Voucher o wartości 300 zł do sklepów Biedronka z darmową kartą Citi Simplicity oraz do 300 zł premii w promocji konta Citi Priority

Bank Citi Handlowy słynie z wielu konfiguracji promocji swojej flagowej karty kredytowej Citi Simplicity. Oprócz dotychczasowych akcji z bonem na Allegro oraz z premią w kwocie 300 zł, do dyspozycji macie również promocję, w której do zdobycia jest voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Aby otrzymać nagrodę, wystarczy, że wykonacie łącznie 10 płatności na dowolną kwotę. Co więcej, zakładając dodatkowo konto Citi Priority będziecie mogli zdobyć kolejne 300 zł premii.

 

 

Uczestnicy promocji

Z promocji wyłączone są osoby, które posiadały główną kartę kredytową w banku Citi Handlowy po 1 stycznia 2015 roku. Jeśli posiadaliście natomiast inny produkt lub wyłącznie kartę dodatkową (wydaną na przykład do karty głównej członka waszej rodziny), śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji.

Druga kwestia w zakresie uczestnictwa w promocji to zdolność kredytowa niezbędna do uzyskania karty kredytowej. Na szczęście bank dość precyzyjnie określa, jakie minima należy spełnić, aby móc wnioskować o „plastik”. Co do wynagrodzenia, minimalna kwota dochodu umożliwiająca uzyskanie karty to 1200 zł netto miesięcznie. Oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, mających co najmniej 21 lat, pracujących w obecnej firmie minimum 3 miesiące (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt). W przypadku przedsiębiorców minimalny wiek to 25 lat, ponadto powinniście prowadzić swoją działalność gospodarczą nie której niż 2 lata. O kartę mogą również wnioskować renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających uzyskiwanie konkretnych dochodów znajdziecie w załączniku do regulaminu (strona numer 4).

 

Warunki otrzymania nagrody

Jeśli zdecydowaliście się na udział w promocji, pierwszym krokiem będzie wypełnienie formularza na dedykowanej stronie akcji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, PESEL, numer kontaktowy oraz adres e-mail. Promocja trwa do 9 kwietnia 2018 roku.

Po wypełnieniu formularza zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić dane oraz poinformować o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej. Jeśli wstępna decyzja będzie pozytywna, konsultant zaproponuje terminy wizyty kuriera. 

 

Głównym warunkiem otrzymania nagrody będzie dokonanie 5 transakcji  bezgotówkowych w dwóch kolejnych miesiącach po miesiącu, w którym zawarliście umowę o kartę (data ta będzie widoczna na umowie). Przykładowo, gdy umowę podpiszecie w marcu 2018 roku, wówczas w kwietniu wykonajcie 5 płatności, a następnie w maju kolejne 5 płatności. Pamiętajcie, iż transakcje muszą być również zaksięgowane w danym miesiącu, dlatego lepiej nie czekać z ich wykonaniem do końcówki miesiąca.

 

Przyznanie i wykorzystanie vouchera

Jeśli spełnicie wszystkie warunki promocji, voucher w formie e-kodu zostanie do Was przesłany poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnicie warunki oferty (w naszym przykładzie będzie to zatem czerwiec 2018 roku).

Zasady wykorzystania vouchera są następujące:

Aby móc zrealizować E-kod uczestnik podaje unikalny 13-cyfrowy kod po zeskanowaniu przez kasjera ostatniego z produktów w kasie sklepu należącego do sieci Biedronka. Podanie E-kodu musi nastąpić przed dokonaniem płatności za zakupy.

E-kod jest ważny do 31.12.2018 r. Po upływie ww. terminu traci ważność.

E-kod może być wykorzystywany wielokrotnie do maksymalnej wartości 300 zł. Wartość liczona jest na podstawie ceny brutto towarów i nie obejmuje innych opłat czy kosztów np. dostawy bądź wynikających z dokonanego przez uczestnika rodzaju płatności.

Nie ma możliwości wydawania reszty w gotówce z E-kodu, który opiewa na kwotę wyższą niż wartość towarów. Jeśli wartość towarów jest wyższa od wartości E-kodu, uczestnik jest zobowiązany dopłacić różnicę w cenie.

Uczestnik może sprawdzić aktualną wartość E-kodu oraz termin ważności E-kodu bezpośrednio w kasie w sklepu Biedronka, poprzez podanie kasjerowi unikalnego 13 cyfrowego kodu. Ponadto saldo E-kodu jest umieszczone na paragonie fiskalnym potwierdzającym zakup towaru lub usługi z wykorzystaniem E-kodu.

Szczegółowe zasady realizacji zamówienia z wykorzystaniem E-kodu nieuregulowane w niniejszym regulaminie w tym zasady zwrotu środków w przypadku dokonania zwrotu/reklamacji towaru lub towarów zakupionych przy użyciu E-kodu określone są przez jego wystawcę i dostępne w regulaminie „e-kodów” na stronie internetowej https://kartypodarunkowe.biedronka.pl.

 .

Szczegóły karty kredytowej Simplicity

  • opłata za wydanie karty – 0 zł,
  • opłata roczna za kartę – 0 zł,
  • opłata za wysłanie monitu – 0 zł,
  • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł,
  • więcej w tabeli opłat i prowizji,
  • RRSO wynosi 10,47%.
Karta kredytowa Citi Handlowego może być obarczona opłatą za korzystanie z usługi Citiphone (6 zł). Jednak zaraz po aktywacji karty, warto zalogować się do serwisu Citionline. Tam, w wiadomości wewnętrznej najlepiej zrezygnować z Citiphone poprzez krótkie oświadczenie: Rezygnuję z obsługi Citiphone.
  

Jeżeli z pewnych przyczyn będziecie chcieli zrezygnować z karty (mimo, iż jest bezwarunkowo bezpłatna), możecie to uczynić w każdej chwili i to bez wychodzenia z domu. To Wy decydujecie jak długo chcecie z niej skorzystać. Jedyny wymóg to fakt, iż w dniu przyznania nagrody musicie być posiadaczami karty.

Od uzyskanej nagrody nie musicie uiszczać żadnych podatków. Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji. 

 

 

Kolejne 300 zł z kontem osobistym Citi Priority

To jeszcze nie wszystko. Po wyrobieniu karty kredytowej możecie zdobyć kolejne 300 zł w ramach promocji konta Citi Priority. Bonus wypłacany jest w formie 5% zwrotów od transakcji kartą debetową. Więcej na temat promocji konta Citi Priority znajdziecie w tym artykule.

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

One Comment

  1. Witam mam pytanie . Jestem klientem City jak połączyć promocje. Chciałbym być polecającym. Czyli najpierw osoba zakłada kartę kredytową. Jeśli pozytywnie rozpatrzona to wtedy zakłada konto z polecenia w promocji 300 zł do Biedronki. Wtedy korzyści 300 zł z karty + 300 moneyback a ja jako polecający 150 zł. Proszę o odpowiedź czy dobrze myślę i czy kolejność jest prawidłowa. Dzięki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *