ING Bank Śląski: “Zyskaj 100 zł za pensje” w promocji dla obecnych klientów banku oraz nawet 220 zł premii za założenie konta

Dziś po zalogowaniu się na konto w banku ING spotkała mnie bardzo miła niespodzianka. Otóż bank uruchomił kolejną edycję promocji “Zyskaj 100 zł za pensje”. Jest to już kolejna edycja akcji (poprzednio pisałem o niej w zeszłym roku). Zasady promocji są bardzo proste. Obecni posiadacze konta w ING Banku Śląskim mogą otrzymać 100 zł w zamian za zapewnianie stałych wpływów na konto. Pomimo, że w tytule promocji mamy do czynienia z hasłem “pensja”, dopuszczalne są przelewy na przykład z konta członka rodziny. Osoby, które natomiast nie posiadają jeszcze rachunku w ING, mogą załapać się na podwójną promocję Konta z Lwem. Za założenie konta otrzymacie 120 zł, które dodatkowo zwiększycie o 100 zł dzięki uczestnictwu w promocji “regularne inwestowanie”. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ możliwość zdobycia pełnej puli upływa 31 marca 2017 roku. Być może nowym klientom również zostanie zaproponowana promocja “100 zł za pensje”, co sprawi, iż Wasz łączny dochód wyniesie nawet 320 zł!

 

 

Uczestnicy

Promocja przeznaczona jest dla osób posiadających już Konto z Lwem: Direct lub Komfort. Aby móc przystąpić do promocji należy otrzymać ofertę skorzystania z promocji. W praktyce, zaproszenie do promocji może zostać wysłane mailem, SMS-em, pocztą wewnętrzną lub poprzez wyświetlenie się baneru po zalogowaniu w bankowości elektronicznej. Ja otrzymałem zaproszenie właśnie w ten ostatni sposób. Poniżej screen z bankowości ING:

Informację o dostępnych kanałach rozsyłania zaproszeń otrzymałem od pracowników ING Banku Śląskiego. Jeśli posiadacie konto, polecam sprawdzić wiadomości we wszystkich czterech kanałach 🙂 Nie otrzymałem natomiast informacji, jakimi kryteriami kieruje się bank w doborze klientów zapraszanych do akcji. W regulaminie nie ma żadnych wykluczeń w zakresie posiadania karty. Z promocji mogą zatem skorzystać nawet osoby, które miały zamiar zamknąć konto, ale zdecydują się zostawić je na dłużej (rezygnując jedynie z karty).

Jeżeli nie dostaliście zaproszenia, przyczyną może być też fakt braku wyrażenia zgód marketingowych. Precyzyjnie mówi o tym regulamin:

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która wyraziła sprzeciw wobec przetwarzania jej danych osobowych w celach marketingowych przez Bank.

Jeśli zaś otrzymaliście zaproszenie, potwierdźcie swój udział w promocji poprzez wypełnienie formularza na stronie promocji: ingbank.pl/zyskaj100pensjeform.

 

Warunki uzyskania 100 zł premii

Aby uzyskać bonus należy w trakcie trwania promocji (27 lutego 2017 – 31 sierpnia 2017 roku) zapewnić wpływy na kwotę minimum 1000 zł w 4 dowolnych miesiącach kalendarzowych (na przykład kwiecień, maj, czerwiec i lipiec). Co ciekawe, pomimo nazewnictwa promocji, w którym zaakcentowane słowo „pensja”, dopuszczalny jest przelew z dowolnego obcego konta (na przykład od kogoś z rodziny). Jedyne regulaminowe wykluczenie to:

Nie będą brane pod uwagę: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku…

Bonus zostanie wypłacony 27 września 2017 roku. Tego dnia Wasze Konto w wersji Direct lub Komfort musi być aktywne. Kwota bonusu jest kwotą netto, zatem otrzymacie pełne 100 zł. Kwestie podatkowe pozostają w gestii banku. Rzeczywisty bonus to 123 zł, aczkolwiek bank pobiera i odprowadza 19% podatku. Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

 

Nawet 220 zł dla nowych klientów

Osoby nieposiadające konta w banku ING również mogą skorzystać z ciekawych promocji. Za założenie Konta z Lwem otrzymacie 120 zł premii. Wystarczy aktywnie korzystać z karty debetowej oraz płatności BLIK. Równolegle trwa promocja „regularne inwestowanie”, w której możecie dodatkowo zdobyć łatwe 100 zł za przetestowanie Konta Funduszowego ING lub platformy funduszy inwestycyjnych dostępnej dla klientów ING. Suma sumarum do zdobycia jest 220 zł. Co do samego produktu, w ramach promocji możecie założyć Konto z Lwem Direct, którego prowadzenie jest darmowe, zaś karta będzie bezpłatna po wykonaniu transakcji na odpowiednią kwotę (300 zł lub 200 zł miesięcznie).

Po szczegóły odsyłam do wpisu.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 680 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
150 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego od Alior Banku
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Citi Handlowy: 400 zł na Allegro z darmową kartą kredytową Simplicity
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP
 
Lokata na 4% w skali roku + 50 zł premii od Getin Banku

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

3 Comments

    • Trudno powiedzieć jak podejdzie do tego bank. Być może nie będą sprawdzać, a może jednak będą skrupulatni 🙂

  1. u mnie ani mailem, ani SMS-em, ani pocztą wewnętrzną ani poprzez wyświetlenie się baneru po zalogowaniu w bankowości elektronicznej 🙁

    Czekam, może sie im jeszcze o mnie przypomni hehe 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *