Przetestuj płyny do płukania lub perfumowane perełki marki Coccolino i odbierz zwrot pieniędzy

Były środki do prania, kapsułki do zmywarki, kosmetyki dla dzieci, pasty do zębów, czy płyny do płukania jamy ustnej. Teraz czas na nowy produkt do darmowego testowania – płyny do płukania Coccolino. Mówisz: test produktu, myślisz: Smolar. Zgadza się, to kolejna akcja tej agencji marketingowej, zapewniająca zwrot pieniędzy za zakup i przetestowanie produktu. Ile można zaoszczędzić? W przypadku płynów 19,99 zł, zaś perełki zapewnią do 26,99 zł zwrotu. Jedno jest pewne, będzie miękko i pachnąco 🙂

 

 

Zasady promocji

W ramach testu należy zakupić jeden z produktów linii Coccolino Intense (płyny do płukania lub perfumowane perełki), spośród wymienionych w załączniku do regulaminu. Zakupu produktu należy dokonać w terminie od 1 listopada 2018 roku do 30 listopada 2018 roku. W promocji biorą towary zakupione w dowolnym sklepie. Pamiętajcie, aby zachować paragon!

W celu uzyskania zwrotu, wypełnijcie formularz promocyjny na dedykowanej stronie promocji. Pula zwrotów w promocji wynosi 4000 sztuk, ale na szczęście organizator zadbał o to, aby nie rozeszła się “na hurra” w kilka dni, tak jak to miało miejsce w opisywanej promocji BabyDove. Jeśli nie wiecie o co chodzi, napomnę, iż 2000 zwrotów zostało rozdysponowane w ciągu jednego dnia! Niniejsza promocja podzielona jest na 4 tygodniowe etapy:

 • I etap trwa od 1.11.2018 roku do 9.11.2018 roku,
 • II etap trwa od 10.11.2018 roku do 16.11.2018 roku,
 • III etap trwa od 17.11.2018 roku do 23.11.2018 roku,
 • IV etap trwa od 24.11.2018 roku do 30.11.2018 roku.

 

W każdym z nich przydzielone będzie po 1000 zwrotów. Gdy w danym etapie limit zostanie osiągnięty, wówczas rejestracja zostanie zamknięta, zaś ponowne zgłoszenia będą przyjmowane w kolejnym etapie. Nie dotyczy to oczywiście ostatniego tygodnia, który zakończy promocję.

Wypełnienie formularza jest dość proste i nie powinno raczej sprawić Wam żadnego problemu. Oczywiście niezbędnym elementem będzie akceptacja regulaminu promocji oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Po wysłaniu formularza otrzymacie maila z potwierdzeniem prawidłowej wysyłki (może spaść do SPAM-u). Jeśli w tego typu promocjach nie lubicie podawać swojego głównego numeru telefonu, polecam Wam wyrobienie dodatkowej karty SIM pre-paid, na przykład w analizowanej przeze mnie ofercie a2mobile.

 

 

 

 

Jedna osoba może otrzymać zwrot wyłącznie za jeden produkt. Mało tego, w danym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania). Również ten sam numer rachunku bankowego nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach. Zwrot zostanie wypłacony w ciągu 21 dni od zgłoszenia, nie później niż do 15 stycznia 2019 roku. Procedura może się wydłużyć do 29 stycznia 2019 roku w przypadku, gdy organizator będzie miał wątpliwości do danego zgłoszenia. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Podane w załączniku kwoty zwrotu to maksymalne stawki, jakie możecie otrzymać. W przypadku, gdy koszt produktu na paragonie będzie niższy, wówczas na wasze konto powędruje kwota realnie zapłacona w sklepie. Natomiast w przypadku, gdy cena będzie wyższa, wówczas otrzymacie kwotę maksymalną według załącznika.

Zanim weźmiecie udział w promocji, zapoznajcie się z:

 

Inne trwające akcje promocyjne typu “test produktu” znajdziesz wpisując w blogowej wyszukiwarce frazy:

 • Listerine,
 • Sensodyne,
 • Nutella b-ready.

 

 

200 zł premii za założenie konta

Konto 360º w Banku Millennium

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

100 łatwej premii za założenie konta NN IKZE + do 1706 zł zwrotu
 
15 euro premii za założenie darmowego konta walutowego w N26
 
150 zł premii za założenie konta Citi Priority + 100 zł za polecenie
 
Aż 380 zł premii dla osób do 26 lat w Santander Banku!
 
Kredyt z RRSO 0% do 3000 zł od Credit Agricole
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
BGŻ BNP Paribas: 150 zł łatwej premii za założenie konta
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
ING Bank Śląśki: nawet 190 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
15 zł premii dla obu stron w programie poleceń aplikacji Wolt
 
Łatwe 100 zł premii za założenie konta w Alior Banku
 
300 zł do wydania w Biedronce z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas
 
200 zł bonusu w łatwej promocji Kantoru Alior Banku

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

9 Comments

 1. Znowu fajna promocja.
  W tym przypadku chyba też będzie ciężko załapać się na zwrot. Jest sobota wieczór (03.11), wchodzę na stronę promocji, a tam informacja, że pula zwrotów z tego tygodnia już wyczerpana 😀

 2. Zakup musi byc z tego samego tygodnia co transza zwrotow? Tj jak na stronie jest informacja ze nastepne zgloszenia od 10 listopada to musze czekac z zakupem do tego dnia czy moge teraz juz?

 3. poniedziałek 05.11.2018 godz 09:26 – pula zwrotów wyczerpana 🙁

  Trzeba od razu po północy rejestrowąć 🙁

 4. Witam, niestety czuje się oszukana! Z samego rana 24 listopada próbowałam zgłosić formularz, niestety nie był on aktywny! Cały weekend próbowałam i nic, dopiero w poniedziałek pojawiła się informacja iz pula zwrotów wyczerpana. Nie wiem jakim cudem skoro formularz był cały czas nieaktywny. Oszustwo!

  • Zainteresowanie promocją było tak ogromne, że wnioski zostały wyczerpane zaraz po północy. O 0:30 już było pozamiatane. Z samego rana to o wiele za późno na tego typu promocje. Mimo wszystko jak czujesz się oszukana, możesz złożyć reklamację do organizatora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *