60 zł premii w promocji “za regularne płatności” dla obecnych klientów ING Banku Śląskiego

No i mamy kolejną ciekawą promocję dla obecnych klientów ING Banku Śląskiego. Tym razem pomarańczowy bank postanowił zachęcić klientów do przetestowania usług zlecenia stałego oraz polecenia zapłaty. W związku z tym, bank wypłaci Wam 60 zł za realizację tego typu zleceń do 3 różnych osób. Wiem, że się powtarzam, tak jak przy okazji promocji “102 zł na koncie”, ale warto być klientem Śląskiego. Jeśli zatem nie macie Konta z Lwem, przypominam o promocji z 190 zł na start, które w łatwy sposób możecie powiększyć o kolejne 100 zł w promocji regularnego inwestowania.

 

 

Uczestnicy promocji

Promocja skierowana jest do osób, które otrzymają stosowne zaproszenie w ramach wiadomości w systemie Moje ING. Adresatami zaproszenia są posiadacze jednego z Kont z Lwem: Direct, Komfort, Klasyczne, Student, Mobi. Jakie jest kryterium wysyłania zaproszeń? To wie tylko bank. Nam pozostaje wyłącznie sprawdzenie skrzynki 🙂

 

Warunki promocji
Jeśli znajdziecie się w gronie szczęśliwców zaproszonych do promocji, wówczas do 16 listopada 2018 roku wypełnijcie dedykowany formularz zgłoszeniowy
Następnie w terminie do 19 kwietnia 2019 roku zrealizujcie w dwóch z trzech następujących po sobie miesiącach zlecenie stałe lub polecenie zapłaty ze swojego konta. W zamian otrzymacie 20 zł premii. Jeśli wymieniony warunek spełnicie wobec dwóch osób, wówczas premia wyniesie 40 zł, zaś w przypadku trzech osób – maksymalne 60 zł.

 

O wiele lepszym wyborem będzie wybór zlecenia stałego, które możemy kierować do dowolnej osoby fizycznej, na przykład kogoś znajomego. Polecenia zapłaty dedykowane są instytucjom, wobec których regulujemy opłaty za gaz, prąd, telefon i inne tego typu zobowiązania. Zlecenie stałe to natomiast cyklicznie wykonywany przelew na daną kwotę (na przykład 1 zł). Zarówno zlecenie stałe, jak i polecenie zapłaty są darmowe.

 

Bank stosuje małe wykluczenie, jeśli chodzi o kwestię adresatów przelewów. Zlecenie stałe nie może być wykonane w ramach płatności raty kredytu w ING Banku Śląskim, dyspozycji Regularnego Inwestowania oraz zlecenia stałego na inne konto w ING Banku Śląskim, którego jesteście posiadaczem. Natomiast polecenie zapłaty nie może być wykonane w ramach automatycznej spłaty karty kredytowej lub płatności raty kredytu w ING Banku Śląskim.

 

W dniu wypłaty nagrody (19 maja 2019 roku) wasze konto musi pozostawać aktywne. Wszelkie kwestie podatkowe załatwia za Was bank.

Szczegóły w regulaminie promocji “Do 60 zł za regularne płatności”.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
mBank: 300 zł łatwej premii na start z eKontem
 
PKO BP: voucher 100 zł do Allegro z Kontem dla Młodych
 
Citi Handlowy: voucher 300 zł do Hebe z kartą kredytową Simplicity
 
Darmowe konto internetowe Citi Priority z 150 zł premii
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
ING Bank Śląśki: nawet 290 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
Łatwe 200 zł premii za założenie konta w Banku Millennium
 
200 zł do wydania w IKEI z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *