Inteligo: 100 zł łatwej premii za założenie konta w ramach XIV edycji promocji „Mam Inteligo”

Wystartowała czternasta już edycja kultowego programu poleceń “Mam Inteligo”. Z pewnością jest to jedna z najpopularniejszych promocji prezentowanych na blogu. Duży wpływ na taki stan rzeczy ma łatwość z jaką można uzyskać premię za założenie konta. Ta po raz kolejny wynosi 100 zł. Zgodnie z regulaminem premię otrzyma osoba, która w ciągu 30 dni od momentu aktywacji konta dokona płatności kartą na minimum 200 zł oraz na co najmniej 10 zł poprzez aplikację IKO. Obecni lub przyszli posiadacze konta mogą natomiast zdobyć 50 zł premii z tytułu polecania konta. Prowadzenie rachunku w Inteligo jest darmowe, tak samo jak przelewy internetowe. Karta debetowa jest bezpłatna pod warunkiem wykonania miesięcznych transakcji na łączną sumę równą 100 zł. W przeciwnym wypadku opłata za kartę to 4 zł/miesięcznie. Pamiętajcie również o promocji #WartoBezgotówkowo, w której do zdobycia jest 20 zł łatwej premii.

 

 

Uczestnicy promocji

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy obecnie nie posiadają konta w Inteligo ani nie byli posiadaczami takowego konta w ciągu ostatnich trzech lat, licząc od daty rozpoczęcia edycji programu. Z racji, że nowa edycja rozpoczyna się 30 października 2017 roku, wasz poprzedni rachunek (jeśli byliście już posiadaczami konta w Inteligo) powinien być zatem zamknięty przed 30 października 2014 roku. Pomimo, że Inteligo jest tworem należącym do PKO Banku Polskiego, obie instytucje traktowane są jako osobne podmioty. Dlatego, nawet jeśli posiadacie konto w “dużym” PKO BP, śmiało możecie wziąć udział w promocji Inteligo.

Obecna edycja promocji trwa od 30 października 2017 roku do 29 stycznia 2018 roku. Promocja podzielona jest na 3 etapy:

  • 1 etap: 30.10.2017 roku – 28.11.2017 roku,
  • 2 etap: 29.11.2017 roku – 28.12.2017 roku,
  • 3 etap: 29.12.2017 roku – 29.01.2018 roku.

Podział na etapy tak naprawdę determinuje jedynie terminy, w jakich będą wypłacane nagrody. Weryfikacja spełnienia warunków będzie dokonywana niejako zbiorczo po zakończeniu każdego z etapów.

W okresie trwania promocji należy zarówno złożyć wniosek o konto, jak i podpisać umowę. Wykonanie transakcji, o których będzie mowa poniżej może odbyć się już po zakończeniu promocji. Najważniejsze, aby transakcje były wykonane w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia otwarcia konta.

 

Jak założyć promocyjne konto

Wniosek o konto należy złożyć na dedykowanej stronie programu poleceń. Po ukazaniu się strony informacyjnej, należy kliknąć Otwórz konto online oraz wypełnić niezbędny formularz. Podczas wypełniania wniosku zaakceptujcie regulamin oraz domyślnie zaznaczone zgody. Kluczowym elementem uczestnictwa w promocji jest wpisanie na dole wniosku kodu polecenia. Jeśli nikt z waszych znajomych nie przekazał Wam takowego kodu, możecie skorzystać z mojego polecenia. O kod odezwijcie się poprzez zakładkę Kontakt (treść wiadomości jest dowolna, dla ułatwienia w tytule możecie napisać KOD INTELIGO). W ten sposób macie pewność, iż będziecie uczestnikami promocji, ponieważ spełniam wszelkie warunki wymagane przez regulamin dla osób polecających. Oczywiście dzięki użyciu mojego kodu zarabiamy oboje 🙂

Poniżej screen z wniosku przedstawiający, w którym miejscu należy wpisać kod polecenia.

 


Po wysłaniu wniosku, zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić dane oraz umówić termin dostarczenia umowy przez kuriera. W pakiecie od razu otrzymacie również kartę debetową. Dzięki temu w błyskawiczny sposób możecie aktywować konto i sprawnie spełnić warunki promocji, o których mowa poniżej.

 

Zasady promocji

Po otwarciu konta wystarczy dokonać płatności kartą na minimum 200 zł w ciągu 30 dni od aktywacji konta. W tym samym terminie, należy wykonać minimum jedną transakcję poprzez aplikację IKO (kod lub czek BLIK) na co najmniej 10 zł. Płatności dotyczą stacjonarnych punktów handlowo-usługowych (sklepy, stacje paliw, kina itd.). Transakcje internetowe oraz wypłaty z bankomatu nie uprawniają do zdobycia premii.

W przypadku kont firmowych, warunkiem uzyskania premii jest dokonanie płatności kartą na minimum 200 zł w ciągu 40 dni od aktywacji konta oraz wykonanie co najmniej jednego przelewu do ZUS, zleconego za pośrednictwem serwisu internetowego lub telefonicznego – z wykorzystaniem formularza „Przelew do ZUS”.

Premia wypłacana jest po weryfikacji spełnienia warunków niezbędnych do otrzymania nagrody. Inteligo szczegółowo opisuje w regulaminie ile trwa procedura przyznania nagród. Z doświadczenia swojego oraz czytelników bloga wiem, iż wszystko odbywa się o wiele szybciej.

Bank dokonuje tego sprawdzenia każdorazowo, w terminie do maksymalnie 50 dni kalendarzowych po zakończeniu każdego etapu Programu. Wypłata nagrody nastąpi w terminie do 44 dni kalendarzowych od momentu sprawdzenia kwestii spełnienia warunków do wypłaty.

 

Ważne dokumenty:

 

Szczegóły konta Inteligo

 – 0 zł za prowadzenie konta,

 – 0 zł za przelewy krajowe oraz zlecenia stałe – realizowane samodzielnie przez internet,

 – 0 zł za wydanie karty i jej używanie przy miesięcznych, rozliczonych transakcjach bezgotówkowych wykonanych kartą na kwotę co najmniej 100 zł, w przeciwnym razie opłata wynosi 4 zł,

 – 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO Banku Polskiego i BZ WBK,

 – 0 zł za wpłaty gotówkowe we wpłatomatach banku PKO BP lub w kasie banku,

  szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

50 zł premii dla polecających

W programie zarabia również osoba polecająca. Premia dla polecającego to 50 zł netto. Ty również możesz założyć konto w Inteligo, polecać je innym i zarabiać. Oczywiście osoba, której polecisz konto również odbierze swoje 100 zł premii po spełnieniu warunków promocji. Osoby o największej liczbie skutecznych poleceń otrzymają nagrody dodatkowe, odpowiednio 1000 zł, 600 zł oraz 300 zł za trzy pierwsze miejsca w rankingu.

Aby zostać polecającym zarejestruj się na MamInteligo.pl

 

Otwórz konto w Inteligo i zdobądź 100 zł premii

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
BZ WBK: 450 zł premii + 2,7% na koncie oszczędnościowym do 120k zł
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Lokata Happy na 4% w skali roku + bon o wartości 200 zł na fly.pl
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
300 zł premii w promocji karty kredytowej Citi Simplicity
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *