Santander Bank: 200 zł premii za cztery wpływy wynagrodzenia (lub innego świadczenia), a do tego 80 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę

Dobra wiadomość dla osób, które mają zamiar założyć Konto Jakie Chcę lub Konto VIP w Santander Banku. Zapewniając wpływy z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury lub innego świadczenia (na przykład stypendium) możecie zdobyć 200 zł łatwej premii! Dodatkowo, otwierając konto w ramach programu poleceń otrzymacie 80 zł premii na start. Oprócz tego bank zapewnia 2,7% w skali roku na rachunku oszczędnościowym “konto systematyczne z bonusem”, 1% zwrotu za opłacanie rachunków domowych oraz 80 zł za skuteczne polecenie konta w programie poleceń.

 

Uczestnictwo w promocji

Uczestnikiem promocji może być osoba, która od 1 kwietnia 2018 roku nie posiadała konta osobistego w Santander Banku (również pod brandem BZ WBK). Posiadanie innego produktu, jak na przykład konta oszczędnościowego lub karty kredytowej nie wyklucza uczestnictwa w niniejszej promocji.

Aby wziąć udział w promocji należy w okresie od 5 października 2018 roku do 31 stycznia 2019 roku założyć Konto Jakie Chcę lub Konto VIP wraz z kartą debetową (Dopasowana lub VIP). Dodatkowym wymogiem jest posiadanie lub podpisanie umowy o dostęp do bankowości online.

 

Zasady promocji

Jeśli spełniacie warunki uczestnictwa, wówczas w okresie do 31 stycznia 2019 roku złóżcie dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na konto. Możecie to zrobić poprzez infolinię lub w bankowości online. Następnie, w ciągu 4 kolejnych miesięcy zapewnijcie wpływy na co najmniej 1000 zł. Nie ważne kiedy zaczniecie zapewniać wpływy. Najważniejsze, aby zmieścić się w terminie do 30 czerwca 2019 roku. Za każdy wpływ otrzymacie 50 zł bonusu. Jeśli w danym miesiącu nie zapewnicie wpływu wynagrodzenia, wówczas nie otrzymacie premii za ten miesiąc, ale nadal możecie spełniać warunki w kolejnych miesiącach (no chyba, że był to wasz 4. miesiąc promocji). Bonusy wypłacane będą do końca kolejnego miesiąca. 

Uczestnik, który nie spełni warunków promocji i nie otrzymał w jednym z miesięcy nagrody może otrzymać nagrodę w kolejnym miesiącu…

 

To tyle. Na koniec, jak zawsze przy tego typu promocjach należy przeanalizować, w jaki sposób definiowane jest pojęcie wynagrodzenia. Zgodnie z regulaminem:

po dacie złożenia dyspozycji na to konto wpłynie wynagrodzenie, renta, emerytura, świadczenie ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpływy własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach Banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia…

Nie da się ukryć, iż regulamin nie jest zbyt restrykcyjny, więc “warto próbować” 🙂

Szczegóły – regulamin promocji “200 zł za konto wynagrodzeniem”.

 

 

Krótka instrukcja jak złożyć dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę:

 • po zalogowaniu do bankowości internetowej wchodzicie w zakładkę Twoje sprawy,
 • następnie w sekcji Twoje Produkty wybieracie Konta, a w kolejnym kroku Przenieś do nas wynagrodzenie,
 • formularz możecie wypełnić samodzielnie lub z pomocą konsultanta.

 

 

80 zł za założenie Konta Jakie Chcę

Nie da się ukryć, iż decydując się na założenie konta w Santander Banku warto połączyć obie promocje i zyskać nawet 280 zł premii. Pamiętajcie jednak, iż w przypadku programu poleceń okres karencji liczony od 1 grudnia 2017 roku, zaś w przypadku niniejszej promocji występuje data ustalona na 1 kwietnia 2018 roku.

Więcej na temat programu poleceń w dedykowanym artykule.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 680 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
150 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego od Alior Banku
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Citi Handlowy: 400 zł na Allegro z darmową kartą kredytową Simplicity
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP
 
Lokata na 4% w skali roku + 50 zł premii od Getin Banku

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

7 Comments

 1. Czy do otrzymania premii 4x50zł za przeniesienie wynagrodzenia muszę mieć aktywną karte debetową czy można zamknąć jak zaraz jak przyślą? 🙂

  • W regulaminie mowa jest tylko o zawnioskowaniu o kartę, nie ma wzmianki o potrzebie jej utrzymywania w celu wypłaty premii 🙂

 2. Witam. Mam pytanie co mogę jeszcze zrobić.
  Jako, że miałem otwarte już wcześniej konto, utworzyłem sobie kod polecenia, by polecić to konto mojej żonie, by zarówno ona jak i ja mogliśmy zgarnąć premię w wys. 80 zł.
  Jako, ze spełniliśmy wszystkie wymagania do dostania nagrody a jej w terminie nie otrzymaliśmy złożyliśmy reklamację i dostaliśmy obydwoje taką oto odpowiedź, cytuję „Z przykrością informuję, że nie zostały spełnione warunki Programu określone w jego Regulaminie (par. 4. Zasady i przebieg Programu)
  Informuję, że nie zarejestrowaliśmy poprawnego użycia Kodu Polecającego przez
  Osobę Poleconą. Zgodnie z treścią regulaminu promocji, § 4 pkt 7.1.2 e) Poprawne
  podanie Kodu Polecającego jest warunkiem przyznania Nagród”

  Jako, że ja wypleniałem również wniosek o konto dla mojej żony jestem pewien, że podałem w odpowiednim polu swój kod polecenia.

  Jednak nie wiem co w tej sytuacji mogę jeszcze zrobić, bo przecież nie mam dostępu do składanego kilka miesięcy temu wniosku i czy jest sens pisania do Dyrektora Centrum Obsługi Reklamacji i
  Zapytań, skoro Bank twierdzi, że nie użyłem kodu polecenia i mają na to jakąś podkładkę a ja przecież takowej nie mam.
  Proszę o wszelkiego rodzaju porady co mogę jeszcze zrobić.

 3. Czy dostał ktoś premię za wpływy z innego konta? Ja nie otrzymałam.Czy to by znaczyło że jednak brane pod uwagę jest tylko wynagrodzenie?

  • Możliwe, że Santander tak do tego podszedł. Napisz do nich zapytanie przez pocztę wewnętrzną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *