BGŻ BNP Paribas: darmowe Konto Optymalne z 200 zł łatwej premii w promocji “Zimowy bonus” oraz 300 zł do Biedronki z kartą kredytową

BGŻ BNP Paribas szybko budzi się z zimowego snu i serwuje nam noworoczną promocję Konta Optymalnego. Ponownie możecie zdobyć 200 zł premii startowej przy stosunkowo prostych warunkach. Specyfiką promocji BGŻ BNP Paribas jest okresowe przesuwanie daty według której definiowany jest nowy klient, dzięki czemu z promocji będą mogły skorzystać kolejne osoby, które były już posiadaczami konta w zielonym banku. Co do samego produktu, Konto Optymalne to rachunek nie byle jaki! Gwarantuje on bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta oraz użytkowanie karty debetowej, zatem premię odbierzecie bezkosztowo. Warto jednak pamiętać, iż limit wniosków w promocji to wyłącznie 1500 sztuk! Dodatkowe 300 zł premii (w formie vouchera do wykorzystania w Biedronce) otrzymacie jeśli zdecydujecie się dodatkowo na kartę kredytową. Razem do zdobycia jest zatem nawet 500 zł premii!

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BGŻ BNP Paribas oraz Raiffeisen Polbank w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 4 stycznia 2019 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 4 stycznia 2017 roku.

 

Jak założyć konto w promocji

Zanim jeszcze złożycie wniosek o konto, na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji, jednocześnie akceptując regulamin wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka).

Złożenie wniosku w promocji możliwe będzie do 31 stycznia 2019 roku lub do wyczerpania puli 1500 rejestracji. Póki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. Umowa o konto zostanie dostarczona za pośrednictwem kuriera. W tej samej przesyłce otrzymacie również kartę debetową. Na podpisanie umowy macie czas do 15 lutego 2019 roku.

 

Warunki uzyskania nagród w promocji

Łączna nagroda podzielona jest na dwie transze po 100 zł. Pierwsze 100 zł premii otrzymacie, jeśli aktywujecie aplikację mobilną GOmobile do 28 lutego 2019 roku oraz w lutym 2019 roku:

 • wykonacie minimum 1 przelew środków z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej GOmobile oraz
 • wykonacie transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę co najmniej 300 zł.

Druga nagroda o wartości 100 zł będzie przydzielona pod warunkiem, iż w marcu oraz w kwietniu 2019 roku (w każdym miesiącu z osobna):

 • zapewnicie wpływy na konto w wysokości co najmniej 1000 zł oraz
 • wykonacie transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę co najmniej 300 zł.

 

Teraz technikalia. Wymagany przelew może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego. Wyłączone są wpłaty gotówkowe, przelewy z konta w BGŻ Optima oraz przelewy z innych waszych rachunków prowadzonych przez BGŻ BNP Paribas (w tym rachunków kredytowych).

Co do płatności kartą, regulamin wyklucza niektóre klasy kodów MCC, które mogłyby umożliwić zbyt łatwe nabicie transakcji. Są to kody MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Pełną charakterystykę kodów znajdziecie w załączniku nr 2 do regulaminu. Ponadto z promocji wyłączone są transakcje typu BLIK oraz za pośrednictwem PayU, Przelewy 24, Dotpay. Specjalnie uwypukliłem ostatnią kwestię, ponieważ jest to novum w dotychczasowych promocjach BGŻ BNP Paribas. Mówiąc krótko, w ramach niniejszej promocji bank stawia raczej na transakcje w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych.

 

Finalizacja promocji

Do 19 marca 2019 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody oraz prośbą o podanie danych do wypłaty premii (numer konta w BGŻ BNP Paribas oraz podstawowe dane do wykonania przelewu). Będziecie mieli na to czas do 26 marca 2019 roku. Info o przyznaniu drugiej nagrody będzie rozsyłane do 17 maja 2019 roku, lecz w tym przypadku nie będzie już potrzeby ponownego uzupełniania danych.

Wypłata pierwszej nagrody nastąpi do końca marca 2019 roku, zaś drugiej do końca maja 2019 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji “Zimowy bonus”.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 200 zł

 

Szczegóły Konta Optymalnego

Konto Optymalne zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej oraz standardowe przelewy internetowe. Co do bankomatów, darmowe wypłaty gotówki dostępne są z urządzeń należących do banku oraz sieci Planet Cash. Koszt wypłaty z pozostałych bankomatów to 5 zł. Za granicą możecie wypłacać gotówkę bez prowizji z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance. Wpłaty gotówki we wpłatomatach banku są darmowe, zaś wpłata w oddziale wiąże się z kosztem równym 10 zł.

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej – bezwarunkowo,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,
 • 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe,
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 200 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Revolut: 25 zł premii na start oraz darmowa dostawa karty fizycznej!
 
Citi Handlowy: smartfon OPPO o wartości 799 zł w promocji darmowej karty kredytowej Simplicity
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 280 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
251 zł premii w promocji konta osobistego od BNP Paribas
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
mBank: 150 zł premii w promocji eKonta osobistego
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

11 Comments

 1. Konto optymalne w bgż to moim zdaniem jedno z lepszych kont na rynku. Wszystko za 0, wypłaty nie tylko z jednego bankomatu no i do tego świetna apka mobilna.

 2. co do apki się zgadzam, jest faktycznie niezła, szybka, nie zacina się, ma fajne możliwości . poza tym prowadzenie konta za zero zł i nie drożeje po miesiący,czy dwóch

  • Jest wiele płatnych konta na rynku albo warunkowo płatnych. Tu masz za free bez żadnych warunków.

  • @Rollin jest wiele darmowych kont, ale tylko na chwilkę, na jakiś tam okres promocyjny a później normalnie trzeba płacić 🙁
   @Rollin nie wiem jak dla innych ale dla mnie fajną opcją jest zobaczenie stanu konta bez konieczności logowania się. Jestem w banku bgż jakoś pół roku i jak narazie jestem w pełni zadowolona

 3. Czysto informacyjnie, dzisiaj otrzymałem maila, że pierwsza część premii jest gotowa do wypłacenia, wszystko pięknie opisane, więc promocja jak najbardziej na plus..

 4. Pytanie czy płatności mobilne Google Pay w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych są wyłączone z promocji?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *