Bank Millennium: voucher o wartości 50 zł do wykorzystania na empik.com za założenie Konta 360° Junior, a dla dorosłych program poleceń

Bank Millennium ponownie postanowił docenić również najmłodszą grupę klientów. Tym razem otwierając konto dla swoich pociech, w łatwy sposób możecie uzyskać 50 zł premii do wykorzystania na empik.com. Promocja ma trzy zasadnicze plusy: Konto 360° Junior otworzycie w pełni online, możecie zdobyć tyle voucherów ile macie dzieci, konto przeznaczone jest dla dziecka w dowolnym wieku (nawet dla noworodka). Oczywiście, gdy wasza pociecha zbliża się do pełnoletności, wówczas lepiej wstrzymać się z zakładaniem rachunku. Wówczas lepszą alternatywą będzie poczekanie na możliwość założenia standardowego Konta 360°. Jeśli natomiast nie posiadacie jeszcze konta w Banku Millennium, możecie założyć je w programie poleceń z premią nawet 90 zł, a następnie otworzyć konto dla swoich dzieci. Kumulacja promocji? To lubimy!

 

 

Uczestnictwo w promocji

W przypadku kont dla juniorów, rzeczywistym uczestnikiem jest osoba dorosła. Zatem zgodnie z regulaminem, z promocji może skorzystać osoba posiadająca konto lub kartę kredytową w Banku Millennium wraz ze zdefiniowanym numerem telefonu do autoryzacji zleceń w kanałach bankowości elektronicznej oraz wyrażonymi zgodami dotyczącymi informacji handlowych. 

Aby przystąpić do promocji, wniosek o Konto 360° Junior złóżcie za pośrednictwem systemu bankowości online Millenet. Oczywiście zanim to zrobicie, dopilnujcie powyższych warunków uczestnictwa, szczególnie wyrażonych zgód.

 

Zasady promocji

Aby zdobyć premię, wystarczy, że na nowo-otwarte konto Junior przelejecie 100 zł. Dodatkowo, w przypadku dziecka powyżej 13. roku życia należy wykonać 1 płatność kartą lub zainstalować i aktywować aplikację mobilną. Kwestie te dotyczą oczywiście konta Junior. Wymienione warunki należy spełnić w okresie trwania promocji, czyli do 16 grudnia 2018 roku. Premia będzie Wam przysługiwać, jeśli utrzymacie aktywny rachunek co najmniej do 21 grudnia 2018 roku.

Vouchery zostaną wysłane na wasz numer telefonu również do 21 grudnia 2018 roku. Ich data ważności to co najmniej 60 dni. Ekarty prezentowe doładowują saldo środków w ramach empik.com, dzięki czemu są one wielokrotnego użytku. Za ich pośrednictwem możecie kupować na przykład książki, płyty, czy też prasę.

 

Konto 360° Junior – szczegóły

Prowadzenie Konta 360° Junior jest darmowe. Karta jest bezpłatna w przypadku wykonania 1 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę, choć akurat w tej promocji wyrabianie karty nie jest wymagane. W przeciwnym wypadku opłata za kartę wyniesie 4 zł. Co do bankomatów, wszystkie maszyny w Polsce są darmowe, również po wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej. W przypadku niespełnienia tego warunku, wypłaty gotówki będą Was kosztować od 0 zł do 5 zł.

Szczegóły:

 

Nawet 90 zł premii za założenie konta

Konto 360º w Banku Millennium

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Rekordowa premia od Banku Millennium, czyli nawet 300 zł do zdobycia
 
BNP Paribas: 350 zł premii na start za założenie konta osobistego
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 380 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
150 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego od Alior Banku
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Citi Handlowy: 400 zł na Allegro z darmową kartą kredytową Simplicity
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

2 Comments

  1. Pytanie czy jak polecę konto to ta polegająca dostanie 200zl za założenie i jeszcze będzie mogła korzystać z promocji polegającej czy to są dwie odrębne promocje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *