Po raz pierwszy w Toyota Banku: 180 zł premii za założenie konta firmowego

Toyota Bank po raz pierwszy organizuje promocję konta dla przedsiębiorców. Zakładając konto firmowe w akcji współorganizowanej z wydawcą serwisu Bankier.pl możecie zdobyć aż 180 zł premii. Niestety konto nie jest darmowe przez co realna premia może być niższa.

 

 

Uczestnicy promocji „Zgarnij premię 180 zł z Toyota Bankiem”

Uczestnikami promocji mogą być przedsiębiorcy, którzy w okresie 6 miesięcy przed startem promocji nie posiadali w Toyota Banku konta firmowego. Jako, że akcja rusza 18 października 2017 roku, wasze poprzednie konto powinno być zatem zamknięte przed 18 kwietnia 2017 roku. Oczywiście zapis ten nie interesuje całkiem nowych klientów. Co ważne, posiadanie konta osobistego w Toyota Banku nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji.

Ponadto uczestnikami promocji nie mogą być nierezydenci, pracownicy i współpracownicy organizatora oraz członkowie ich najbliższych rodzin (małżonkowie, zstępni, wstępni, rodzeństwo), a także pracownicy Toyota Banku.

 

Jak otworzyć promocyjne Konto firmowe

Wniosek o promocyjne konto dostępny jest po rejestracji na dedykowanej stronie organizatora. W tym miejscu wystarczy podać adres mailowy oraz zaznaczyć pierwsze i trzecie okienko. Po rejestracji otrzymacie maila z linkiem potwierdzającym udział w promocji. Po kliknięciu w link zostaniecie przeniesieni z powrotem na stronę promocji, gdzie znajdziecie przycisk “Załóż konto”, prowadzący do wniosku na stronie banku.

Podczas wypełniania wniosku pamiętajcie o zaznaczeniu dwóch zgód:

  • na ujawnienie Organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia Organizatorowi przez Toyota Bank faktu zawarcia z Toyota Bank przez Uczestnika umowy na Rachunek Firmowy w ramach Promocji i spełnienia warunków określonych w Pkt II 2-4 Regulaminu, oraz
  • na kontakt z Uczestnikiem w sprawie oferty produktów czy usług z Grupy Toyota telefonicznie oraz za pomocą e-maila i sms na marketing bezpośredni produktów i usług podmiotów z Grupy Toyota za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (takich jak np. telefon, komputer, tablet lub inne urządzenie elektroniczne za pomocą którego możliwe jest nawiązanie łączności z Internetem).

Umowę o konto należy podpisać w terminie miesiąca od złożenia wniosku, najpóźniej do 8 grudnia 2017 roku.

 

Zasady promocji „Zgarnij premię 180 zł z Toyota Bankiem”

Po aktywacji konta, w każdym z 3 kolejnych miesięcy od zawarcia umowy (lecz nie później niż do 8 marca 2018 roku) utrzymajcie średnie saldo miesięczne w kwocie 5000 zł. Drugim warunkiem jest wykonanie (również w każdym z 3 kolejnych miesięcy) co najmniej 2 płatności wychodzących z tytułu zakupu towarów lub usług związanych z prowadzoną przez Was działalnością. Dopytałem o tę kwestię dodatkowo u organizatora promocji i otrzymałem odpowiedź, iż zakup produktów niezwiązanych z działalnością (przykładowo kawy w McDonald’s) uniemożliwi otrzymanie premii.

O przyznaniu premii zostaniecie powiadomieni mailowo do 30 kwietnia 2018 roku. Na koniec pozostaje już tylko przekazanie danych do wypłaty premii na stronie promocji. Premia zostanie wypłacona w ciągu 14 dni roboczych od momentu przekazania informacji o przyznaniu premii.

Bonus zostanie wypłacony na konto założone w ramach promocji. Regulamin nic nie wspomina na temat opodatkowania premii, jednak w przypadku promocji dla przedsiębiorców, to wy sami musicie rozpoznać i opodatkować przychód.

Po szczegóły odsyłam Was do regulaminu promocji.

 

Szczegóły konta firmowego w Toyota Banku

Prowadzenie konta firmowego jest darmowe, ale tylko w przypadku utrzymania miesięcznego salda na poziomie 25.000 zł. W przeciwnym wypadku opłata wynosi 15 zł. Jeśli nie macie zamiaru utrzymywać salda na poziomie 25.000 zł, pozostaje Wam jedynie “wrzucić w koszty” opłaty za konto za co najmniej kilka miesięcy. W ten sposób realna premia będzie nieco niższa.

Z tego co można wyczytać w tabeli opłat i prowizji, wydanie karty debetowej wiąże się z opłatą wynoszącą 40 zł. Na szczęście regulamin promocji nie wspomina o potrzebie wnioskowania o kartę.

Warto jeszcze wspomnieć, iż co miesiąc otrzymujecie możliwość wykonania do 1000 bezpłatnych przelewów internetowych – w tym do ZUS i US.

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

Zarejestruj się w promocji i odbierz 180 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
Voucher 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową Simplicity
 
150 zł premii za założenie konta Citi Priority + absolutny brak opłat
 
Aż 280 zł premii za założenie konta w Santander Banku!
 
Kredyt z RRSO 0% do 3000 zł od Credit Agricole
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
BGŻ BNP Paribas: 200 zł łatwej premii za założenie konta
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,44%
 
ING Bank Śląśki: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
15 zł premii dla obu stron w programie poleceń aplikacji Wolt
 
Po 50 zł premii dla obu stron w programie poleceń Azimo
 
Lokata na 4% w skali roku + 50 zł premii od Getin Banku

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *