

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest całkowicie darmowe. W każdym miesiącu możecie również za darmo jednorazowo wypłacić środki. Do wyboru macie: przelew na konto w BZ WBK, przelew zewnętrzny lub wypłatę gotówki w placówce banku. Kolejne transakcje kosztują 10 zł od sztuki.

Szczegóły:

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

100 zł za założenie konta oraz 100 zł za polecenie w Inteligo
 
100 zł na start i 3% na koncie oszczędnościowym od Pekao
 
Nawet 500 zł premii za skorzystanie z platformy Bancovo
 
Po 10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
150 zł premii za założenie konta Citi Priority + absolutny brak opłat
 
Kredyt z RRSO 0% do 3000 zł od Credit Agricole
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,44%
 
ING Bank Śląśki: nawet 340 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
15 zł premii dla obu stron w programie poleceń aplikacji Wolt
 
Po 50 zł premii dla obu stron w programie poleceń Azimo
 
Lokata na 4% w skali roku + 50 zł premii od Getin Banku

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

4 Comments

  1. Szanowni Państwo, dziękujemy za zainteresowanie ofertą naszego Banku i bardzo prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości. Wkrótce oferta będzie ponownie dostępna, wszelkich informacji będziemy udzielać na bieżąco. Pozdrawiamy

  2. Szanowni Państwo, informujemy o usunięciu awarii w procesie generowania umów dla mobilnego Konta oszczędnościowego i przywróceniu możliwości składania wniosków o mobilne Konto oszczędnościowe przez Klientów. Pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *