PKO Bank Polski: 200 zł premii za założenie konta firmowego w II edycji programu poleceń “Moja Firma Moje PKO”

W PKO Banku Polskim trwa II edycja programu poleceń “Moja Firma Moje PKO”, w którym do zdobycia jest 200 zł za założenie rachunku firmowego. Polecający mogą natomiast liczyć na 100 zł premii. Jednocześnie przypominam o trwającym programie poleceń kont osobistych “Mam PKO”, w którym możecie zdobyć 100 zł za założenie konta oraz 50 zł jako polecający.

 

 

Uczestnicy

Premię za założenie konta firmowego mogą zdobyć przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą lub w formie spółki cywilnej. Z promocji wykluczone są osoby, które posiadają konto firmowe w PKO BP lub wobec których rozpatrywany jest wniosek o taki rachunek. Ponadto definiując status nowego klienta, bank stosuje trzyletni okres karencji, licząc od daty rozpoczęcia promocji. Oznacza to, że datą graniczną jest 1 października 2014 roku.

 

Jak założyć promocyjne konto

W ramach promocji do wyboru macie dwa rachunki firmowe: PKO Konto Firmowe oraz PKO Rachunek dla biznesu. O szczegółach obu rachunków opowiem pod koniec wpisu. Wnioski o promocyjne konta dostępne są na dedykowanej stronie programu poleceń. Podczas wypełniania wniosku należy podać kod polecenia osoby będącej uczestnikiem programu. Jeśli wśród znajomych i rodziny nie znajdziecie żadnego uczestnika programu poleceń, wówczas kod możecie uzyskać ode mnie. Wystarczy krótka wiadomość poprzez zakładkę Kontakt.

II edycja promocji trwa od 1 października 2017 roku do 31 grudnia 2017 roku. W tym czasie należy zawnioskować o konto wraz z kartą debetową oraz podpisać umowę za pośrednictwem kuriera. Wypełniając wniosek pamiętajcie o wyrażeniu zgód marketingowych.

 

Warunki zdobycia 200 zł premii

Gdy wasze konta będą już aktywne, wystarczy, że w ciągu 30 dni od momentu podpisania umowy o konto wykonacie transakcje bezgotówkowe kartą debetową lub BLIKIEM na kwotę co najmniej 200 zł oraz zapewnicie minimum jeden przelew do ZUS-u (bank nie definiuje minimalnej kwoty przelewu). Płatności muszą zostać wykonane w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych (transakcje internetowe nie wchodzą w grę).

 

Wypłata premii

Weryfikacja prawa do wypłaty nagrody nastąpi do 50 dni od momentu zakończenia okresu promocji. Sama wypłata natomiast odbędzie się maksymalnie w ciągu 25 dni od momentu weryfikacji. Jak sami pewnie widzicie, terminy te wydają się dość odległe. Jednak w promocji “Mam PKO” bank wypłacał premie o wiele wcześniej, więc miejmy nadzieję, iż w tym przypadku będzie podobnie. Jako przedsiębiorcy, samodzielnie musicie rozliczyć i opodatkować przychód uzyskany w ramach promocji.

 

Informacje dla polecających

Za każde skuteczne polecenie konta firmowego możecie zyskać 100 zł premii. W przypadku polecających nieprowadzących działalności gospodarczej jest to kwota “na czysto”, ponieważ bank sam organizuje kwestie podatkowe. Dla trzech osób, którym uda się polecić jak najwięcej kont, organizator ufundował nagrody dodatkowe: 5000 zł, 3000 zł oraz 1000 zł. Nagrodę dodatkową może otrzymać osoba, która poleci co najmniej 5 kont.

Aby móc zacząć polecać konta firmowe PKO BP, zarejestrujcie się na stronie programu poleceń. Warunkiem udziału w programie jest oczywiście posiadanie konta w PKO BP, aczkolwiek może to być konto osobiste. Kodem polecenia będzie numer telefonu, który na co dzień używacie w ramach współpracy z bankiem PKO BP. Przedsiębiorcy, którzy założą konto w niniejszej promocji mogą stać się polecającymi i polecać konta swoim znajomym (zwielokrotniając zyski z programu).

 

Szczegóły kont firmowych PKO BP

W ramach promocji możecie wybrać PKO Konto Firmowe lub PKO Konto dla biznesu. W obu przypadkach prowadzenie konta będzie darmowe przez 6 miesięcy dla firm, które działają krócej niż 12 miesięcy. Po tym okresie oraz od początku dla firm działających dłużej niż 12 miesięcy, opłaty są następujące:

 

PKO Konto Firmowe

  • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem wykonania przelewu do ZUS-u i płatności kartą za minimum 500 zł w miesiącu, w przeciwnym razie opłata wyniesie 25 zł miesięcznie,
  • 0 zł za pierwsze 30 przelewów internetowych krajowych w miesiącu, kolejne 1 zł,
  • 0 zł za użytkowanie karty debetowej przez pierwszy rok, w kolejnych latach opłata wyniesie 30 zł rocznie,
  • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów PKO Banku Polskiego.

 

PKO Konto dla biznesu

  • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia miesięcznych wpływów na konto w kwocie minimum 50.000 zł, w przeciwnym razie opłata wyniesie 49 zł miesięcznie,
  • 0 zł za przelewy do ZUS i US, koszt pozostałych przelewów to 0,75 zł,
  • 0 zł za użytkowanie karty debetowej przez pierwszy rok, w kolejnych latach opłata wyniesie 30 zł rocznie,
  • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów PKO Banku Polskiego.

 

Konta firmowe w PKO BP nie są tanie i dość ciężko rekomendować je jako “konta na lata”. Jednak spełniając warunki promocji oraz warunki zwalniające z opłat za użytkowanie konta, premię możecie uzyskać w pełni bezkosztowo.

Dokumenty związane z promocją:

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Lokata Bezkarna na 3,5% w skali roku + 50 zł bonusu
 
Citi Handlowy: 400 zł premii na start z kartą Simplicity
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
200 zł łatwej premii za założenie konta w Banku Millennium
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *