Citi Handlowy: III edycja promocji darmowej karty kredytowej Simplicity z voucherem o wartości 400 zł do wykorzystania na morele.net

Bank Citi Handlowy organizuje promocje kart kredytowych z różnymi partnerami. Tym razem, już po raz trzeci promocja organizowana jest ze sklepem internetowym morele.net. Ponownie w zamian za wyrobienie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity (0 zł za wydanie karty oraz 0 zł opłaty miesięcznej oraz rocznej) możecie otrzymać bon o wartości 400 zł.

 

 

Uczestnicy promocji

Zgodnie z regulaminem, z promocji wyłączone są osoby, które posiadały główną kartę kredytową w banku Citi Handlowy po 1 stycznia 2015 roku. Tradycyjnie, z promocji nie mogą skorzystać pracownicy banku oraz spółek zależnych.

Dodatkową kwestią w zakresie uczestnictwa w promocji jest możliwość uzyskania karty kredytowej (po złożeniu wniosku bank będzie badał waszą zdolność kredytową). W ogólnym zarysie, oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, powyżej 21-go roku życia (lub 25 lat w przypadku przedsiębiorców), pracujących w obecnej firmie minimum 3 miesiące (umowa o pracę, umowa zlecenie lub umowa o dzieło). O kartę mogą również wnioskować renciści, emeryci, czy osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających dochody w załączniku – ostatnie strony regulaminu. W przypadku przedsiębiorców, działalność gospodarczą należy prowadzić przez co najmniej 2 lata. Jeśli minimalnie nie spełniacie któregoś z warunków, również możecie spróbować złożyć wniosek. Być może analityk podejmie pozytywną decyzję kredytową i dostaniecie szansę na odbiór nagrody.

 

Jak zawnioskować o kartę

Jeśli zdecydowaliście się na udział w promocji, pierwszym krokiem będzie wypełnienie formularza na dedykowanej stronie akcji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, pesel, numer kontaktowy oraz adres e-mail. Macie na to czas do 31 grudnia 2017 roku.

Po wypełnieniu formularza zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić dane oraz poinformować o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej. Jeśli wstępna decyzja będzie pozytywna, konsultant zaproponuje terminy wizyty kuriera.

 

Warunki promocji

Po podpisaniu dokumentów w obecności kuriera, zostaną one przesłane do centrali w celu weryfikacji. Jeśli wszystko będzie OK, karta zostanie dosłana pocztą. Gdy już ją otrzymacie, wystarczy, że nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie) zalogujecie się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Podczas pierwszego logowania możecie na przykład aktywować swoją kartę.

Głównym warunkiem otrzymania nagrody będzie wykonanie transakcji  bezgotówkowych na łączną kwotę minimum 1000 zł nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zawarcia będzie widoczna na umowie). Przykładowo, gdy umowę podpiszecie w sierpniu, na wykonanie transakcji będziecie mieli czas do końca października 2017 roku (2 pełne miesiące + część sierpnia). 

 

Przyznanie vouchera

Voucher do morele.net zostanie przesłany poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnicie warunki oferty. Przykładowo spełniając wszystkie warunki już we wrześniu, bon zostanie do Was wysłany w październiku. Jego ważność upływa 31 lipca 2018 roku, więc będziecie mieli sporo czasu na dokonanie zakupów. Voucher można wykorzystać jednorazowo w przypadku zakupów na kwotę co najmniej 400 zł. Oczywiście nadwyżkę ponad wartość bonu należy dopłacić tradycyjnie, na przykład…kartą Citi Simplicity. Wartość vouchera nie pokrywa kosztów dostawy. Więcej na temat realizacji vouchera w regulaminie promocji.

Warto również krótko wspomnieć o morele.net, jednym z najpopularniejszych sklepów internetowych w Polsce. Powstał on w 2004 roku, obecnie posiadając ponad 170 tysięcy produktów w ofercie. Główne kategorie zakupowe dostępne w sklepie to: laptopy, komputery, RTV, AGD, telefony i tablety, foto i kamery, gry oraz biuro. Dzięki efektom skali morele.net proponuje bardzo konkurencyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości obsługi oraz bezpieczeństwa. Sklep morele.net zapewnia darmowy odbiór osobisty w następujących miastach: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa-Białołęka, Warszawa-Ursynów, Wrocław.

 

Szczegóły karty Citi Simplicity
  • opłata za wydanie karty – 0 zł
  • opłata roczna za kartę – 0 zł
  • opłata za wysłanie monitu – 0 zł
  • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł
  • okres bezodsetkowy – 56 dni

Oprocentowanie poza okresem bezodsetkowym wynosi 10% w skali roku. Jednak rozsądni czytelnicy bloga (a wiem, że są tylko tacy) nie pozwolą sobie na wpadnięcie w okres odsetkowy 🙂

Oprócz vouchera, karta kredytowa ma wiele innych zalet. Możecie nią regulować wszelkie codzienne płatności, jednocześnie utrzymując wolne środki pieniężne na rachunku oszczędnościowym. Gdy zaś nadejdzie okres spłaty karty, wykonacie po prostu przelew, spłacając całość zadłużenia na karcie. Czynność oczywiście można powtarzać co miesiąc. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania kart kredytowych oraz zalet płynących z ich posiadania, polecam mój artykuł Jak działa karta kredytowa?

 
Screen Shot 01-08-16 at 08.27 PM
 .
 
Karta kredytowa Citi Handlowego może być obarczona opłatą za korzystanie z usługi Citiphone (6 zł). Jednak zaraz po aktywacji karty, warto zalogować się do serwisu Citionline. Tam, w wiadomości wewnętrznej najlepiej zrezygnować z Citiphone. Wystarczy napisać krótkie sformułowanie: Rezygnuję z obsługi Citiphone, jednocześnie zostaję zwolniony/a z comiesięcznej opłaty z tego tytułu.
 

Więcej w tabeli opłat i prowizjiRzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 10,47%.

 

Jeżeli z pewnych przyczyn będziecie chcieli zrezygnować z karty (mimo, iż jest bezwarunkowo bezpłatna), możecie to uczynić w każdej chwili. To Wy decydujecie jak długo chcecie z niej skorzystać. Jedyny wymóg to fakt, iż w dniu przyznania nagrody musicie być posiadaczami karty.

Od uzyskanej nagrody nie musicie uiszczać żadnych podatków. Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji. 

 

 

Inne promocje karty Citi Simplicity:

 

Kolejne 300 zł lub 400 zł z kontem osobistym Citi Priority

To jeszcze nie wszystko. Po wyrobieniu karty możecie zwiększyć swoje dodatkowe dochody o kolejne 300 zł lub 400 zł w ramach promocji konta Citi Priority. Dla posiadaczy dowolnej karty kredytowej Citi, warunki promocji stają się o wiele łatwiejsze do spełnienia. Więcej na temat promocji konta Citi Priority znajdziecie w poniższych artykułach:

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
Citi Handlowy: 400 zł premii do Decathlona z kartą Simplicity
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
150 zł łatwej premii za założenie konta w Banku Millennium
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *