Uczestniku promocji Banku Millennium z premią 100 zł oraz voucherem 50 zł na PolskiBus.com – uzupełnij dane do wypłaty premii

Rok 2017 przyniósł istny wysyp promocji Konta 360º w Banku Millennium. Konfiguracje były przeróżne: gotówka, vouchery lub jak w przypadku niniejszej akcji – 100 zł premii pieniężnej oraz voucher o wartości 50 zł na PolskiBus.com. Można się w tym nieco pogubić, dlatego staram się przy każdej tego typu akcji tworzyć wpis przypominający o potrzebie uzupełnienia danych w danej promocji (choć sami też musicie tego pilnować). Akcja „Zgarnij Premię z Bankiem Millennium – IV edycja” trwała od 7 września 2017 roku do 30 września 2017 roku. Natomiast do 31 grudnia 2017 roku organizator miał czas na rozesłanie maili z przypomnieniem i w pełni wywiązał się ze swojego obowiązku. Teraz pozostaje Wam już tylko dopełnienie ostatniego warunku, a mianowicie uzupełnienie danych na stronie promocji.

 

 

Jak uzupełnić dane

Aby uzupełnić dane do wypłaty premii zalogujcie się na stronie promocji. Jeśli nie pamiętacie hasła, w bardzo łatwy sposób odzyskacie je po kliknięciu w ZMIANA HASŁA. Po zalogowaniu podajecie imię, nazwisko oraz numer konta otwartego w ramach promocji Banku Millennium. To na ten właśnie rachunek zostanie wypłacona premia w ciągu 14 dni. Na wypełnienie danych macie 14 dni od momentu otrzymania maila od organizatora.

Oprócz premii w gotówce, promocja przewidywała przyznanie dwóch voucherów o wartości 25 zł każdy do wykorzystania na PolskiBus.com. Bony zostały wysłane mailowo przed 31 grudnia 2017 roku w formie jednorazowych kodów alfanumerycznych. Vouchery możecie wykorzystać od 15 grudnia 2017 roku do 31 marca 2018 roku. W tym czasie należy zarówno zarezerwować bilet (wpisując numer kodu w polu kod promocyjny), jak i odbyć podróż. Vouchery nie obowiązuje na trasach partnerskich, realizowanych przez innych przewoźników niż PolskiBus.com. 

 

Jeżeli na waszych skrzynkach nie pojawiła się stosowna wiadomość, sprawdźcie zakładki SPAM, Oferty, Inne itd. W przypadku braku maila również w wymienionych miejscach – złóżcie reklamację na adres mailowy kontakt@zgarnijpremie.pl. W wiadomości podajcie swoje imię, nazwisko, adres e-mail na który rejestrowaliście się w promocji oraz przyczyny reklamacji (krótki opis faktu, iż spełniliście warunki promocji, a i tak nie dostaliście maila). Na złożenie reklamacji macie czas do 14 stycznia 2018 roku. Organizator rozpatrzy ją w ciągu 14 dni.

Szczegóły w regulaminie promocji.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Lokata Bezkarna na 3,5% w skali roku + 50 zł bonusu
 
Citi Handlowy: 400 zł premii na start z kartą Simplicity
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
200 zł łatwej premii za założenie konta w Banku Millennium
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *