ING Bank Śląski: promocja “100 zł za regularne oszczędzanie” + 140 zł za założenie konta

W ING Banku Śląskim pojawiła się bardzo fajna promocja zachęcająca do regularnego oszczędzania. Zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci banku mogą zdobyć 100 zł premii. Warunkiem jej uzyskania jest dwukrotne zapewnienie wpływów na konto oszczędnościowe w kwocie co najmniej 200 zł. Jednocześnie przypominam o trwającej promocji konta osobistego, zapewniającej 140 zł premii na start. Łącząc obie akcje możecie zatem zdobyć aż 240 zł.

 

 

Kto może skorzystać z promocji

Uczestnikiem promocji może być osoba, która w dniach od 1 września do 30 listopada 2017 roku nie otrzymała wpływu na konto osobiste w wysokości minimum 1000 zł (jednorazowo). W regulaminie bank zaznacza, iż nie są tu brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami prowadzonymi przez ING Bank Śląski (dla klientów indywidualnych) oraz wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach. Zatem jeśli otrzymaliście przelew na kwotę wyższą niż 1000 zł, ale pochodził on od innego klienta ING lub sami wpłaciliście na konto takową kwotę – możecie wziąć udział w promocji.

 

Jak przystąpić do promocji

Na początek należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie promocji. W momencie jego wypełniania musicie posiadać aktywne konto osobiste oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO). Jeśli nie posiadacie konta oszczędnościowego, możecie o nie zawnioskować poprzez bankowość elektroniczną. Na zapisanie się do akcji macie czas od 10 stycznia do 10 marca 2018 roku.

Następnie w dniach od 10 stycznia do 10 maja 2018 roku musicie dwukrotnie zapewnić wpływy z tytułu wynagrodzenia na kwotę minimum 1000 zł. Wpływy mogą nastąpić w dwóch dowolnie wybranych miesiącach. Na przykład w styczniu i kwietniu, lutym i marcu itd. Bank nie podaje dokładnej definicji wynagrodzenia, a jedynie informację, iż:

Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny…

Zatem oprócz tytułu przelewu, bank będzie również weryfikował nadawcę. Warto jednak pamiętać, iż osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą może działać pod własnym imieniem i nazwiskiem (bez żadnych dodatkowych członów w nazwie). Natomiast sama konstrukcja rachunku indywidualnego nie różni się w żaden sposób od konta firmowego. Zatem można próbować 🙂

 

Głównym warunkiem promocji będzie ustawienie stałego zlecenia z konta osobistego na OKO. Przelewy z tytułu takiego zlecenia mają zostać zaksięgowane co najmniej dwukrotnie (w dwóch różnych miesiącach). Tutaj również obowiązuje termin od 10 stycznia do 10 maja 2017 roku. Minimalna kwota jednego przelewu to 200 zł. Zatem angażując w promocję 400 zł, uzyskacie 100 zł premii. Bardzo ładny moneyback 🙂

 

Finalizacja promocji

W dniu 10 maja 2018 roku saldo Otwartego Konta Oszczędnościowego musi być wyższe o co najmniej 400 zł niż w dniu 10 stycznia 2018 roku, zatem nie spieszcie się z wypłatą środków. Ponadto aktywne OKO należy utrzymać do 20 maja 2018 roku. W tym dniu nastąpi również wypłata 100 zł premii. Jest to kwota netto, bank załatwi za Was wszelkie kwestie związane z opodatkowaniem premii.

Szczegóły w regulaminie promocji oraz na stronie promocji.

 

140 zł premii na start oraz 2,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym

Do końca kwietnia trwa promocja Konta z Lwem, w której możecie zdobyć 140 zł premii na start. Szczegółowo piszę o niej w tym artykule. Oczywiście będąc nowym klientem, automatycznie spełniacie warunki uczestnictwa w promocji “100 zł dla oszczędzających”.

Co do samego konta OKO, należy stwierdzić, iż jest to całkiem przyzwoita propozycja. 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł brzmi nieźle. Jednak preferencyjne oprocentowanie obowiązuje jedynie przez 4 miesiące. Później zostanie ono obniżone do standardowych wartości (obecnie jest to 0,7% w skali roku). Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe, tak samo jak przelewy wewnętrzne z/na konto osobiste.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
Citi Handlowy: 400 zł premii do Decathlona z kartą Simplicity
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
150 zł łatwej premii za założenie konta w Banku Millennium
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *