Money Mania: 100 zł na start za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas

Po pewnej przerwie, bank BGŻ BNP Paribas ponownie powraca do promowania swojego flagowego rachunku, jakim jest Konto Optymalne. W edycji specjalnej promocji Money Mania możecie zdobyć łatwe 100 zł bonusu na start. Oprócz tego, w ramach akcji “Mobilna Premia 2” powiększycie swoje dochody o kolejne 300 zł. Premie w wysokości maksymalnie 25 zł miesięcznie wypłacane będą za…wykonywanie przelewów poprzez aplikację mobilną. Rzadko się zdarza, iż w tak łatwy sposób można zdobyć aż 400 zł w promocji konta osobistego. Tego typu gratyfikacje są raczej domeną kampanii kart kredytowych. Warto w tym miejscu przypomnieć, iż zarówno prowadzenie Konta Optymalnego, jak i wydana do niego karta debetowa są bezwarunkowo darmowe!

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja „Money Mania” dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego w BGŻ S.A., BNP Paribas oraz po połączeniu obu banków w ciągu 36 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 25 stycznia 2018 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 25 stycznia 2015 roku.

Wykluczenia te nie dotyczą BGŻ Optima. W tym przypadku podpisywana jest osobna umowa ramowa, a ponadto jest to wyłącznie konto oszczędnościowe, a nie klasyczny ROR.

 

Jak założyć konto w promocji Money Mania

Tradycyjnie, przed złożeniem wniosku o Konto Optymalne na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane takie jak imię, nazwisko, numer kontaktowy, adres e-mail oraz numer PESEL. Pamiętajcie, aby zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgody niezbędne do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie trzy okienka).

Rejestracja w promocji oraz złożenie wniosku możliwe są od 24 stycznia 2018 roku do 23 lutego 2018 roku lub do wyczerpania puli 1500 promocyjnych wniosków. W przypadku wyczerpania puli, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą po prostu przyjmowane. Jeśli zdążycie zarejestrować się w promocji przed jej zawieszeniem, wówczas macie pewność, iż weźmiecie udział w akcji.

Pamiętajcie, iż jednym z warunków promocji jest zawnioskowanie o kartę debetową oraz dostęp do bankowości elektronicznej. Ponadto promocja “Mobilna Premia 2” (o której piszę nieco niżej) wymaga wyrażenia zgody na przesłanie mailem dokumentów i informacji związanych z realizacją zawartej umowy z bankiem (czyli tak zwana zgoda na e-korespondencję).

Umowa o konto wraz z kartą debetową (w jednej przesyłce) zostaną dostarczone za pośrednictwem kuriera. Na podpisanie umowy macie czas do 9 marca 2018 roku.

 

Warunki uzyskania 100 zł premii

Łączna premia podzielona jest na dwa bonusy po 50 zł. Pierwsze 50 zł otrzymacie pod warunkiem, iż w marcu 2018 roku zapewnicie wpływ na konto w wysokości co najmniej 1000 zł oraz wykonacie transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 300 zł.

Drugie 50 zł otrzymacie, jeśli powyższe warunki spełnicie również w kwietniu oraz maju 2018 roku. Dla pełnej jasności: w kwietniu zapewniacie wpływ na co najmniej 1000 zł i wykonujecie płatności kartą na minimum 300 zł oraz w maju zapewniacie wpływ na co najmniej 1000 zł i wykonujecie płatności kartą na minimum 300 zł

 

Na co warto zwrócić uwagę? Wymagany przelew może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego. Wyłączone są wpłaty gotówkowe, przelewy z konta w BGŻ Optima oraz przelewy z innych waszych rachunków prowadzonych przez BGŻ BNP Paribas (w tym rachunków kredytowych). Płatności kartą mogą być wykonane zarówno w punktach stacjonarnych, jak i w Internecie. Pamiętajcie, iż na potrzeby promocji liczy się data zaksięgowania transakcji, zatem nie czekajcie z ich wykonaniem do samej końcówki miesiąca.

 

Teraz pozostają już tylko formalności. Do 16 kwietnia 2018 roku organizator prześle Wam maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody oraz do 18 czerwca 2018 roku o przyznaniu drugiej premii. Waszym ostatnim zadaniem będzie wypełnienie danych do wypłaty premii na stronie promocji (chodzi o numer Konta Optymalnego, na które ma zostać wypłacona premia). Będziecie mieli na to czas do 25 kwietnia 2018 roku. Link do strony promocji zawarty będzie w pierwszym z maili od organizatora.

Wypłata bonusów nastąpi odpowiednio do 30 kwietnia 2018 roku oraz do 29 czerwca 2018 roku W tym czasie wasze konto i karta debetowa koniecznie muszą być aktywne (na szczęście zarówno prowadzenie konta, jak i karta debetową są bezwarunkowo darmowe). Oczywiście po tej dacie sami zdecydujecie, co dalej z kontem.

Szczegóły w regulaminie promocji “Money Mania edycja specjalna konto”.

 

Do 300 zł moneyback w promocji “Mobilna Premia 2”

Do waszej dyspozycji będzie również “wewnętrzna” promocja Konta Optymalnego, w której do zdobycia jest łatwe 300 zł premii. Bonus rozłożony jest na 12 miesięcy, po maksymalnie 25 zł zwrotu w skali miesiąca. Aby zdobyć pełną pulę wystarczy tak naprawdę poświęcić kilka, góra kilkanaście minut w ciągu całego miesiąca. Otóż w ramach promocji “Mobilna Premia 2” otrzymacie 1 zł zwrotu za wykonanie transakcji mobilnej na kwotę co najmniej 5 zł. Do wyboru macie:

 • płatności z wykorzystaniem Android Pay,
 • transakcje wykonane aplikacją mobilną GOmobile (z wyłączeniem transakcji poprzez system BLIK oraz założenia lokaty poprzez aplikację).

Jeśli chodzi o transakcje poprzez aplikację GOmobile, wystarczy tak naprawdę wykonać 25 przelewów, a 25 zł będzie wasze. Bank stosuje tu jednak małe ograniczenie polegające na tym, iż:

“W przypadku kilku Transakcji Aplikacją Mobilną GOmobile wykonanych na ten sam rachunek beneficjenta w tym samym miesiącu kalendarzowym Premia wypłacana jest tylko za pierwszą transakcję w danym miesiącu”

 

Oznacza to, iż każdy z przelewów powinien być wykonany na inny numer konta. Największymi wygranymi w tej promocji będą oczywiście posiadacze dużej liczby rachunków bankowych. Pamiętajcie, iż indywidualny (niepowtarzalny) numer posiadają też rachunki oszczędnościowe lub rachunki maklerskie otwierane wraz z kontem osobistym. Ba, niektóre banki umożliwiają założenie kolejnych rachunków oszczędnościowych w pełni internetowo. Warto zatem poświęcić teraz nieco czasu na otwarcie dodatkowych kont, by w kolejnych miesiącach powtarzać tylko transakcje mobilne i zgarniać bonusy. Oczywiście możecie również dogadać się z kimś ze swoich bliskich, by nawzajem przesyłać sobie pieniądze. W ten sposób w pełni zoptymalizujecie warunki promocji i to bez wykonywania jakichkolwiek płatności kartą (a wiem, że tych już macie sporo w portfelu 😀 ).

 

Dodatkowym warunkiem wypłacania bonusów w ramach promocji “Mobilna Premia 2” jest zapewnienie wpływu wynagrodzenia w danym miesiącu lub wykonanie co najmniej dwóch transakcji płatniczych (przelewów) na rachunki przedsiębiorców będących:

 • dostawcami mediów (płatności za telefon, TV, Internet, prąd, gaz, wodę lub ścieki),
 • dostawcami usług płatniczych (np. bank krajowy, biuro usług płatniczych, instytucja płatnicza), w zakresie spłaty kredytu, pożyczki udzielonej przez ten podmiot,
 • uczelniami (szkołami wyższymi), przykładowo płatności za korzystanie z akademików, domów studenckich),
 • placówkami systemu oświaty (np. szkoły, przedszkola), a także żłobkami albo klubami dziecięcymi.

Na szczęście bank ani nie definiuje w regulaminie pojęcia wynagrodzenie, ani nie określa jaka ma być minimalna kwota wymienionych transakcji 🙂

 

Premie będą wypłacane do 8. dnia miesiąca następującego po miesiącu wykonania transakcji lub w najbliższym dniu roboczym, jeśli 8. dzień miesiąca wypada w dzień wolny od pracy. Pierwszy okres spełniania warunków promocji będzie miał charakter cząstkowy. Co to oznacza? Idealnie prezentuje to przykład zaczerpnięty z regulaminu promocji:

 

Klient przystąpił do promocji 15 stycznia 2018 r. Pierwsza Premia zostanie wypłacona 8 lutego 2018 r. za Transakcje Aplikacją Mobilną dokonane od 15 do 31 stycznia 2018 r. Ostatnia Premia zostanie wypłacona 8 stycznia 2019 r. za Transakcje Aplikacją Mobilną dokonane w okresie 1 – 31 grudnia 2018 r.

 

Jak wcześniej wspomniałem, na wykonanie wszystkich niezbędnych transakcji będziecie potrzebowali maksymalnie kwadransa, zatem powyższe ograniczenie raczej nie boli 🙂

Szczegóły w regulaminie promocji “Mobilna Premia 2”.

 

Złóż wniosek o Konto Optymalne i odbierz nawet 400 zł premii

 

Szczegóły Konta Optymalnego

Konto Optymalne zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej oraz standardowe przelewy internetowe. Co do bankomatów, darmowe wypłaty gotówki dostępne są z urządzeń należących do banku oraz sieci Planet Cash. Koszt wypłaty z pozostałych bankomatów to 5 zł. Za granicą możecie wypłacać gotówkę bez prowizji z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance. Wpłaty gotówki we wpłatomatach banku są darmowe, zaś wpłata w oddziale wiąże się z kosztem równym 10 zł.

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej – bezwarunkowo,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,
 • 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych (usługa jest obecnie wdrażana),
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe.

Szczegóły w taryfie opłat i prowizji.

 

Złóż wniosek o Konto Optymalne i odbierz nawet 400 zł premii

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
BZ WBK: 450 zł premii + 2,7% na koncie oszczędnościowym do 120k zł
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Lokata Happy na 4% w skali roku + bon o wartości 200 zł na fly.pl
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
300 zł premii w promocji karty kredytowej Citi Simplicity
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

5 Comments

  • BGŻ BNP Paribas pierwszy raz ma promocję z wynagrodzeniem, więc nie mam doświadczenia. W BGŻ (przed połączeniem) to przechodziło. Ewentualnie przesyłanie drobnych kwot za telefon/prąd/gaz będzie raczej pewnikiem.

   • Na przykład mam internet w UPC, to mogę “na 2 razy” im przelać za rachunek w danym miesiącu? Czy to nie przejdzie?

 1. Podpisałem umowę 30 stycznia, zrobiłem 25 przelewów 31 stycznia, wszystkie zaksięgowane 1 lutego. To znaczy że premia za jeden miesiąc mi przepadła?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *