mBank: karta podarunkowa do Rossmanna o wartości 100 zł lub 4 bilety do Kina Helios za założenie eKonta + 300 zł w ramach moneyback [aktualizacja: + 50 zł w programie poleceń]

mBank postanowił zorganizować wraz z Agorą kolejną akcję promującą eKonto w taryfie Standard. Tym razem do zdobycia jest karta podarunkowa do sklepów Rossmann o wartości 100 zł lub dwie podwójne wejściówki do kina Helios. Wybór nagrody należy do Was, choć nie da się ukryć, iż karta podarunkowa wydaje się o wiele korzystniejszym rozwiązaniem. Aby otrzymać bonus wystarczy wykonać 5 dowolnych transakcji (na przykład płatność kartą lub wykonanie przelewu). Oprócz tego, eKonto zapewnia 2% zwrotu od płatności kartą lub BLIKIEM. W ciągu 6 miesięcy Wasz łączny moneyback może wynieść nawet 300 zł. Prowadzenie eKonta Standard jest darmowe. Karta debetowa jest natomiast bezpłatna po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

[aktualizacja: dodatkowo otrzymacie 50 zł w ramach programu poleceń]

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja przeznaczona jest dla osób, które po 1 stycznia 2016 roku nie posiadały konta w mBanku. Okres karencji jest zatem stosunkowo krótki. Aby wziąć udział w akcji, pierwszym krokiem jest rejestracja na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wystarczy podać imię, nazwisko oraz adres e-mail, a także zaznaczyć pierwsze okienko (akceptacja regulaminu oraz zgoda na przetwarzanie danych przez organizatora). Dwa kolejne okienka mają charakter fakultatywny. Po rejestracji pojawi się Wam przycisk PRZEJDŹ DO STRONY BANKU, prowadzący do promocyjnego wniosku o eKonto w taryfie Standard (równolegle otrzymacie maila z potwierdzeniem rejestracji oraz hasłem do logowania, które przyda się podczas wypełniania danych do wypłaty premii). Wraz z kontem należy również zawnioskować o kartę debetową oraz wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie realizacji promocji (chodzi o przekazanie informacji kto spełnił warunki do otrzymania nagrody, a kto nie).

Jeśli z waszego komputera wnioski o promocyjne konto będzie składać kilkoro domowników – każdy z nich musi zarejestrować się na osobny, unikalny adres e-mail (dla pewności warto wyczyścić cookies, zmienić przeglądarkę lub wykorzystać tryb incognito).

Na rejestrację w promocji macie czas od 27 kwietnia 2017 roku do 31 maja 2017 roku. Umowę możecie podpisać w obecności kuriera, w mKiosku lub w placówce banku. W dwóch ostatnich przypadkach pamiętajcie, aby powiadomić pracownika placówki o korzystaniu z promocji. Niekiedy zdarza się, że pracownicy banków zasłaniając się „problemami technicznymi”, wypełniają wniosek na nowo. W ten sposób zostaniecie “wyautowani” z promocji, ponieważ będzie to standardowy wniosek.

Pula nagród ograniczona jest do 1000 sztuk, więc warto się pospieszyć z rejestracją. Wraz z wyczerpaniem się puli nagród, organizator wstrzyma przyjmowanie kolejnych wniosków. Na stronie promocji pojawi się wówczas stosowny komunikat informujący o zakończeniu promocji.

 

100 zł do Rossmanna lub 4 bilety do sieci kina Helios

Gdy już otworzycie promocyjne eKonto wystarczy, że najpóźniej w kolejnym miesiącu po otwarciu konta wykonacie co najmniej 5 transakcji na dowolną kwotę. Regulamin promocji definiuje transakcje jako: płatności kartą, przelewy na konto w innym banku lub płatności internetowe zaksięgowane na otwartym koncie. Nie będą natomiast brane pod uwagę wypłaty z bankomatów, przelewy na rachunki w mBanku oraz transakcje zwrócone. Najprostszym rozwiązaniem będzie zatem wykonanie 5 przelewów na wasze konto w innym banku, każdy o przykładowej wartości 1 zł.

Na koniec zostają kwestie techniczne, a mianowicie:

  • do 15 czerwca 2017 roku zalogujcie się na stronie promocji w celu wyboru nagrody,
  • do 20 lipca 2017 roku organizator powiadomi Was o uzyskaniu prawa do otrzymania bonusu,
  • do 27 lipca 2017 roku ponownie zalogujcie się na stronie promocji, aby podać adres do wysyłki karty podarunkowej Rossmann, w przypadku wyboru biletów do kina Helios – zostaną one przesłane w formie elektronicznej na adres e-mail podany podczas rejestracji,
  • do 4 sierpnia 2017 roku organizator roześle nagrody.

Warto jeszcze krótko wspomnieć o nagrodach dostępnych w promocji. Zaproszenia do wybranego kina Helios (o wartości 100 zł) uprawniają do wstępu dwóch osób na dwa wybrane seanse 2D lub 3D (bez projektów specjalnych oraz seansów zastrzeżonych). Nagroda nie zawiera opłaty okularowej (3 zł), którą w przypadku seansów 3D należy uiścić w kasie kina. Ważność voucherów to 6 miesięcy, licząc od dnia wysyłki na adres mailowy. 

Karta podarunkowa Rossmann o wartości 100 zł jest ważna przez dwanaście miesięcy. Z karty możecie korzystać wielokrotnie (działa na wzór karty prepaid). Saldo karty lub datę jej ważności możecie sprawdzić w każdej drogerii Rossmann. Jeżeli wartość zakupu jest większa niż saldo na karcie, można dopłacić resztę gotówką lub kartą płatniczą.

Po otrzymaniu nagrody sami zdecydujecie, co dalej z kontem. Możecie je po prostu zamknąć (mBank umożliwia zamknięcie konta na infolinii, w systemie bankowości internetowej, w placówce lub korespondencyjnie), bądź też pozostawić aktywne i korzystać z 2% moneyback. Do zdobycia jest 300 zł, co dla aktywnych użytkowników karty debetowej oraz płatności BLIK może być sporą wartością dodaną.

Szczegóły promocji “Same korzyści” w regulaminie

 

Złóż wniosek i odbierz nawet 450 zł premii

 

300 zł premii w promocji „Zyskaj z eKontem – edycja IV”

Premia oferowana w ramach tej promocji to typowy 2%-moneyback od transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą bądź BLIKIEM. Maksymalny miesięczny zwrot to 50 zł, zaś okres wypłacania premii trwa przez 6 miesięcy (łącznie do 300 zł). Aby zatem wycisnąć maksymalny miesięczny moneyback należy wykonać płatności na kwotę 2500 zł. Transakcje będą objęte promocją od pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego (na przykład podpisując umowę w maju, moneyback będzie naliczany od transakcji wykonanych w czerwcu, lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku i listopadzie).  Aby móc skorzystać w danym miesiącu z moneyback’u musicie spełnić dodatkowe warunki, a mianowicie:

  • zapewnić wpływ na konto minimum 1000 zł,
  • wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 250 zł,
  • nie anulować powyższych transakcji, do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym transakcja została wykonana, rozumiane jako zwrot towaru,
  • co najmniej 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku.

Przelew na 1000 zł może pochodzić na przykład z waszego konta w innym banku. Szczegóły w regulaminie promocji „Zyskuj z eKontem – IV edycja”.

 

50 zł w ramach programu poleceń – aktualizacja

Najnowsza edycja promocji “Zyskuj z eKontem” pozwala również zdobyć 50 zł w ramach programu poleceń. Premię dodatkową otrzymacie jeśli w ciągu 60 dni od momentu założenia konta wykonacie 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę. Oprócz tego, osoba polecająca musi spełnić warunek aktywności konta (zapewnić wpływ, wykonać przelew, transakcję bezgotówkową lub wypłatę z bankomatu).

 

Jeśli chcesz, mogę zostać twoim polecającym. Od dawna uczestniczę w programie polecamBank oraz regularnie spełniam kryteria aktywności konta. Dzięki temu masz pewność, iż otrzymasz swoje 50 zł premii. 

Podczas wypełnienia wniosku o konto w polu identyfikator polecenia wpisz frazę jakdorobic. Poniżej screen prezentujący jak poprawnie wpisać kod polecenia.

 

 

Szczegóły eKonta w taryfie Standard w mBanku

0 zł za prowadzenie konta,

0 zł / 4 zł za kartę do konta

Wystarczy dokonać 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu, by karta była darmowa,

0 zł za wypłaty z bankomatów sieci Euronet, BZWBK oraz Planet Cash lub 1,30 zł za wypłaty poniżej 100 zł,

– 7 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów z wykorzystaniem BLIKA,

0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne,

0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą.

 

Złóż wniosek i odbierz nawet 450 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Rekordowa premia od Banku Millennium, czyli nawet 300 zł do zdobycia
 
BNP Paribas: 350 zł premii na start za założenie konta osobistego
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 380 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
150 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego od Alior Banku
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Citi Handlowy: 400 zł na Allegro z darmową kartą kredytową Simplicity
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

2 Comments

  1. Jeśli nie chce otrzymywać tych zwrotów to mogę zamknąć konto po odebraniu 100 zł do rossmanna?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *