mBank: karta upominkowa o wartości 100 zł do wykorzystania w Zalando oraz 150 zł premii w promocji „Lepiej z eKontem”

Ledwie kilka dni temu informowałem Was o nowej promocji mBanku, w której możecie zdobyć 150 zł premii, a już dziś ruszyła dodatkowa – komplementarna promocja organizowana przez Agorę. Oprócz standardowego 150 zł premii będziecie mogli w bardzo łatwy sposób zdobyć 100 zł w formie karty upominkowej do sklepu internetowego Zalando. Warunki uzyskania karty upominkowej są bajecznie proste. Wystarczy założyć konto oraz wykonać 5 przelewów zewnętrznych na dowolną kwotę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą jednocześnie założyć rachunek firmowy i zdobyć dodatkowo nawet 300 zł premii. Razem daje to solidne 550 zł bonusu!

 

 

Kto może zostać uczestnikiem promocji

Z promocji „Same korzyści na Bank – edycja 3” oraz „Lepiej z eKontem – IV edycja” mogą skorzystać zarówno nowi, jak i powracający klienci mBanku. Ponownie status nowego klienta weryfikowany jest według daty 1 stycznia 2016 roku. Zgodnie z regulaminem, Nowy klient to:

osoba, którą począwszy od 01.01.2016 r. nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem:

a. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku i/lub
b. rachunku oszczędnościowego w Banku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Posiadanie innego produktu w wymienionym okresie (przykładowo samej karty kredytowej lub pożyczki) nie koliduje z udziałem w niniejszych promocjach.

 

Jak założyć promocyjne konto

Aby założyć promocyjne eKonto w taryfie Standard należy postępować według następującego schematu. Na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji, tworząc w ten sposób profil uczestnika akcji. Macie na to czas od 10 kwietnia 2018 roku do 31 maja 2018 roku. Podczas rejestracji wystarczy podać imię, nazwisko, adres e-mail oraz zaakceptować regulamin wraz ze zgodą na przetwarzanie danych w celach związanych z realizacją promocji (wystarczy zaznaczyć pierwsze okienko, pozostałe są nieobowiązkowe).

 

Tradycyjnie, złożenie wniosku z innego źródła (na przykład ze strony głównej banku) nie uprawnia Was do zdobycia bonusu. Jeżeli z waszego komputera, w promocji będzie się rejestrowało kilka osób, pamiętajcie, iż każda z nich musi zarejestrować się osobno na unikalny adres e-mail (pomiędzy poszczególnymi rejestracjami warto też wyczyścić cookies, użyć trybu incognito lub wykorzystać inną przeglądarkę).

 

Po rejestracji, na waszą skrzynkę mailową trafi wiadomość z danymi do logowania na stronie promocji. Hasło posłuży do logowania w przyszłości w celu odebrania karty upominkowej. Natomiast w tym momencie zostaniecie zalogowani automatycznie. Teraz wystarczy, że złożycie wniosek o eKonto wraz z kartą debetową (o kartę należy zawnioskować podczas składania wniosku o konto) za pośrednictwem linku udostępnionego w profilu, klik: WNIOSEK O EKONTO. Po złożeniu wniosku, umowę możecie podpisać za pośrednictwem kuriera (dopuszczalne jest podanie adresu innego niż adres zamieszkania, na przykład miejsca pracy lub szkoły) lub w placówce banku.

 

Warunki uzyskania 100 zł premii w formie karty upominkowej Zalando

Gdy wasze konto będzie już aktywne, wystarczy, że w miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta (lub do 30 czerwca, gdy konto otworzyliście po 31 maja 2018 roku) wykonacie 5 transakcji na dowolną kwotę. Mogą to być płatności kartą, przelewy na konto w innym banku lub płatności internetowe zaksięgowane na otwartym koncie. Nie będą brane pod uwagę: płatności anulowane, wypłaty z bankomatu oraz przelewy z konta na rachunki prowadzone w mBanku. Zatem pięć przelewów (przykładowo każdy o wartości 1 grosza) na wasze konto w innym banku załatwi kwestię zdobycia bonusu. Należy przyznać, iż warunki promocji są niezmiernie łatwe.

Informacje o przyznaniu nagrody zostaną rozesłane mailowo do 25 lipca 2018 roku. W tym samym czasie organizator udostępni karty upominkowe w panelu promocji. Karty są ważne bezterminowo i można je wykorzystać przy dowolnej kwocie zamówienia w sklepie internetowym lub aplikacji Zalando. Aby móc zrealizować kartę upominkową, po zalogowaniu na profil w Zalando należy wejść w zakładkę „Moje karty upominkowe i saldo“ i wpisać kod karty upominkowej w odpowiednie pole, po czym kliknąć ‚Zrealizuj’, a wartość karty upominkowej zostanie automatycznie dopisana do salda. Kod karty upominkowej można również wpisać podczas samego procesu składania zamówienia.

 

Szczegóły – regulamin promocji „Same korzyści na Bank – edycja 3”.

 

Warunki uzyskania 150 zł premii w promocji „Lepiej z eKontem”

Bonus rozłożony jest na pięć miesięcznych premii. Aby zdobyć 30 zł w danym miesiącu należy wykonać 15 płatności bezgotówkowych kartą debetową, BLIKIEM lub Google Pay na dowolną kwotę. Jeśli natomiast wykonacie od 10 do 14 transakcji, wówczas otrzymacie 20 zł, zaś w przypadku wykonania od 5 do 9 płatności, wasz miesięczny bonus wyniesie 10 zł. Spełnianie warunków promocji należy rozpocząć od kolejnego miesiąca po podpisaniu umowy. Przykładowo podpisując umowę w kwietniu, płatności należy wykonać od maja do września, zaś premie będą się pojawiać na waszych kontach od czerwca do października. 

W celu wypłaty premii musicie spełnić jeszcze dwa dodatkowe warunki w danym miesiącu. 

 • zapewnić wpływ na konto minimum 1000 zł,
 • co najmniej 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku.

Przelew na 1000 zł może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku. Mniej mobilni klienci koniecznie muszą pamiętać o minimum 1 zalogowaniu się do aplikacji mobilnej. Niezapewnienie tak błahego warunku może sprawić, że w danym miesiącu nie otrzymacie bonusu.

 

Szczegóły – regulamin promocji „Lepiej z eKontem – IV edycja”.

 

Szczegóły eKonta w taryfie Standard

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania minimum 5 płatności bezgotówkowych, w przeciwnym razie opłata wyniesie 4 zł,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów sieci Euronet, BZWBK oraz Planet Cash na kwotę co najmniej 100 zł lub 1,30 zł za wypłaty poniżej 100 zł,
 • 7 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,
 • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne,
 • 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą,
 • szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

Złóż wniosek o eKonto i odbierz nawet 250 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

300 zł premii w promocji karty kredytowej Citi Simplicity
 
Getin Bank: do 180 zł zwrotu w formie 5% moneyback
 
Karnet OK System (warty 756 zł) za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 240 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

2 Comments

 1. Panie Jacku, czy zakładając konto z tej promocji, to można skorzystać z promocji ”
  Lokata na wejście 3,5% 3 miesiące” ? Proszę o odpowiedź.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *