BGŻ BNP Paribas: voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka w promocji karty kredytowej – ostatnie chwile promocji!

W BGŻ BNP Paribas pomału dobiega końca świetna promocja karty kredytowej. Dla przypomnienia, wyrabiając darmową kartę Mastercard możecie zdobyć vouchery wielokrotnego użytku o łącznej wartości 300 zł do sklepów Biedronka. Oprócz premii głównej, w ramach programu lojalnościowego mamBONUS otrzymacie punkty powitalne, które wraz z punktami za transakcje wymienicie przykładowo na bilet do kina. Co ważne, z promocji skorzystacie bezkosztowo, ponieważ przez pierwszy rok karta będzie dla Was darmowa (ponadto w wersji Gold otrzymacie ciekawy pakiet ubezpieczeń). Przy okazji, przypominam również o dwóch promocjach Konta Optymalnego, w których możecie zdobyć 2-letnią subskrypcję oprogramowania ESET Security Pack o wartości niemal 360 zł lub 180 zł premii w formie bonów zniżkowych.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Pod względem długości okresu karencji BGŻ BNP Paribas jest bardzo liberalny. Otóż z promocji może skorzystać osoba, która: 

 • w ciągu 12 miesięcy przed dniem zawarcia umowy o kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas nie miała zawartej innej Umowy o Kartę z Bankiem;
 • nie rozwiązała, nie wypowiedziała ani nie złożyła oświadczenia o odstąpieniu od zawartej z Bankiem Umowy o Kartę;
 • zawarta przez nią z Bankiem Umowa o Kartę nie okazała się nieważna.

 

Jeśli przykładowo zawrzecie umowę o kartę 25 listopada 2018 roku, wówczas wasza poprzednia karta powinna być zamknięta przed 25 listopada 2017 roku. Z promocji mogą skorzystać zarówno aktualni posiadacze konta osobistego, jak i osoby niezwiązane dotychczasowo z bankiem.

 

 

 

 

Jak zawnioskować o promocyjną kartę

Aby wziąć udział w promocji, na początek wypełnijcie krótki formularz na dedykowanej stronie promocji. Akcja promocyjna potrwa do 31 stycznia 2019 roku. W tym czasie należy podpisać umowę o kartę, zatem wniosek powinniście złożyć najpóźniej na 1-2 dni przed końcem promocji. Akcja może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania 5000 promocyjnych wniosków. Co tu kryć, warunki promocji są naprawdę korzystne, dlatego lepiej się pospieszyć. Na szczęście, póki formularz rejestracyjny jest otwarty, macie pewność wzięcia udziału w promocji.

Po wypełnieniu formularza, bank będzie się z Wami kontaktował w celu realizacji dalszych kroków. Podczas rozmowy, konsultant pobierze od Was szczegółowe dane osobowe i dochodowe. Warto sobie wcześniej przygotować informacje dotyczące stażu pracy, czy też wysokości otrzymywanego wynagrodzenia. Podczas rozmowy poinformujcie konsultanta, iż interesuje Was wyłącznie karta z logo Mastercard (tylko te karty biorą udział w promocji). Gdy uzyskacie pozytywną (wstępną) decyzję kredytową, wówczas zostaniecie zaproszeni na wizytę do oddziału banku w celu podpisania umowy. Z moich informacji wynika, iż dość często wystarczy samo oświadczenie o otrzymywanych dochodach lub po prostu wydruk z bankowości online poświadczający otrzymywanie wynagrodzenia, renty, emerytury itp. W oddziale mogą czekać na Was dodatkowe upominki lub gadżety. Warto się czasem o nie upomnieć 😉

 

Zasady promocji

Łączna nagroda o wartości 300 zł podzielona jest na sześć voucherów o wartości 50 zł każdy. Aby zdobyć voucher w danym miesiącu, należy wykonać transakcje kartą na kwotę co najmniej 500 zł. Mogą to być zarówno płatności bezgotówkowe (w punktach stacjonarnych lub w Internecie), jak i transakcje gotówkowe w formie przelewu gotówki z karty na konto. Druga opcja jest kompletnie nieopłacalna, ponieważ kosztuje 4,9% wartości wypłaty (minimum 10 zł). W przypadku kwoty 500 zł, prowizja wyniesie niemal 25 zł, czyli prawie połowę wartości vouchera. Spełnianie warunków promocji należy rozpocząć w miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy o kartę. W przypadku, gdy w danym miesiącu nie spełnicie warunków promocji (na przykład z roztargnienia 😀 ), wówczas możecie korzystać z promocji w kolejnych miesiącach. Konsekwencją będzie jedynie utrata premii za dany miesiąc.

Nagroda zostanie udostępniona na stronie mambonus.pl w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia danego miesiąca. Odebranie nagrody będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia.

Ważność voucherów upływa 31 grudnia 2019 roku.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji „300 zł na zakupy w sklepach Biedronka z kartą kredytową”.

 

Złóż wniosek o kartę kredytową z nagrodą o wartości 300 zł

 

Program mamBONUS

Dodatkową nagrodę otrzymacie za udział w programie mamBONUS, zapewniającym wiele zniżek i rabatów. Na start uzyskacie 5000 punktów lojalnościowych pod warunkiem, iż w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych wykonacie co najmniej 4 płatności kartą, każda na kwotę minimum 50 zł. Ponadto w ramach programu za każde wydane 1 zł, zdobędziecie 2 punkty. Zatem po wydaniu 3000 zł (w celu zdobycia voucherów do Biedronki), będziecie mieli co najmniej 11.000 punktów. Zgodnie z katalogiem nagród odbierzecie za to bilet do Multikina, Helios lub Cinema City (koszt biletu to 6500 punktów), bądź doładowanie telefonu prepaid (25 zł kosztuje 7500 punktów) i jeszcze zostanie Wam trochę punktów.

Szczegóły w regulaminie promocji 5000 punktów na start.

 

Szczegóły kart kredytowych BGŻ BNP Paribas

W ramach promocji możecie wybrać kartę MasterCard w wersji Standard lub Gold. W obu przypadkach wydanie karty jest darmowe. Standardowo, roczna opłata za kartę Standard to 72 zł, zaś za kartę Gold 150 zł. Na szczęście w bardzo łatwy sposób unikniecie tych opłat. Warunkiem uzyskania zwolnienia z opłaty za pierwszy rok użytkowania karty jest wykonanie transakcji (bezgotówkowych lub gotówkowych) na łączną kwotę minimum 500 zł dla karty kredytowej MasterCard Standard lub 1000 zł dla karty Gold. Transakcje należy wykonać w czasie dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych. Oznacza to, iż spełniając warunki promocji z bonami, jednocześnie zwalniacie się z opłat za kartę. Dwie pieczenie na jednym ogniu 🙂 a nawet trzy, bo zbieracie jeszcze punkty w programie mamBONUS.

Decydując się na kartą w wersji Gold, będziecie mogli skorzystać z ubezpieczenia zapewniającego pomoc w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń losowych: Pakiet Bezpieczeństwo ABCWygodniej w życiu. Na złotą kartę mogą sobie pozwolić osoby o wyższych zarobkach niż przeciętne. Warto spróbować, najwyżej otrzymacie “tylko” kartę Silver.

Więcej na temat opłat w:

W kolejnych latach opłata będzie już pobierana według standardowej stawki (no chyba, że bank zastosuje znowu jakąś promocję). Oczywiście nie ma potrzeby utrzymywania aktywnej karty po tym jak odbierzecie nagrodę.
RRSO 14,29% w przypadku spłacania karty poza okresem bezodsetkowym.

Więcej na temat specyfiki działania kart kredytowych w moim autorskim poradniku Jak działa karta kredytowa?

 

Złóż wniosek o kartę kredytową z nagrodą o wartości 300 zł

 

Zasady wykorzystania vouchera są następujące:

Aby móc zrealizować E-kod uczestnik podaje unikalny 13-cyfrowy kod po zeskanowaniu przez kasjera ostatniego z produktów w kasie sklepu należącego do sieci Biedronka. Podanie E-kodu musi nastąpić przed dokonaniem płatności za zakupy.

E-kod może być wykorzystywany wielokrotnie do maksymalnej wartości 50 zł. Wartość liczona jest na podstawie ceny brutto towarów i nie obejmuje innych opłat czy kosztów np. dostawy bądź wynikających z dokonanego przez uczestnika rodzaju płatności.

Nie ma możliwości wydawania reszty w gotówce z E-kodu, który opiewa na kwotę wyższą niż wartość towarów. Jeśli wartość towarów jest wyższa od wartości E-kodu, uczestnik jest zobowiązany dopłacić różnicę w cenie.

Uczestnik może sprawdzić aktualną wartość E-kodu oraz termin ważności E-kodu bezpośrednio w kasie w sklepu Biedronka, poprzez podanie kasjerowi unikalnego 13 cyfrowego kodu. Ponadto saldo E-kodu jest umieszczone na paragonie fiskalnym potwierdzającym zakup towaru lub usługi z wykorzystaniem E-kodu.

Szczegółowe zasady realizacji zamówienia z wykorzystaniem E-kodu , w tym zasady zwrotu środków w przypadku dokonania zwrotu/reklamacji towaru lub towarów zakupionych przy użyciu E-kodu określone są przez jego wystawcę i dostępne w regulaminie „e-kodów”.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

350 zł premii w promocji konta osobistego od BNP Paribas
 
Net Credit: pożycza za darmo do 3000 zł oraz 100 zł premii na zakupy
 
Alior Bank: 200 zł premii za założenie konta + 8 biletów do kina
 
Citi Handlowy: smartfon OPPO o wartości 799 zł w promocji darmowej karty kredytowej Simplicity
 
BNP Paribas: 400 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 280 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
mBank: 150 zł premii w promocji eKonta osobistego
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

9 Comments

 1. BGŻ BNPP ma w obecnej ofercie tylko karty MC (nie tylko kredytowe, debetowe też tylko MC), więc nikt się nie visę nie nadzieje 😉
  A jak rozumieć to info o możliwości skorzystania z ubezpieczeń przy karcie gold? Czy będą one wtedy bezpłatne?
  Z tego, co wyczytałem na stronie, ubezpieczenia można mieć do obu rodzajów kart (zresztą “Pakiet Bezpieczeństwo” mam do standard, a” Wygodniej w życiu” proponowali mi przez tel.) – ale do standard są płatne – “Pakiet Bezpieczeństwo” 0,3% od sumy na wyciągu (trzeba spłacać przed wyciągiem ;), a “Wygodniej w życiu” bodajże 6-18zł/mc.

 2. Na infolinii dowiedziałem się, że nie tylko nie ma ubezpieczenia podróżnego (mimo nieposprzątanych resztek na stronie), ale nawet “wygodniej w życiu”.
  Choć z drugiej strony kontakty z nimi nauczyły mnie już traktować ich jak mBąk – każdy konsultant powie co innego, a prawda jest i tak inna.
  Ale ogólnie karta gold różni się już chyba tylko limitem.

  • Według mojej wiedzy, wycofana ubezpieczenia: Bezpieczna Karta i Bezpieczna Podróż, a na ich miejsce wskoczyły: Pakiet Bezpieczeństwo ABC i Wygodniej w życiu. Dopytaj jeszcze w oddziale przy podpisywaniu umowy, bo wiedza infolinii to loteria.

   • Na wiadomość w ST odpowiedzieli tak samo – że jż jest tylko Pakiet Bezpieczeństwa (to ABC to 3 dostępne wersje).
    Wychodzi więc na to, że branie złotej karty niewiele da – ew. wyższy limit, jak ktoś chce tą kartę na dłużej, oraz buy&smile.
    A na stronie niezły bajzel (żeby było ciekawiej, w tej wiadomości w ST podali mi link do tej nieposprzątanej strony, żeby sobie szczegóły sprawdził ;P ).

 3. Witam
  Czy możesz mi dokładnie napisać na której stronie tabeli opłat jest info że karta jest bezpłatna jeśli zrobi się transakcje? Myślę, że założę ta kartę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *