Do 30 zł rabatu dla klientów sieci Vectra opłacających rachunki kartą Mastercard w ramach automatycznych płatności

Posiadacze usług w sieci Vectra mogą w łatwy sposób zdobyć 30 zł zwrotu w zamian za opłacanie rachunków kartą Mastercard. Warunkiem otrzymania premii jest skorzystanie z funkcji automatycznego opłacania rachunków, dostępnego za pośrednictwem usługi Blue Media. Ponadto nie będziecie musieli pamiętać o opłacaniu rachunków, ponieważ zrobi to za Was automat. Podobne promocje miały już wcześniej miejsce dla klientów UPC, innogy oraz PGE.

 

 

Zasady promocji – Vectra

Do promocji możecie przystąpić od 6 listopada 2018 roku do 6 maja 2019 roku lub do wyczerpania limitu 3000 zgłoszeń. Informacja o wyczerpaniu puli zgłoszeń dostępna będzie na stronie promocji. W tym celu musicie wyrazić zgodę na otrzymywanie faktur elektronicznych (jeśli dotychczas otrzymywaliście faktury papierowe) oraz ustawić automatyczne opłacanie rachunków za pośrednictwem serwisu Blue Media. Wszystkie te ustawienia dostępne są po zalogowaniu na stronie eBOK Vectra. W panelu musicie ustawić płatności automatyczne oraz podać dane karty Mastercard, która ma być comiesięcznie obciążana na rzecz płatności rachunków. Wygląda to tak:

 

 

Same realizacje promocyjnych płatności powinny nastąpić w okresie od 6 listopada 2018 roku do 6 listopada 2019 roku. Jednorazowa premia wynosi 5 zł, zaś w całej promocji możecie otrzymać do 6 zwrotów. Zwroty będą wypłacane na konto powiązane z kartą Mastercard w ciągu 7 dni roboczych od momentu realizacji transakcji. Zwrot nie zostanie przydzielony natomiast za pierwszą – inicjującą transakcję.

Zgodnie z cennikiem, w ramach promocji cyklicznych płatności, płatność w Vectrze jest darmowa. Poza promocją opłata wynosi 1,50 zł od każdej transakcji. Opłata w wysokości 1,50 zł zostanie również pobrana w przypadku płatności inicjującej. W związku z tym na czysto będziecie 28,50 zł.

 

W regulaminie promocji znajdziemy zapis:

W Promocji bierze udział tylko pierwsza aktywacja płatności automatycznej Kartą Mastercard w ramach jednego indywidualnego numeru ewidencyjnego Abonenta nadanego przez Vectra dokonana w czasie trwania promocji. Odłączenie i następne aktywacje w ramach jednego indywidualnego numeru klienta Vectra nie biorą udziału w Promocji.

Nie mam 100% pewności, ale prawdopodobnie z promocji wykluczone są osoby, które kiedykolwiek wcześniej korzystały z takiej formy opłacania rachunków w Vectrze.

 

Warto również wspomnieć, iż z promocji mogą skorzystać także przedsiębiorcy. W tym przypadku musicie jednak rozpoznać i opodatkować dochód związany z wypłatą premii. 

 

Przydatne linki:

 

 

Program poleceń TransferGo, czyli po 10 funtów premii (około 50 zł) dla obu stron za wykonanie darmowego przelewu + konkurs dla aktywnych!

Sprawdź szczegóły

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

BNP Paribas: 250 zł premii w promocji Konta Otwartego na Ciebie
 
Nawet 680 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
150 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego od Alior Banku
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
ING Bank Śląśki: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Citi Handlowy: 400 zł na Allegro z darmową kartą kredytową Simplicity
 
Łatwe 200 zł premii w promocji Banku Millennium
 
Lokata na 4% w skali roku + 50 zł premii od Getin Banku

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *