BGŻ BNP Paribas: limitowana promocja z 250 zł łatwej premii za założenie Konta Optymalnego

Bank BGŻ BNP Paribas poczuł wiosnę! Pomimo trwającej aktualnie promocji z 200 zł premii, ruszyła kolejna akcja promująca Konto Optymalne. Tym razem stawka wynosi aż 250 zł przy stosunkowo prostych warunkach. Równolegle możecie również złożyć wniosek w kończącej się promocji karty kredytowej z 400 zł premii do wykorzystania w sklepach grupy morele.net. Tradycyjnie, liczba wniosków w promocji konta to wyłącznie 1500 sztuk, zatem warto się pospieszyć. Tradycją jest również bezkosztowy charakter zdobycia premii ze względu na bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku i karty debetowej 🙂

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BGŻ BNP Paribas oraz Raiffeisen Polbank (oba banki zostały połączone w październiku 2018 roku) w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 28 marca 2019 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 28 marca 2017 roku.

Wykluczenie to nie dotyczy klientów BGŻ Optima, ponieważ w przypadku BGŻ Optima zakładane jest wyłącznie konto oszczędnościowe z osobną umową ramową. Dlatego obecni posiadacze konta w BGŻ Optima mogą wziąć udział również w niniejszej promocji.

 

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka).

Złożenie wniosku o konto wraz z kartą debetową w promocji możliwe jest od 25 marca 2019 roku do 7 kwietnia 2019 roku lub do wyczerpania puli 1500 rejestracji. Mając na uwadze poprzednie tego typu akcje oraz sądząc po warunkach promocji i wysokości premii, akcja może zakończyć się na długo przed czasem. Dlatego póki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. Umowa o konto zostanie dostarczona za pośrednictwem kuriera. W tej samej przesyłce otrzymacie również kartę debetową. Na podpisanie umowy macie czas do 22 kwietnia 2019 roku.

 

Warunki uzyskania nagród w promocji

Łączna nagroda podzielona jest na dwie transze, odpowiednio o wartości 100 zł oraz 150 zł. Pierwsze 100 zł premii otrzymacie za aktywację aplikacji mobilnej GOmobile do 31 maja 2019 roku oraz spełnienie poniższych warunków w maju oraz w czerwcu 2019 roku (w każdym miesiącu z osobna):

 • wykonanie minimum 1 przelewu internetowego lub mobilnego na dowolną kwotę,
 • wykonanie  minimum 5 płatności bezgotówkowych kartą na łączną kwotę co najmniej 200 zł,
 • zapewnienie wpływu na konto w wysokości co najmniej 1000 zł.

 

Druga nagroda o wartości 150 zł będzie przydzielona pod warunkiem, iż w lipcu oraz w sierpniu 2019 roku (w każdym miesiącu z osobna):

 • wykonacie minimum 1 przelew internetowy lub mobilny na dowolną kwotę,
 • wykonacie  minimum 5 płatności bezgotówkowych kartą na łączną kwotę co najmniej 200 zł,
 • zapewnicie wpływ na konto w wysokości co najmniej 1000 zł.

 

Teraz technikalia. Wymagany wpływ może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego. Wyłączone są wpłaty gotówkowe, przelewy z konta w BGŻ Optima oraz przelewy z innych waszych rachunków prowadzonych przez BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen Polbank (w tym rachunków kredytowych).

Natomiast przelewy zewnętrzne mogą być przelewami zwrotnymi na wasze konta w innych bankach. Ich wartość jest dowolna. Nie korzystajcie jedynie z przelewu natychmiastowego oraz przelewów przez pośredników.

Co do płatności kartą, regulamin wyklucza niektóre klasy kodów MCC, które mogłyby umożliwić zbyt łatwe nabicie transakcji. Są to kody MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Pełną charakterystykę kodów znajdziecie w załączniku nr 2 do regulaminu. Ponadto z promocji wyłączone są transakcje typu BLIK oraz za pośrednictwem PayU, Przelewy 24, Dotpay oraz Blue Media. Wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay.

 

Finalizacja promocji

Do 19 lipca 2019 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody oraz prośbą o podanie danych do wypłaty premii (numer konta w BGŻ BNP Paribas oraz podstawowe dane do wykonania przelewu). Będziecie mieli na to czas do 25 lipca 2019 roku. Info o przyznaniu drugiej nagrody będzie rozsyłane do 20 września 2019 roku, lecz w tym przypadku nie będzie już potrzeby ponownego uzupełniania danych.

Wypłata pierwszej nagrody nastąpi do końca lipca 2019 roku, zaś drugiej do końca września 2019 roku. W dniu wypłaty premii, konto i karta muszą być nadal aktywne. Jednak to żaden wyczyn, ponieważ zarówno prowadzenie konta, jak i użytkowanie karty debetowej jest bezwarunkowo darmowe.

To tyle 🙂 Prosto, łatwo i przyjemnie. Szczegóły w regulaminie promocji “Wiosenny bonus”.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 250 zł

 

Szczegóły Konta Optymalnego

Konto Optymalne zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej oraz standardowe przelewy internetowe. Co do bankomatów, darmowe wypłaty gotówki dostępne są z urządzeń należących do banku oraz sieci Planet Cash. Koszt wypłaty z pozostałych bankomatów to 5 zł. Za granicą możecie wypłacać gotówkę bez prowizji z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance. Wpłaty gotówki we wpłatomatach banku są darmowe, zaś wpłata w oddziale wiąże się z kosztem równym 10 zł.

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej – bezwarunkowo,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,
 • 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe,
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 250 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Revolut: 25 zł premii na start oraz darmowa dostawa karty fizycznej!
 
Citi Handlowy: smartfon OPPO o wartości 799 zł w promocji darmowej karty kredytowej Simplicity
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 280 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
251 zł premii w promocji konta osobistego od BNP Paribas
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
mBank: 150 zł premii w promocji eKonta osobistego
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *