Szybka akcja BZ WBK: 100 zł do wykorzystania na Allegro.pl za założenie Konta Jakie Chcę – banalne warunki i krótki okres karencji!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Konto Jakie Chcę pojawiło się w ofercie BZ WBK kilka miesięcy temu. Dotychczas bank nie organizował żadnych promocji z premią, lecz skupiał się na transformacji rachunków dotychczasowych klientów. Na szczęście impas ten został zakończony…i to z przytupem. Właśnie ruszyła świetna promocja Konta Jakie Chcę w ramach której możecie zdobyć 100 zł premii w formie vouchera do wykorzystania na Allegro.pl. Warunki otrzymania nagrody są banalne: wystarczy aktywować konto oraz zapewnić dowolny wpływ na kwotę 500 zł, przykładowo z waszego konta w innym banku. Co ważne, regulamin nie wymaga wyrabiania karty debetowej oraz wykonywania jakichkolwiek transakcji bezgotówkowych. Zapytacie – co z okresem karencji? Tutaj kolejna świetna wiadomość – datą definiującą status nowego klienta jest 1 grudnia 2017 roku! Tak proste promocje lubimy i z nich korzystamy 🙂 UWAGA – limit wniosków to tylko 1000 sztuk!

 

 

Zasady promocji

Uczestnikiem promocji może być osoba, która na dzień 1 grudnia 2017 roku nie posiadała konta prowadzonego przez Bank Zachodni WBK.

Jeśli spełniacie podstawowy warunek uczestnictwa, wystarczy, że wypełnicie wniosek o Konto Jakie Chcę na dedykowanej stronie promocji oraz zawrzecie umowę do 22 grudnia 2017 roku. Możecie to zrobić na 3 sposoby:

  • za pomocą przelewu internetowego z konta w innym banku (do wyboru macie: mBank, Bank Pekao, Alior Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, eurobank, NET BANK oraz Raiffeisen Polbank) – w tym przypadku należy wykonać przelew weryfikacyjny na 1 zł z banku, w którym posiadacie konto (przelew podlega zwrotowi).  Pamiętajcie, iż wszystkie dane we wniosku muszą zgadzać się z danymi w obecnym banku i w dowodzie osobistym. Przelew weryfikujący można wykonać wyłącznie z konta, które zostało założone w placówce banku lub poprzez kuriera (tak, by obecny bank posiadał Twój wzór podpisu), konieczne będzie również załączenie skanu dowodu osobistego do wniosku internetowego,
  • za pośrednictwem kuriera – przez podpisanie umowy w dogodnym czasie i miejscu (na przykład w pracy lub szkole) – konieczne jest załączenie skanu dokumentu do wniosku,
  • za pośrednictwem weryfikacji w rozmowie wideo z doradcą – konieczne jest posiadanie urządzenia wyposażonego w kamerę z dostępem do internetu oraz przeglądarką internetową inną niż Internet Exploler.

Akcja jest bardzo krótka. Jeśli zamierzacie wybrać opcję z kurierem, polecam złożyć wniosek jak najszybciej. Musicie pamiętać, iż obecnie trwa gorączka świątecznych zakupów, zatem finalizacja umowy może trochę potrwać. Ciekawą opcją jest videorozmowa z doradcą. O ile przelew weryfikacyjny dość często sprawia problemy, o tyle ten sposób zawarcia umowy jest ciekawym novum, które warto przetestować i które powinno sprawiać mniej problemów niż przelew inicjujący. Przy okazji będziecie mogli (a w zasadzie mogły) pochwalić się nową fryzurą 😉

 

Co dalej? Teraz wystarczy, że do końca grudnia 2017 roku otrzymacie e-mail lub SMS z informacją o aktywacji konta, zalogujecie się do bankowości elektronicznej lub mobilnej oraz zapewnicie wpływ na konto w kwocie minimum 500 zł.

To wszystko! Bon na Allegro o wartości 100 zł otrzymacie mailowo do 15 stycznia 2018 roku. Premia zwolniona jest z opodatkowania. Po szczegóły odsyłam Was do krótkiego regulaminu promocji „Zyskaj z Kontem Jakie Chcę – edycja I”.

 

Złóż wniosek o Konto Jakie Chcę i odbierz 100 zł premii

 

Szczegóły Konta Jakie Chcę

Osobom, którym zależy głównie na zdobyciu premii i późniejszym zamknięciu konta wystarczą w zasadzie trzy informacje: prowadzenie konta, smsKody oraz przelewy internetowe są bezwarunkowo darmowe.

 

W ramach promocji nie ma potrzeby wnioskowania o kartę debetową. Jeśli jednak zdecydujecie się ją wyrobić (do wyboru VISA lub MasterCard) możecie uniknąć opłaty z tytułu użytkowania karty (5 zł) pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. Możecie również wybrać wariant zwolnienia z pobierania opłaty po wykonaniu płatności na sumę 500 zł lub stałą opłatę miesięczną za kartę w wysokości 3 zł. 

Co do bankomatów, bez prowizji wypłacicie gotówkę z maszyn należących do BZ WBK. Wypłata z pozostałych bankomatów w Polsce wiąże się z kosztem wynoszącym 5 zł (opłata nie jest pobierana od osób w wieku do 26 lat lub bez względu na wiek, gdy gotówkę wypłacacie BLIKIEM ). Możecie również wykupić pakiet abonamentowy uprawniający do nielimitowanych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce za 0 zł. Koszt takiego pakietu to 7 zł, co jest raczej bez sensu w sytuacji, gdy na rynku znajdują się konta zapewniające wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za bezwarunkowe 0 zł. 

 

BZ WBK nigdy nie grzeszył świetną oferta depozytową, aczkolwiek po założeniu konta możecie skorzystać z lokaty mobilnej z oprocentowaniem 2,5% w skali roku. Okres lokaty to 4 miesiące, zaś zakres kwot do ulokowania od 1000 zł do 20.000 zł.

 

1% zwrotu od płatności rachunków

Dodatkowym benefitem w przypadku Konta Jakie Chcę jest zwrot 1% wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon, Internet i telewizję. Maksymalnie możecie w ten sposób zdobyć do 25 zł zwrotu miesięcznie. W celu otrzymywania zwrotów, należy udać się do dowolnej placówki banku (już po otwarciu konta), by potwierdzić opłacane faktury. Później wystarczy już tylko opłacać rachunki standardowymi przelewami przez Internet. 

 

Złóż wniosek o Konto Jakie Chcę i odbierz 100 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Lokata Bezkarna na 3,5% w skali roku + 50 zł bonusu
 
Citi Handlowy: 400 zł premii na start z kartą Simplicity
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
200 zł łatwej premii za założenie konta w Banku Millennium
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

7 Comments

  1. Czy da się skorzystać z tej promocji i dodatkowo być poleconym przez kogoś, czy to byłoby już za dużo szczęścia?

    • Za dużo, bo inne (dedykowane) linki. Ale niedługo ma być lepsza promocja, więc możesz poczekać 😀

      • To czekam, bo od kilku dni noszę się z zamiarem założenia tego konta, ale pomyślałem, że w nowym roku może pojawią się jakieś promocje do niego.

  2. sciema dla ubogich promocja ruszyła 1 grudnia weryfikacja video zrywa nie przeszla mi i dobrze niby slabe zdjecia bo potem się dowiedzialem ze to dla 1000 pierwszych i nikt mi nie mogl odpowiedziec czy jestem w tym 1000 i potem się dowiem czy jestem w tym gronie wg mnie limit wykorzystany i strona sie zamyka oni nalapia z kilkadziesiat tysiecy jeleni i potem sie dowiadujesz ze sie nie zalapales taka zaj… promka sic

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *