Powrót świetnej promocji Konta Optymalnego: 100 zł na start + do 300 zł w formie moneyback

Bank BGŻ BNP Paribas powraca z promocją Konta Optymalnego, w której możecie zdobyć 100 zł premii na start oraz do 300 zł w formie 2% moneyback od transakcji bezgotówkowych kartą debetową. W stosunku do poprzednich tego typu akcji, bank zdecydował się znacznie zliberalizować warunki uzyskania zarówno premii na start, jak i moneyback’u. Kto dotychczas się wahał, teraz śmiało może składać wniosek o konto. Ponownie ogromną zaletą promocji jest krótki, półroczny okres karencji. Uwaga – limit wniosków wynosi tylko 1000 sztuk i może szybko się skończyć!

 

 

Uczestnictwo

W promocji “Korzystne Konto” data graniczna, definiująca pojęcie nowego klienta ma charakter płynny. Otóż z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta w BGŻ BNP Paribas w ciągu 6 miesięcy przed złożeniem wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek dzisiaj, czyli 18 września 2017 roku, wówczas wasze poprzednie konto w BGŻ BNP powinno być zamknięte przed 18 marca 2017 roku. Im później złożycie wniosek, tym późniejsza data karencji Was obowiązuje.

Wykluczenia te nie dotyczą klientów BGŻ Optima, z którym po pierwsze podpisywana jest osobna umowa ramowa, a po drugie jest to konto oszczędnościowe, a nie klasyczny ROR. Jeśli macie lub mieliście ostatnio aktywną umowę wyłącznie w BGŻ Optima – spokojnie możecie wziąć udział w niniejszej promocji.

 

Jak zdobyć 100 zł za założenie konta

Gdy spełniacie warunki uczestnictwa, czas przejść do konkretów. Wniosek o promocyjne konto dostępny jest po rejestracji na dedykowanej stronie akcji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane takie jak imię, nazwisko, numer kontaktowy, adres e-mail oraz PESEL. Pamiętajcie, aby zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgody niezbędne do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie trzy okienka). Jeżeli konto z premią będzie chciało założyć więcej osób z waszego komputera – każda z tych osób musi zarejestrować się na osobny, unikalny adres e-mail (dla pewności warto również wyczyścić cookies lub zmienić przeglądarkę).

Akcja trwa od 18 września 2017 roku do 6 października 2017 roku, aczkolwiek jest ona limitowana do 1000 promocyjnych wniosków. Moim zdaniem pula wyczerpie się przed czasem, ponieważ warunki promocji są bardzo dobre, zaś konto darmowe. Póki link jest aktywny – macie pewność, że weźmiecie udział w promocji. 

Po rejestracji pojawi się Wam link promocyjny, prowadzący do wniosku o konto na stronie banku. Wniosek również należy wypełnić maksymalnie do 6 października 2017 roku. Pamiętajcie, iż jednym z warunków promocji jest zawnioskowanie o kartę debetową oraz dostęp do bankowości elektronicznej. Umowa o konto wraz z kartą debetową (w jednej przesyłce) zostaną dostarczone za pośrednictwem kuriera firmy DHL.

 

Warunki uzyskania premii

Gdy już aktywujecie swoje konto wystarczy, że w listopadzie 2017 roku:

 • zapewnicie wpływy na konto w wysokości co najmniej 1000 zł,
 • wykonacie transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 300 zł,
 • co najmniej 1 raz zalogujecie się do bankowości elektronicznej.

Przelew może pochodzić na przykład z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego. Wyłączone są wpłaty gotówkowe, przelewy z konta w BGŻ Optima oraz przelewy z innych waszych rachunków prowadzonych przez BGŻ BNP Paribas (w tym rachunków kredytowych). Płatności kartą mogą być wykonane zarówno w punktach stacjonarnych, jak i w Internecie.

Na koniec pozostaną już tylko formalności. Do 14 grudnia 2017 roku organizator prześle Wam maile z informacją o potrzebie wypełnienia danych do wypłaty premii na stronie promocji (chodzi o numer Konta Optymalnego, na które ma zostać wypłacona premia). Będziecie mieli na to czas do 26 grudnia 2017 roku. Bonus w kwocie 100 zł zostanie wypłacony na Konto Optymalne do 28 grudnia 2017 roku. W tym czasie wasze konto i karta debetowa koniecznie muszą być aktywne (na szczęście zarówno prowadzenie konta, jak i karta debetową są bezwarunkowo darmowe). Oczywiście po tej dacie sami zdecydujecie, co dalej z kontem.

Premie standardowo zwolnione są z opodatkowania. Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji Korzystne Konto.

 

Kalendarium promocji:

 • Od 18 września do 6 października 2017 – rejestrujecie się w promocji
 • Listopad 2017 – wpływ na 1000 zł + płatności na 300 zł + logowanie
 • Do 14 grudnia 2017 – otrzymujecie maila z prośbą o wypełnienie danych
 • Do 26 grudnia 2017 – wypełniacie dane do wypłaty premii
 • Do 28 grudnia 2017 – otrzymujecie 100 zł bonusu

 

Moneyback do 300 zł w skali roku

Tym razem moneyback ma nieco inny charakter. Podmiotem odpowiedzialnym za wypłatę zwrotów jest nie bank, a organizator promocji (eBroker). Oczywiście korzystanie z tej części promocji jest dobrowolne. Zwroty będą naliczane przez 12 miesięcy, zaś maksymalna kwota zwrotów w ciągu całej promocji wynosi 300 zł (kwartalnie możecie uzyskać do 75 zł, a miesięcznie do 25 zł moneyback). Co ciekawe, tym razem nie ma żadnych wykluczeń co do kodów MCC wykonywanych transakcji (stali czytelnicy bloga wiedzą o co chodzi :D)

Moneyback naliczany będzie w cyklach kwartalnych: listopad-styczeń, luty-kwiecień, maj-lipiec oraz sierpień-październik. Aby otrzymać prawo do moneyback, w każdym miesiącu danego cyklu należy zapewnić wpływy na 1000 zł oraz wykonać transakcje kartą na 300 zł (brak spełnienia warunków w jednym miesiącu uniemożliwi wypłatę premii za cały kwartał). Zwroty będą wypłacane odpowiednio: 28 lutego 2018 roku, 31 maja 2018 roku, 31 sierpnia 2018 roku, 30 listopada 2018 roku.

Premie standardowo zwolnione są z opodatkowania. Po szczegóły moneyback odsyłam do regulaminu promocji Korzystne Konto.

 

Szczegóły Konta Optymalnego

Konto Optymalne zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta, obsługę karty debetowej oraz standardowe przelewy internetowe. Co do bankomatów, darmowe wypłaty gotówki dostępne są z maszyn należących do banku oraz sieci Planet Cash. Koszt wypłaty z pozostałych bankomatów to 5 zł. Za granicą możecie wypłacać gotówkę bez prowizji z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance. Wpłaty gotówki we wpłatomatach banku są darmowe, zaś wpłata w oddziale wiąże się z kosztem równym 10 zł.

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej – bezwarunkowo,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,
 • 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych (usługa jest obecnie wdrażana),
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe.

Szczegóły w taryfie opłat i prowizji.

 

Weź udział w promocji i odbierz do 400 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
Citi Handlowy: 400 zł premii do Decathlona z kartą Simplicity
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
150 zł łatwej premii za założenie konta w Banku Millennium
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *